TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

793 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club ziet nieuwe spits, toptransfer Undav'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt al enkele weken gelinkt aan Andreas Skov Olsen en een doorbraak in zijn dossier lijkt in de maak. Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti waren de onderhandelingen in de voorbije dagen op een laag pitje gezet. Maar inmiddels zijn de gesprekken met Bologna FC weer geïntensiveerd. Er zou zelfs een akkoord in de maak zijn over een definitieve transfer. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat deal dinsdag of woensdag zou beklonken kunnen worden. Ook de 22-jarige Gabriel Charpentier, spits bij het Italiaanse Frosinone, zou overigens op de verlanglijst staan.



Union SG lijkt na het seizoen al zeker afscheid te nemen van één smaakmaker. Zo meldt SudPresse dat Deniz Undav sowieso een nieuwe stap zal zetten. In de voorbije weken werd hij alvast gelinkt aan enkele Italiaanse clubs. Maar bovengenoemde bron meldt nu dat de aanvaller goed en wel op weg is om in de Bundesliga aan de slag te gaan. Om welke club het exact gaat, wordt niet vermeld. Wel zou Undav, die het seizoen sowieso afwerkt in Brussel, al grotendeels rond met zijn toekomstige werkgever.


Sportjournalist Sacha Tavolieri meldt dat Antwerp FC contact heeft met de entourage van Julien Ngoy. De 24-jarige aanvaller is in de zomer einde contract bij KAS Eupen en kan dus gratis opgepikt worden door andere clubs. Daar zou Great Old van willen profiteren om zijn aanval te versterken. Volgens Tavolieri zou er inmiddels gesproken zijn over een voorcontract voor het komende seizoen.



Volgens La Dernière Heure overweegt Standard om de huurbeurt van Joao Klauss vroegtijdig stop te zetten. Daarvoor zouden al contacten met TSG Hoffenheim zijn gelegd. Mogelijk blijft de spits wel in België, zo zouden momenteel gesprekken lopen met STVV. De Kanaries speuren actief naar een opvolger voor de vertrokken Yuma Suzuki. Ze zouden ook achter Jackson Muleka hebben gepolst, maar die zit een overstap naar Stayen vooralsnog niet zitten.



Sporting Charleroi besloot om Chris Bédia alweer te laten vertrekken. De Ivoriaan zal zijn carrière vervolgen bij het Zwitserse Servette Genève. De huidige nummer vijf uit de Zwitserse competitie gaf Bédia een contract tot medio 2024. Daar is men alvast in de wolken met de komst van de aanvaller.

STVV is een oplossing voor zijn nakende keepersprobleem uiteindelijk in Italië gaan zoeken. Op de clubwebstek stelden de Truienaren namelijk Alessandro Russo voor. De 20-jarige keeper komt tot het einde van het seizoen op huurbasis over van US Sassuolo, waar hij nog tot midden 2024 onder contract staat.

BUITENLAND
Manchester United lijkt afscheid te nemen van één van zijn aanvallers. Zo weet de doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano dat Anthony Martial op weg is richting Sevilla FC. Veel details gaf de transfergoeroe nog niet prijs, al kunnen we er wel vanuit gaan dat Sevilla de Fransman voor een half seizoen zal huren. De Andalusiërs zullen ook een fikse huursom betalen voor Martial.



Kevin Mirallas zit al even zonder club, maar is stilaan weer van straat. Record meldde namelijk dat Mirallas op Portugese bodem vertoefde. Hij stond er op punt staan om een contract te tekenen bij eersteklasser Moreirense. En inmiddels is de deal ook helemaal rond. De aanvaller heeft zich tot het einde van dit seizoen aan de club verbonden, zo werd gecommuniceerd op de officiële kanalen.


Verschillende Engelse media melden dat PSG Georginio Wijnaldum wil ruilen voor Tanguy Ndombele (Tottenham Hotspur). Ndombele is lang niet altijd zeker van zijn plaats bij het Tottenham van Antonio Conte en zou dus wel eens richting Frankrijk kunnen trekken. Wijnaldum zou dan weer naar Engeland verkassen, waar hij al het mooie weer maakte bij Liverpool en Newcastle United.



Marouane Fellaini lijkt deze winter dan toch niet te vertrekken. Zo meldt Alexandre Braeckman van de RTL dat Fellaini zeer gelukkig is in China, waar hij nog een contract heeft tot 2025. Ook zijn club zelf, Shandong Taishan, is niet van plan om in de komende dagen nog mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Undav zou ideaal zijn voor een Belgische topclub ...

Meest recent

Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

29
29
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

36
36
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

81
81
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

120
120
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

318
318
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

317
317
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

292
292
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

84
84
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

596
596
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

67
67
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

264
264
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

55
55
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

105
105
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

418
418
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

135
135
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

113
113
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

208
208
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

641
641
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

884
884
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

711
711
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

117
117
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

516
516
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

700
700
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

279
279

Meer sportnieuws