'Standard ziet Klauss naar reeksgenoot trekken'

482 stemmen
'Standard ziet Klauss naar reeksgenoot trekken'

Standard slaagde er in de voorbije duels in om RSC Anderlecht en Club Brugge in bedwang te houden, niet slecht gezien de situatie waarin de club zich bevindt. Het gesleutel aan de selectie lijkt dan ook zijn vruchten af te werpen. Maar de Luikenaars zijn nog lang niet klaar met hun werk op de transfermarkt.


De Rouches haalden in januari al een viertal aanwinsten in huis. En daar komen in het beste geval nog minstens twee versterkingen bij. Op het verlanglijstje staan onder meer een linksback (Mitchell Dijks wordt genoemd) en een extra flankaanvaller. Daar tegenover moet de huidige kern ook nog wat afgeslankt worden. En één van de spelers die in aanmerking komt voor een vertrek, blijkt Joao Klauss.

Standard plukte de spits een jaar geleden op huurbasis weg bij TSG Hoffenheim. Zijn start in Luik was uiterst veelbelovend, maar dit seizoen bleef de bevestiging uit. Zo kon Klauss nog maar 3 keer scoren in 23 duels. De kans dat de Luikenaars zijn aankoopoptie zullen lichten, is dan ook bijzonder klein. Volgens La Dernière Heure overweegt de club zelfs om zijn huurbeurt vroegtijdig stop te zetten. Daarvoor zouden al contacten met Hoffenheim zijn gelegd.

TOEKOMST IN JPL
Om de samenwerking te beëindigen moet Standard wel eerst een andere bestemming vinden waar Klauss zijn uitleenbeurt kan afwerken. En daarvoor zouden momenteel gesprekken lopen met STVV. De Kanaries speuren actief naar een opvolger voor de vertrokken Yuma Suzuki. Ze zouden ook achter Jackson Muleka hebben gepolst, maar die zit een overstap naar Stayen vooralsnog niet zitten. Klauss zou evenwel een interessant alternatief vormen. Indien alle partijen tot een akkoord komen, bestaat de kans dat Standard voor het einde van de maand elders nog een extra spits haalt.

LEES OOK: Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit
272

Standard kan Klauss beter houden ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

57
57
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

75
75
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

21
21
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

105
105
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

583
583
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

107
107
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

87
87
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

38
38
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

103
103
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

135
135
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

126
126
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

894
894
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

410
410
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

127
127
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

866
866
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

438
438
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

505
505
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

466
466
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

140
140
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

534
534
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

124
124
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

38
38
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

288
288
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

268
268
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

272
272

Meer sportnieuws