Vanhaezebrouck duidelijk over versterking

368 stemmen
Vanhaezebrouck duidelijk over versterking

AA Gent is tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen en bleef steken op 2 op 6 in zijn recente duels. Nochtans hebben de Buffalo's de punten broodnodig in de strijd om een plek in de Champions' Play-Off. Extra versterking blijft dan ook welgekomen in de Ghelamco Arena.


De Oost-Vlamingen zagen een aantal spelers naar de Africa Cup trekken en kregen ook nog eens te maken met enkele blessure-gevallen. De verwachting was dan ook dat Gent zich in januari verder zou versterken. Met name in defensie is wat extra mankracht geen overbodige luxe. Maar met minder dan een week voor het sluiten van de mercato heeft de club nog steeds niet kunnen toeslaan.

Op zijn persbabbel van maandag gaf coach Hein Vanhaezebrouck dan ook meer uitleg bij de situatie. "Je moet leven naar de mogelijkheden die er zijn", klonk het. "Als het niet haalbaar is, doen we verder met de groep die er is. We zijn er nog steeds mee bezig hoor. Maar je moet de juiste pionnen vinden. Het moeten jongens zijn die zeker een versterking betekenen voor ons. We willen absoluut vermijden dat we iemand halen om gewoon erbij te halen. We moeten zeker zijn dat het ook voor de toekomst een versterking is. Liever dus wat jongere spelers dan opnieuw oudere spelers."

FINANCIEEL HAALBAAR
Het Gentse bestuur heeft dus nog een kleine week om toe te slaan. Voor Vanhaezebrouck zit er niets anders op dan geduldig af te wachten. "De opties moeten voorhanden zijn. Ze moeten willen komen én ze moeten vooral financieel haalbaar zijn. Dat speelt ook een enorme rol binnen de keuzes die wij kunnen maken", besluit de coach.

LEES OOK: Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Waar heeft Gent het meeste nood aan?

Meest recent

'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

53
53
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

66
66
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

377
377
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

122
122
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

55
55
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

82
82
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

71
71
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

50
50
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

212
212
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

90
90
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

309
309
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

339
339
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

90
90
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

346
346
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

494
494
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

345
345
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

439
439
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

162
162
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

78
78
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

136
136
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

122
122
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

57
57
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

235
235
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

308
308

Meer sportnieuws