TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt al enkele weken gelinkt aan Andreas Skov Olsen en een doorbraak in zijn dossier lijkt in de maak. Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti waren de onderhandelingen in de voorbije dagen op een laag pitje gezet. Maar inmiddels zijn de gesprekken met Bologna FC weer geïntensiveerd. Er zou zelfs een akkoord in de maak zijn over een definitieve transfer. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat deal dinsdag of woensdag zou beklonken kunnen worden. Ook de 22-jarige Gabriel Charpentier, spits bij het Italiaanse Frosinone, zou overigens op de verlanglijst staan.



Union SG lijkt na het seizoen al zeker afscheid te nemen van één smaakmaker. Zo meldt SudPresse dat Deniz Undav sowieso een nieuwe stap zal zetten. In de voorbije weken werd hij alvast gelinkt aan enkele Italiaanse clubs. Maar bovengenoemde bron meldt nu dat de aanvaller goed en wel op weg is om in de Bundesliga aan de slag te gaan. Om welke club het exact gaat, wordt niet vermeld. Wel zou Undav, die het seizoen sowieso afwerkt in Brussel, al grotendeels rond met zijn toekomstige werkgever.


Sportjournalist Sacha Tavolieri meldt dat Antwerp FC contact heeft met de entourage van Julien Ngoy. De 24-jarige aanvaller is in de zomer einde contract bij KAS Eupen en kan dus gratis opgepikt worden door andere clubs. Daar zou Great Old van willen profiteren om zijn aanval te versterken. Volgens Tavolieri zou er inmiddels gesproken zijn over een voorcontract voor het komende seizoen.



Volgens La Dernière Heure overweegt Standard om de huurbeurt van Joao Klauss vroegtijdig stop te zetten. Daarvoor zouden al contacten met TSG Hoffenheim zijn gelegd. Mogelijk blijft de spits wel in België, zo zouden momenteel gesprekken lopen met STVV. De Kanaries speuren actief naar een opvolger voor de vertrokken Yuma Suzuki. Ze zouden ook achter Jackson Muleka hebben gepolst, maar die zit een overstap naar Stayen vooralsnog niet zitten.



Sporting Charleroi besloot om Chris Bédia alweer te laten vertrekken. De Ivoriaan zal zijn carrière vervolgen bij het Zwitserse Servette Genève. De huidige nummer vijf uit de Zwitserse competitie gaf Bédia een contract tot medio 2024. Daar is men alvast in de wolken met de komst van de aanvaller.

STVV is een oplossing voor zijn nakende keepersprobleem uiteindelijk in Italië gaan zoeken. Op de clubwebstek stelden de Truienaren namelijk Alessandro Russo voor. De 20-jarige keeper komt tot het einde van het seizoen op huurbasis over van US Sassuolo, waar hij nog tot midden 2024 onder contract staat.

BUITENLAND
Manchester United lijkt afscheid te nemen van één van zijn aanvallers. Zo weet de doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano dat Anthony Martial op weg is richting Sevilla FC. Veel details gaf de transfergoeroe nog niet prijs, al kunnen we er wel vanuit gaan dat Sevilla de Fransman voor een half seizoen zal huren. De Andalusiërs zullen ook een fikse huursom betalen voor Martial.



Kevin Mirallas zit al even zonder club, maar is stilaan weer van straat. Record meldde namelijk dat Mirallas op Portugese bodem vertoefde. Hij stond er op punt staan om een contract te tekenen bij eersteklasser Moreirense. En inmiddels is de deal ook helemaal rond. De aanvaller heeft zich tot het einde van dit seizoen aan de club verbonden, zo werd gecommuniceerd op de officiële kanalen.


Verschillende Engelse media melden dat PSG Georginio Wijnaldum wil ruilen voor Tanguy Ndombele (Tottenham Hotspur). Ndombele is lang niet altijd zeker van zijn plaats bij het Tottenham van Antonio Conte en zou dus wel eens richting Frankrijk kunnen trekken. Wijnaldum zou dan weer naar Engeland verkassen, waar hij al het mooie weer maakte bij Liverpool en Newcastle United.



Marouane Fellaini lijkt deze winter dan toch niet te vertrekken. Zo meldt Alexandre Braeckman van de RTL dat Fellaini zeer gelukkig is in China, waar hij nog een contract heeft tot 2025. Ook zijn club zelf, Shandong Taishan, is niet van plan om in de komende dagen nog mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Undav zou ideaal zijn voor een Belgische topclub ...

Meest recent

Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

126
126
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

231
231
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

108
108
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

166
166
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

169
169
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

230
230
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

406
406
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

369
369
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

285
285
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

213
213
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

103
103
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

229
229
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

76
76
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

58
58
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

192
192
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

51
51
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

156
156
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

363
363
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

53
53
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

524
524
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

111
111
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

238
238
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

119
119
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

522
522
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

174
174

Meer sportnieuws