TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

793 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt al enkele weken gelinkt aan Andreas Skov Olsen en een doorbraak in zijn dossier lijkt in de maak. Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti waren de onderhandelingen in de voorbije dagen op een laag pitje gezet. Maar inmiddels zijn de gesprekken met Bologna FC weer geïntensiveerd. Er zou zelfs een akkoord in de maak zijn over een definitieve transfer. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat deal dinsdag of woensdag zou beklonken kunnen worden. Ook de 22-jarige Gabriel Charpentier, spits bij het Italiaanse Frosinone, zou overigens op de verlanglijst staan.



Union SG lijkt na het seizoen al zeker afscheid te nemen van één smaakmaker. Zo meldt SudPresse dat Deniz Undav sowieso een nieuwe stap zal zetten. In de voorbije weken werd hij alvast gelinkt aan enkele Italiaanse clubs. Maar bovengenoemde bron meldt nu dat de aanvaller goed en wel op weg is om in de Bundesliga aan de slag te gaan. Om welke club het exact gaat, wordt niet vermeld. Wel zou Undav, die het seizoen sowieso afwerkt in Brussel, al grotendeels rond met zijn toekomstige werkgever.


Sportjournalist Sacha Tavolieri meldt dat Antwerp FC contact heeft met de entourage van Julien Ngoy. De 24-jarige aanvaller is in de zomer einde contract bij KAS Eupen en kan dus gratis opgepikt worden door andere clubs. Daar zou Great Old van willen profiteren om zijn aanval te versterken. Volgens Tavolieri zou er inmiddels gesproken zijn over een voorcontract voor het komende seizoen.



Volgens La Dernière Heure overweegt Standard om de huurbeurt van Joao Klauss vroegtijdig stop te zetten. Daarvoor zouden al contacten met TSG Hoffenheim zijn gelegd. Mogelijk blijft de spits wel in België, zo zouden momenteel gesprekken lopen met STVV. De Kanaries speuren actief naar een opvolger voor de vertrokken Yuma Suzuki. Ze zouden ook achter Jackson Muleka hebben gepolst, maar die zit een overstap naar Stayen vooralsnog niet zitten.



Sporting Charleroi besloot om Chris Bédia alweer te laten vertrekken. De Ivoriaan zal zijn carrière vervolgen bij het Zwitserse Servette Genève. De huidige nummer vijf uit de Zwitserse competitie gaf Bédia een contract tot medio 2024. Daar is men alvast in de wolken met de komst van de aanvaller.

STVV is een oplossing voor zijn nakende keepersprobleem uiteindelijk in Italië gaan zoeken. Op de clubwebstek stelden de Truienaren namelijk Alessandro Russo voor. De 20-jarige keeper komt tot het einde van het seizoen op huurbasis over van US Sassuolo, waar hij nog tot midden 2024 onder contract staat.

BUITENLAND
Manchester United lijkt afscheid te nemen van één van zijn aanvallers. Zo weet de doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano dat Anthony Martial op weg is richting Sevilla FC. Veel details gaf de transfergoeroe nog niet prijs, al kunnen we er wel vanuit gaan dat Sevilla de Fransman voor een half seizoen zal huren. De Andalusiërs zullen ook een fikse huursom betalen voor Martial.



Kevin Mirallas zit al even zonder club, maar is stilaan weer van straat. Record meldde namelijk dat Mirallas op Portugese bodem vertoefde. Hij stond er op punt staan om een contract te tekenen bij eersteklasser Moreirense. En inmiddels is de deal ook helemaal rond. De aanvaller heeft zich tot het einde van dit seizoen aan de club verbonden, zo werd gecommuniceerd op de officiële kanalen.


Verschillende Engelse media melden dat PSG Georginio Wijnaldum wil ruilen voor Tanguy Ndombele (Tottenham Hotspur). Ndombele is lang niet altijd zeker van zijn plaats bij het Tottenham van Antonio Conte en zou dus wel eens richting Frankrijk kunnen trekken. Wijnaldum zou dan weer naar Engeland verkassen, waar hij al het mooie weer maakte bij Liverpool en Newcastle United.



Marouane Fellaini lijkt deze winter dan toch niet te vertrekken. Zo meldt Alexandre Braeckman van de RTL dat Fellaini zeer gelukkig is in China, waar hij nog een contract heeft tot 2025. Ook zijn club zelf, Shandong Taishan, is niet van plan om in de komende dagen nog mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Undav zou ideaal zijn voor een Belgische topclub ...

Meest recent

Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

37
37
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

300
300
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

528
528
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

224
224
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

160
160
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

230
230
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

164
164
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

46
46
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

134
134
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

72
72
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

149
149
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

89
89
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

64
64
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

102
102
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

77
77
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

161
161
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

322
322
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1050
1050
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

233
233
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

122
122
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

253
253
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

123
123
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

328
328
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

120
120

Meer sportnieuws