Vormer opnieuw kind van de rekening bij Club Brugge?

door
Vormer opnieuw kind van de rekening bij Club Brugge?

Het blijft toch best stroef lopen bij landskampioen Club Brugge. Ook onder nieuwbakken coach Alfred Schreuder blijven de problemen die er al waren onder Philippe Clement, bestaan. Dat met name het slikken van te veel tegendoelpunten. Ook op het veld van Standard was het alweer van dat.


Ondanks het feit dat Blauw-Zwart duidelijk de betere ploeg was, en ook genoeg doelkansen creëerde om de wedstrijd winnend af te sluiten, moest het opnieuw genoegen nemen met een puntendeling tegen de Rouches. Het werd op Sclessin uiteindelijk 2-2, en mochten de Bruggelingen zich uiteindelijk nog gelukkig prijzen dat de thuisploeg in het slot een uitgelezen kans op 3-2 liet liggen, nadat Blauw-Zwart met tien man was komen te staan.

Maar het grootste probleem is dus duidelijk wel dat Club té makkelijk doelpunten slikt. Hoe komt dat toch? Ex-trainer van Blauw-Zwart, Hugo Broos, tracht in Het Nieuwsblad een reden én oplossing te vinden voor dit euvel. Zo ziet hij om te beginnen een minder dominant Club Brugge ten opzichte van enkele jaren geleden. De bal werd hoger op het veld heroverd, en kwam de defensie minder onder druk. Daarnaast ziet Broos dit seizoen ook, een minder scherpe Mignolet.

Vormer kind van de rekening?
De doelman beging inderdaad al een paar blunders, maar in eerste instantie is Mignolet toch het probleem niet. Hoe dan ook weet ook Hugo Broos dat Schreuder met een oplossing zal moeten komen om meer zekerheid en/of evenwicht in te bouwen in zijn elftal. Daarbij laat Broos een ballonnetje op om opnieuw Ruud Vormer te slachtofferen, en een meer controlerende/verdedigende middenvelder in het elftal te brengen.

LEES OOK: 'Beslissing gevallen: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Vormer opnieuw naar de bank?

Meest recent

'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

3
3
'Beslissing gevallen: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

65
65
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

139
139
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

102
102
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

44
44
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

93
93
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

123
123
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

356
356
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

306
306
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

218
218
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

238
238
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

202
202
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

134
134
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

146
146
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

63
63
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

185
185
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

458
458
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

414
414
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

297
297
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

148
148
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

456
456
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

97
97
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

852
852
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

294
294
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

247
247

Meer sportnieuws