'Makelaar gespot: transfer Club Brugge bijna rond'

1054 stemmen
'Makelaar gespot: transfer Club Brugge bijna rond'

Alfred Schreuder bereidt zijn manschappen bij Club Brugge momenteel voor op de topper van aanstaande donderdag tegen de leider Union SG. Ondertussen wacht de Nederlandse trainer nog op de eerste aanwinsten onder zijn bewind. Maar dat wachten lijkt snel weer voorbij te zijn.


Dat Club nog iets zal proberen te forceren voor het sluiten van de mercato, bevestigde Schreuder op zijn persbabbel van afgelopen vrijdag. "We zijn als Club Brugge altijd aan het kijken naar spelers die ons kunnen versterken. En dat zou in elke linie kunnen zijn. Maar een specifieke naam of positie noemen, dat hoeven we niet te doen", vertelde de Nederlander.

Ondertussen doen wel al enkele potentiële targets de ronde. De Deense flankspeler Andreas Skov Olsen van Bologna wordt bijvoorbeeld nadrukkelijk genoemd. Zijn overgang zou nabij zijn, dat wordt nu ook bevestigd vanuit Italië. Zo meldt TMW via Gazzetta dello Sport dat zijn makelaar maandag gespot werd in Bologna. Hij zou de transfer naar Club Brugge verder bespreken met Bologna.

DEFINITIEVE TRANSFER
Met de speler zelf zouden de Bruggelingen er al in grote lijnen rond zijn, op clubniveau is er nog geen sluitend akkoord. Bovengenoemde bron stelt dat Blauw-Zwart de flankspeler liefst had overgenomen in de vorm van een huurbeurt met aankoopoptie. De Italianen mikken echter op een definitieve transfer, met de opbrengsten willen ze immers zelf versterking halen. Toch zou het water tussen beide partijen niet al te diep meer zijn. De verwachting is dat er snel witte rook zal volgen.

LEES OOK: 'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Club heeft ook nood aan versterking op het middenveld ...

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

35
35
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

92
92
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

427
427
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

38
38
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

51
51
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

318
318
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

423
423
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

511
511
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

864
864
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

117
117
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

530
530
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

54
54
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

138
138
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

99
99
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

152
152
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

407
407
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

724
724
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

306
306
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

507
507
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

411
411
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

233
233
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

173
173

Meer sportnieuws