'Standard ziet Klauss naar reeksgenoot trekken'

door
'Standard ziet Klauss naar reeksgenoot trekken'

Standard slaagde er in de voorbije duels in om RSC Anderlecht en Club Brugge in bedwang te houden, niet slecht gezien de situatie waarin de club zich bevindt. Het gesleutel aan de selectie lijkt dan ook zijn vruchten af te werpen. Maar de Luikenaars zijn nog lang niet klaar met hun werk op de transfermarkt.


De Rouches haalden in januari al een viertal aanwinsten in huis. En daar komen in het beste geval nog minstens twee versterkingen bij. Op het verlanglijstje staan onder meer een linksback (Mitchell Dijks wordt genoemd) en een extra flankaanvaller. Daar tegenover moet de huidige kern ook nog wat afgeslankt worden. En één van de spelers die in aanmerking komt voor een vertrek, blijkt Joao Klauss.

Standard plukte de spits een jaar geleden op huurbasis weg bij TSG Hoffenheim. Zijn start in Luik was uiterst veelbelovend, maar dit seizoen bleef de bevestiging uit. Zo kon Klauss nog maar 3 keer scoren in 23 duels. De kans dat de Luikenaars zijn aankoopoptie zullen lichten, is dan ook bijzonder klein. Volgens La Dernière Heure overweegt de club zelfs om zijn huurbeurt vroegtijdig stop te zetten. Daarvoor zouden al contacten met Hoffenheim zijn gelegd.

TOEKOMST IN JPL
Om de samenwerking te beëindigen moet Standard wel eerst een andere bestemming vinden waar Klauss zijn uitleenbeurt kan afwerken. En daarvoor zouden momenteel gesprekken lopen met STVV. De Kanaries speuren actief naar een opvolger voor de vertrokken Yuma Suzuki. Ze zouden ook achter Jackson Muleka hebben gepolst, maar die zit een overstap naar Stayen vooralsnog niet zitten. Klauss zou evenwel een interessant alternatief vormen. Indien alle partijen tot een akkoord komen, bestaat de kans dat Standard voor het einde van de maand elders nog een extra spits haalt.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Standard kan Klauss beter houden ...

Meest recent

'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

53
53
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

97
97
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

59
59
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

105
105
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

180
180
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

104
104
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

269
269
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

397
397
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

319
319
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

46
46
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

114
114
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

99
99
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

98
98
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

67
67
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

60
60
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

72
72
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

224
224
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

256
256
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

48
48
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

228
228
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

63
63
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

195
195

Meer sportnieuws