'Standard ziet Klauss naar reeksgenoot trekken'

door
'Standard ziet Klauss naar reeksgenoot trekken'

Standard slaagde er in de voorbije duels in om RSC Anderlecht en Club Brugge in bedwang te houden, niet slecht gezien de situatie waarin de club zich bevindt. Het gesleutel aan de selectie lijkt dan ook zijn vruchten af te werpen. Maar de Luikenaars zijn nog lang niet klaar met hun werk op de transfermarkt.


De Rouches haalden in januari al een viertal aanwinsten in huis. En daar komen in het beste geval nog minstens twee versterkingen bij. Op het verlanglijstje staan onder meer een linksback (Mitchell Dijks wordt genoemd) en een extra flankaanvaller. Daar tegenover moet de huidige kern ook nog wat afgeslankt worden. En één van de spelers die in aanmerking komt voor een vertrek, blijkt Joao Klauss.

Standard plukte de spits een jaar geleden op huurbasis weg bij TSG Hoffenheim. Zijn start in Luik was uiterst veelbelovend, maar dit seizoen bleef de bevestiging uit. Zo kon Klauss nog maar 3 keer scoren in 23 duels. De kans dat de Luikenaars zijn aankoopoptie zullen lichten, is dan ook bijzonder klein. Volgens La Dernière Heure overweegt de club zelfs om zijn huurbeurt vroegtijdig stop te zetten. Daarvoor zouden al contacten met Hoffenheim zijn gelegd.

TOEKOMST IN JPL
Om de samenwerking te beëindigen moet Standard wel eerst een andere bestemming vinden waar Klauss zijn uitleenbeurt kan afwerken. En daarvoor zouden momenteel gesprekken lopen met STVV. De Kanaries speuren actief naar een opvolger voor de vertrokken Yuma Suzuki. Ze zouden ook achter Jackson Muleka hebben gepolst, maar die zit een overstap naar Stayen vooralsnog niet zitten. Klauss zou evenwel een interessant alternatief vormen. Indien alle partijen tot een akkoord komen, bestaat de kans dat Standard voor het einde van de maand elders nog een extra spits haalt.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Standard kan Klauss beter houden ...

Meest recent

‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

24
24
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

122
122
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

46
46
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

165
165
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

197
197
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

205
205
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

167
167
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

411
411
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

513
513
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

222
222
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

81
81
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

79
79
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

113
113
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

359
359
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

57
57
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

484
484
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

400
400
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

87
87
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

152
152
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79

Meer sportnieuws