Vormer opnieuw kind van de rekening bij Club Brugge?

door
Vormer opnieuw kind van de rekening bij Club Brugge?

Het blijft toch best stroef lopen bij landskampioen Club Brugge. Ook onder nieuwbakken coach Alfred Schreuder blijven de problemen die er al waren onder Philippe Clement, bestaan. Dat met name het slikken van te veel tegendoelpunten. Ook op het veld van Standard was het alweer van dat.


Ondanks het feit dat Blauw-Zwart duidelijk de betere ploeg was, en ook genoeg doelkansen creëerde om de wedstrijd winnend af te sluiten, moest het opnieuw genoegen nemen met een puntendeling tegen de Rouches. Het werd op Sclessin uiteindelijk 2-2, en mochten de Bruggelingen zich uiteindelijk nog gelukkig prijzen dat de thuisploeg in het slot een uitgelezen kans op 3-2 liet liggen, nadat Blauw-Zwart met tien man was komen te staan.

Maar het grootste probleem is dus duidelijk wel dat Club té makkelijk doelpunten slikt. Hoe komt dat toch? Ex-trainer van Blauw-Zwart, Hugo Broos, tracht in Het Nieuwsblad een reden én oplossing te vinden voor dit euvel. Zo ziet hij om te beginnen een minder dominant Club Brugge ten opzichte van enkele jaren geleden. De bal werd hoger op het veld heroverd, en kwam de defensie minder onder druk. Daarnaast ziet Broos dit seizoen ook, een minder scherpe Mignolet.

Vormer kind van de rekening?
De doelman beging inderdaad al een paar blunders, maar in eerste instantie is Mignolet toch het probleem niet. Hoe dan ook weet ook Hugo Broos dat Schreuder met een oplossing zal moeten komen om meer zekerheid en/of evenwicht in te bouwen in zijn elftal. Daarbij laat Broos een ballonnetje op om opnieuw Ruud Vormer te slachtofferen, en een meer controlerende/verdedigende middenvelder in het elftal te brengen.

LEES OOK: Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Vormer opnieuw naar de bank?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

35
35
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

53
53
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

24
24
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

54
54
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

242
242
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

280
280
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

181
181
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

213
213
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

253
253
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

484
484
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

97
97
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

159
159
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

210
210
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

112
112
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

62
62
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

161
161
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

50
50
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

228
228
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

148
148
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

620
620

Meer sportnieuws