Vanhaezebrouck duidelijk over versterking

door
Vanhaezebrouck duidelijk over versterking

AA Gent is tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen en bleef steken op 2 op 6 in zijn recente duels. Nochtans hebben de Buffalo's de punten broodnodig in de strijd om een plek in de Champions' Play-Off. Extra versterking blijft dan ook welgekomen in de Ghelamco Arena.


De Oost-Vlamingen zagen een aantal spelers naar de Africa Cup trekken en kregen ook nog eens te maken met enkele blessure-gevallen. De verwachting was dan ook dat Gent zich in januari verder zou versterken. Met name in defensie is wat extra mankracht geen overbodige luxe. Maar met minder dan een week voor het sluiten van de mercato heeft de club nog steeds niet kunnen toeslaan.

Op zijn persbabbel van maandag gaf coach Hein Vanhaezebrouck dan ook meer uitleg bij de situatie. "Je moet leven naar de mogelijkheden die er zijn", klonk het. "Als het niet haalbaar is, doen we verder met de groep die er is. We zijn er nog steeds mee bezig hoor. Maar je moet de juiste pionnen vinden. Het moeten jongens zijn die zeker een versterking betekenen voor ons. We willen absoluut vermijden dat we iemand halen om gewoon erbij te halen. We moeten zeker zijn dat het ook voor de toekomst een versterking is. Liever dus wat jongere spelers dan opnieuw oudere spelers."

FINANCIEEL HAALBAAR
Het Gentse bestuur heeft dus nog een kleine week om toe te slaan. Voor Vanhaezebrouck zit er niets anders op dan geduldig af te wachten. "De opties moeten voorhanden zijn. Ze moeten willen komen én ze moeten vooral financieel haalbaar zijn. Dat speelt ook een enorme rol binnen de keuzes die wij kunnen maken", besluit de coach.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Waar heeft Gent het meeste nood aan?

Meest recent

Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

3
3
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

35
35
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

133
133
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

33
33
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

44
44
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

440
440
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

417
417
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

60
60
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

68
68
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

96
96
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1486
1486
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

141
141
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

209
209
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

43
43
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1157
1157
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

489
489
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

43
43
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

138
138
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

54
54
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

102
102
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

230
230
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56

Meer sportnieuws