TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt al enkele weken gelinkt aan Andreas Skov Olsen en een doorbraak in zijn dossier lijkt in de maak. Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti waren de onderhandelingen in de voorbije dagen op een laag pitje gezet. Maar inmiddels zijn de gesprekken met Bologna FC weer geïntensiveerd. Er zou zelfs een akkoord in de maak zijn over een definitieve transfer. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat deal dinsdag of woensdag zou beklonken kunnen worden. Ook de 22-jarige Gabriel Charpentier, spits bij het Italiaanse Frosinone, zou overigens op de verlanglijst staan.



Union SG lijkt na het seizoen al zeker afscheid te nemen van één smaakmaker. Zo meldt SudPresse dat Deniz Undav sowieso een nieuwe stap zal zetten. In de voorbije weken werd hij alvast gelinkt aan enkele Italiaanse clubs. Maar bovengenoemde bron meldt nu dat de aanvaller goed en wel op weg is om in de Bundesliga aan de slag te gaan. Om welke club het exact gaat, wordt niet vermeld. Wel zou Undav, die het seizoen sowieso afwerkt in Brussel, al grotendeels rond met zijn toekomstige werkgever.


Sportjournalist Sacha Tavolieri meldt dat Antwerp FC contact heeft met de entourage van Julien Ngoy. De 24-jarige aanvaller is in de zomer einde contract bij KAS Eupen en kan dus gratis opgepikt worden door andere clubs. Daar zou Great Old van willen profiteren om zijn aanval te versterken. Volgens Tavolieri zou er inmiddels gesproken zijn over een voorcontract voor het komende seizoen.



Volgens La Dernière Heure overweegt Standard om de huurbeurt van Joao Klauss vroegtijdig stop te zetten. Daarvoor zouden al contacten met TSG Hoffenheim zijn gelegd. Mogelijk blijft de spits wel in België, zo zouden momenteel gesprekken lopen met STVV. De Kanaries speuren actief naar een opvolger voor de vertrokken Yuma Suzuki. Ze zouden ook achter Jackson Muleka hebben gepolst, maar die zit een overstap naar Stayen vooralsnog niet zitten.



Sporting Charleroi besloot om Chris Bédia alweer te laten vertrekken. De Ivoriaan zal zijn carrière vervolgen bij het Zwitserse Servette Genève. De huidige nummer vijf uit de Zwitserse competitie gaf Bédia een contract tot medio 2024. Daar is men alvast in de wolken met de komst van de aanvaller.

STVV is een oplossing voor zijn nakende keepersprobleem uiteindelijk in Italië gaan zoeken. Op de clubwebstek stelden de Truienaren namelijk Alessandro Russo voor. De 20-jarige keeper komt tot het einde van het seizoen op huurbasis over van US Sassuolo, waar hij nog tot midden 2024 onder contract staat.

BUITENLAND
Manchester United lijkt afscheid te nemen van één van zijn aanvallers. Zo weet de doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano dat Anthony Martial op weg is richting Sevilla FC. Veel details gaf de transfergoeroe nog niet prijs, al kunnen we er wel vanuit gaan dat Sevilla de Fransman voor een half seizoen zal huren. De Andalusiërs zullen ook een fikse huursom betalen voor Martial.



Kevin Mirallas zit al even zonder club, maar is stilaan weer van straat. Record meldde namelijk dat Mirallas op Portugese bodem vertoefde. Hij stond er op punt staan om een contract te tekenen bij eersteklasser Moreirense. En inmiddels is de deal ook helemaal rond. De aanvaller heeft zich tot het einde van dit seizoen aan de club verbonden, zo werd gecommuniceerd op de officiële kanalen.


Verschillende Engelse media melden dat PSG Georginio Wijnaldum wil ruilen voor Tanguy Ndombele (Tottenham Hotspur). Ndombele is lang niet altijd zeker van zijn plaats bij het Tottenham van Antonio Conte en zou dus wel eens richting Frankrijk kunnen trekken. Wijnaldum zou dan weer naar Engeland verkassen, waar hij al het mooie weer maakte bij Liverpool en Newcastle United.



Marouane Fellaini lijkt deze winter dan toch niet te vertrekken. Zo meldt Alexandre Braeckman van de RTL dat Fellaini zeer gelukkig is in China, waar hij nog een contract heeft tot 2025. Ook zijn club zelf, Shandong Taishan, is niet van plan om in de komende dagen nog mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Undav zou ideaal zijn voor een Belgische topclub ...

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

46
46
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

137
137
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

134
134
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

55
55
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

65
65
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

211
211
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

201
201
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

61
61
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

95
95
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

365
365
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

305
305
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

192
192
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

334
334
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

939
939
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

113
113
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

210
210
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

225
225
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

373
373
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

66
66
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws