Vanhaezebrouck duidelijk over versterking

door
Vanhaezebrouck duidelijk over versterking

AA Gent is tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen en bleef steken op 2 op 6 in zijn recente duels. Nochtans hebben de Buffalo's de punten broodnodig in de strijd om een plek in de Champions' Play-Off. Extra versterking blijft dan ook welgekomen in de Ghelamco Arena.


De Oost-Vlamingen zagen een aantal spelers naar de Africa Cup trekken en kregen ook nog eens te maken met enkele blessure-gevallen. De verwachting was dan ook dat Gent zich in januari verder zou versterken. Met name in defensie is wat extra mankracht geen overbodige luxe. Maar met minder dan een week voor het sluiten van de mercato heeft de club nog steeds niet kunnen toeslaan.

Op zijn persbabbel van maandag gaf coach Hein Vanhaezebrouck dan ook meer uitleg bij de situatie. "Je moet leven naar de mogelijkheden die er zijn", klonk het. "Als het niet haalbaar is, doen we verder met de groep die er is. We zijn er nog steeds mee bezig hoor. Maar je moet de juiste pionnen vinden. Het moeten jongens zijn die zeker een versterking betekenen voor ons. We willen absoluut vermijden dat we iemand halen om gewoon erbij te halen. We moeten zeker zijn dat het ook voor de toekomst een versterking is. Liever dus wat jongere spelers dan opnieuw oudere spelers."

FINANCIEEL HAALBAAR
Het Gentse bestuur heeft dus nog een kleine week om toe te slaan. Voor Vanhaezebrouck zit er niets anders op dan geduldig af te wachten. "De opties moeten voorhanden zijn. Ze moeten willen komen én ze moeten vooral financieel haalbaar zijn. Dat speelt ook een enorme rol binnen de keuzes die wij kunnen maken", besluit de coach.

LEES OOK: Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Waar heeft Gent het meeste nood aan?

Meest recent

'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

8
8
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

416
416
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

112
112
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

56
56
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

69
69
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

290
290
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

132
132
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

219
219
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

85
85
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

238
238
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

419
419
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

182
182
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

518
518
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

252
252
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

149
149
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

116
116
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176

Meer sportnieuws