Tuchel krijgt cruciale Lukaku-opdracht

door
Tuchel krijgt cruciale Lukaku-opdracht

De clubs uit de Premier League genieten momenteel van wat welverdiende rust, pas begin februari trekt het Engelse topvoetbal zich weer terug op gang. Voor de trainers is dit dus een ideaal moment om bepaalde zaken weer op orde te krijgen. Zo ook voor Thomas Tuchel bij Chelsea FC.


De Blues leken dit seizoen helemaal klaar om een gooi te doen naar de titel en draaiden zelfs een tijdje mee bovenaan het klassement. Maar in de laatste maanden liet Chelsea in de eigen competitie heel wat steken vallen. Momenteel bedraagt de kloof met leider Manchester City, dat nog een match minder heeft gespeeld, alweer 10 punten. En in de laatste vijf competitieduels werd slechts één keer gewonnen.

Werk aan de winkel dus voor Tuchel. Volgens analist Jamie Redknapp moet echter één ding de absolute prioriteit hebben: zijn relatie met Romelu Lukaku. Sinds de spits terugkeerde uit blessure, lijkt de band met zijn trainer immers onder druk te staan. Zo werd Lukaku eerst een tijdje uit de ploeg gehouden, vervolgens was er de hetze rond zijn veelbesproken interview en in de laatste weken toonde Tuchel zich meermaals kritisch voor de prestaties van de Rode Duivel.

VERTROUWEN
Redknapp vindt dan ook dat de Duitser nu het merendeel van zijn energie moet steken in het herstellen van die relatie. "Lukaku is de grootste uitdaging van Tuchel", klonk het bij Sky Sports. "Hij moet dé prioriteit van Tuchel worden. Als ik hem zondag bekeek, zie je momenten waarop hij vertrouwen mist. En dat heeft hij nodig om te scoren. Hij zette zijn tegenstanders meermaals in het nauw en dat willen we zien, maar is duidelijk op zoek naar een doelpunt en vertrouwen. Dat laatste moet Tuchel hem geven."

LEES OOK: Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Lukaku moet zo snel mogelijk weer vertrekken ...

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

33
33
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

170
170
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

119
119
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

331
331
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

161
161
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

94
94
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

471
471
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

76
76
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

272
272
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

535
535
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

784
784
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

841
841
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

300
300
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

625
625
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

366
366
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

258
258
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

407
407

Meer sportnieuws