Vormer opnieuw kind van de rekening bij Club Brugge?

door
Vormer opnieuw kind van de rekening bij Club Brugge?

Het blijft toch best stroef lopen bij landskampioen Club Brugge. Ook onder nieuwbakken coach Alfred Schreuder blijven de problemen die er al waren onder Philippe Clement, bestaan. Dat met name het slikken van te veel tegendoelpunten. Ook op het veld van Standard was het alweer van dat.


Ondanks het feit dat Blauw-Zwart duidelijk de betere ploeg was, en ook genoeg doelkansen creëerde om de wedstrijd winnend af te sluiten, moest het opnieuw genoegen nemen met een puntendeling tegen de Rouches. Het werd op Sclessin uiteindelijk 2-2, en mochten de Bruggelingen zich uiteindelijk nog gelukkig prijzen dat de thuisploeg in het slot een uitgelezen kans op 3-2 liet liggen, nadat Blauw-Zwart met tien man was komen te staan.

Maar het grootste probleem is dus duidelijk wel dat Club té makkelijk doelpunten slikt. Hoe komt dat toch? Ex-trainer van Blauw-Zwart, Hugo Broos, tracht in Het Nieuwsblad een reden én oplossing te vinden voor dit euvel. Zo ziet hij om te beginnen een minder dominant Club Brugge ten opzichte van enkele jaren geleden. De bal werd hoger op het veld heroverd, en kwam de defensie minder onder druk. Daarnaast ziet Broos dit seizoen ook, een minder scherpe Mignolet.

Vormer kind van de rekening?
De doelman beging inderdaad al een paar blunders, maar in eerste instantie is Mignolet toch het probleem niet. Hoe dan ook weet ook Hugo Broos dat Schreuder met een oplossing zal moeten komen om meer zekerheid en/of evenwicht in te bouwen in zijn elftal. Daarbij laat Broos een ballonnetje op om opnieuw Ruud Vormer te slachtofferen, en een meer controlerende/verdedigende middenvelder in het elftal te brengen.

LEES OOK: Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Vormer opnieuw naar de bank?

Meest recent

De Cat of Karetsas? "Hij staat het dichtst bij toptransfer"

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

20
20
Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

13
13
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

56
56
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

58
58
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

207
207
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

141
141
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

86
86
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

250
250
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

119
119
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

830
830
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

154
154
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

110
110
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

23
23
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

514
514
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

605
605
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

387
387
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

420
420
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

139
139
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

234
234
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

356
356
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

328
328
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

270
270
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

150
150
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

512
512

Meer sportnieuws