'Barça dumpt Dembélé voor twee aanwinsten'

298 stemmen
'Barça dumpt Dembélé voor twee aanwinsten'

FC Barcelona slaagde er zondagavond nipt in om puntenverlies te voorkomen en haalde het na een laat doelpunt met 0-1 van Deportivo Alaves. Desondanks zal nog stevig geknokt moeten worden voor het broodnodige Champions League-ticket. En daarom blijft de gevallen grootmacht werk maken van versterking.


Zo zou Nicolas Tagliafico de nieuwe linksback moeten worden. De Argentijn is bij Ajax geen vaste basisspeler meer en zou aan zijn club gevraagd hebben om mee te werken aan een overgang naar Camp Nou. De Amsterdammers mikken echter op een definitieve transfer, terwijl voor Barça mikt op een huurbeurt, met aankoopoptie van 4 miljoen euro. De Catalanen daarnaast ook de jonge Alex Baldé willen opnemen in de deal.

En hoewel Luuk de Jong dan toch lijkt te blijven, staat ook een nieuwe spits op het verlanglijstje. Daarvoor is het vizier van coach Xavi gericht op Alvaro Morata. Nu Juventus doordrukt voor de komst van Dusan Vlahovic, is een vroegtijdig vertrek van de Spanjaard niet langer uitgesloten in Turijn. Maar alvorens Barcelona een concrete poging zal kunnen doen om één van deze twee targets binnen te halen, moeten de salarisuitgaven eerst afgebouwd worden.

SLEUTEL BIJ DEMBÉLÉ
Volgens L'Eportiu wordt daarvoor vooral richting Ousmane Dembélé gekeken. De Franse aanvaller wil zijn aflopende contract niet verlengen. Daarom hoopt Barça dat hij deze winter nog vertrekt, zodat met de salarisruimte die vrij komt extra versterking gehaald kan worden. Het is maar de vraag of Dembélé en zijn zaakwaarnemers daaraan willen meewerken na de gebeurtenissen van de laatste weken. En of een club bereid is om nu al door te trekken voor een speler die over enkele maanden transfervrij kan opgehaald worden.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Denkt u dat Barça dit seizoen een prijs zal pakken?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

60
60
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

4
4
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

79
79
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

55
55
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

61
61
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

420
420
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

377
377
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

202
202
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

284
284
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

77
77
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

148
148
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

177
177
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

89
89
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

155
155
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

173
173
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

170
170
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

204
204
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

441
441
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

291
291
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

88
88
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

950
950
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

538
538
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

607
607

Meer sportnieuws