TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt al enkele weken gelinkt aan Andreas Skov Olsen en een doorbraak in zijn dossier lijkt in de maak. Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti waren de onderhandelingen in de voorbije dagen op een laag pitje gezet. Maar inmiddels zijn de gesprekken met Bologna FC weer geïntensiveerd. Er zou zelfs een akkoord in de maak zijn over een definitieve transfer. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat deal dinsdag of woensdag zou beklonken kunnen worden. Ook de 22-jarige Gabriel Charpentier, spits bij het Italiaanse Frosinone, zou overigens op de verlanglijst staan.



Union SG lijkt na het seizoen al zeker afscheid te nemen van één smaakmaker. Zo meldt SudPresse dat Deniz Undav sowieso een nieuwe stap zal zetten. In de voorbije weken werd hij alvast gelinkt aan enkele Italiaanse clubs. Maar bovengenoemde bron meldt nu dat de aanvaller goed en wel op weg is om in de Bundesliga aan de slag te gaan. Om welke club het exact gaat, wordt niet vermeld. Wel zou Undav, die het seizoen sowieso afwerkt in Brussel, al grotendeels rond met zijn toekomstige werkgever.


Sportjournalist Sacha Tavolieri meldt dat Antwerp FC contact heeft met de entourage van Julien Ngoy. De 24-jarige aanvaller is in de zomer einde contract bij KAS Eupen en kan dus gratis opgepikt worden door andere clubs. Daar zou Great Old van willen profiteren om zijn aanval te versterken. Volgens Tavolieri zou er inmiddels gesproken zijn over een voorcontract voor het komende seizoen.



Volgens La Dernière Heure overweegt Standard om de huurbeurt van Joao Klauss vroegtijdig stop te zetten. Daarvoor zouden al contacten met TSG Hoffenheim zijn gelegd. Mogelijk blijft de spits wel in België, zo zouden momenteel gesprekken lopen met STVV. De Kanaries speuren actief naar een opvolger voor de vertrokken Yuma Suzuki. Ze zouden ook achter Jackson Muleka hebben gepolst, maar die zit een overstap naar Stayen vooralsnog niet zitten.



Sporting Charleroi besloot om Chris Bédia alweer te laten vertrekken. De Ivoriaan zal zijn carrière vervolgen bij het Zwitserse Servette Genève. De huidige nummer vijf uit de Zwitserse competitie gaf Bédia een contract tot medio 2024. Daar is men alvast in de wolken met de komst van de aanvaller.

STVV is een oplossing voor zijn nakende keepersprobleem uiteindelijk in Italië gaan zoeken. Op de clubwebstek stelden de Truienaren namelijk Alessandro Russo voor. De 20-jarige keeper komt tot het einde van het seizoen op huurbasis over van US Sassuolo, waar hij nog tot midden 2024 onder contract staat.

BUITENLAND
Manchester United lijkt afscheid te nemen van één van zijn aanvallers. Zo weet de doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano dat Anthony Martial op weg is richting Sevilla FC. Veel details gaf de transfergoeroe nog niet prijs, al kunnen we er wel vanuit gaan dat Sevilla de Fransman voor een half seizoen zal huren. De Andalusiërs zullen ook een fikse huursom betalen voor Martial.



Kevin Mirallas zit al even zonder club, maar is stilaan weer van straat. Record meldde namelijk dat Mirallas op Portugese bodem vertoefde. Hij stond er op punt staan om een contract te tekenen bij eersteklasser Moreirense. En inmiddels is de deal ook helemaal rond. De aanvaller heeft zich tot het einde van dit seizoen aan de club verbonden, zo werd gecommuniceerd op de officiële kanalen.


Verschillende Engelse media melden dat PSG Georginio Wijnaldum wil ruilen voor Tanguy Ndombele (Tottenham Hotspur). Ndombele is lang niet altijd zeker van zijn plaats bij het Tottenham van Antonio Conte en zou dus wel eens richting Frankrijk kunnen trekken. Wijnaldum zou dan weer naar Engeland verkassen, waar hij al het mooie weer maakte bij Liverpool en Newcastle United.



Marouane Fellaini lijkt deze winter dan toch niet te vertrekken. Zo meldt Alexandre Braeckman van de RTL dat Fellaini zeer gelukkig is in China, waar hij nog een contract heeft tot 2025. Ook zijn club zelf, Shandong Taishan, is niet van plan om in de komende dagen nog mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Undav zou ideaal zijn voor een Belgische topclub ...

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

23
23
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

59
59
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

47
47
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

101
101
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

307
307
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

121
121
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

21
21
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

378
378
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

125
125
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

354
354
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

55
55
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

64
64
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

265
265
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

261
261
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

557
557
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

365
365
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

442
442
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

316
316
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

164
164
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

352
352
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

264
264

Meer sportnieuws