'Standard ziet Klauss naar reeksgenoot trekken'

door
'Standard ziet Klauss naar reeksgenoot trekken'

Standard slaagde er in de voorbije duels in om RSC Anderlecht en Club Brugge in bedwang te houden, niet slecht gezien de situatie waarin de club zich bevindt. Het gesleutel aan de selectie lijkt dan ook zijn vruchten af te werpen. Maar de Luikenaars zijn nog lang niet klaar met hun werk op de transfermarkt.


De Rouches haalden in januari al een viertal aanwinsten in huis. En daar komen in het beste geval nog minstens twee versterkingen bij. Op het verlanglijstje staan onder meer een linksback (Mitchell Dijks wordt genoemd) en een extra flankaanvaller. Daar tegenover moet de huidige kern ook nog wat afgeslankt worden. En één van de spelers die in aanmerking komt voor een vertrek, blijkt Joao Klauss.

Standard plukte de spits een jaar geleden op huurbasis weg bij TSG Hoffenheim. Zijn start in Luik was uiterst veelbelovend, maar dit seizoen bleef de bevestiging uit. Zo kon Klauss nog maar 3 keer scoren in 23 duels. De kans dat de Luikenaars zijn aankoopoptie zullen lichten, is dan ook bijzonder klein. Volgens La Dernière Heure overweegt de club zelfs om zijn huurbeurt vroegtijdig stop te zetten. Daarvoor zouden al contacten met Hoffenheim zijn gelegd.

TOEKOMST IN JPL
Om de samenwerking te beëindigen moet Standard wel eerst een andere bestemming vinden waar Klauss zijn uitleenbeurt kan afwerken. En daarvoor zouden momenteel gesprekken lopen met STVV. De Kanaries speuren actief naar een opvolger voor de vertrokken Yuma Suzuki. Ze zouden ook achter Jackson Muleka hebben gepolst, maar die zit een overstap naar Stayen vooralsnog niet zitten. Klauss zou evenwel een interessant alternatief vormen. Indien alle partijen tot een akkoord komen, bestaat de kans dat Standard voor het einde van de maand elders nog een extra spits haalt.

LEES OOK: STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

Standard kan Klauss beter houden ...

Meest recent

"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

7
7
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

57
57
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

59
59
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

175
175
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

234
234
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

99
99
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

600
600
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

275
275
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

119
119
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

114
114
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

315
315
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

152
152
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

31
31
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

183
183
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

91
91
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

359
359
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

362
362
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

50
50
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

835
835
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

394
394
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

43
43
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

552
552
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

47
47
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

138
138
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

348
348

Meer sportnieuws