'Undav verlaat Union met toptransfer'

door
'Undav verlaat Union met toptransfer'

Er was weliswaar een discutabele strafschop voor nodig, maar Union SG pakte zondag wel degelijk de volle buit tegen KRC Genk. Een ideale vertrouwensboost voor de kraker van aanstaande donderdag tegen Club Brugge. Ondertussen blijven de spelers van de leider steeds meer interesse lokken.


Gezien het unieke verhaal dat momenteel in het Dudenpark geschreven wordt, lijkt geen enkele sterkhouder van plan om deze winter te al vertrekken. Met Cameron Puertas, Kacper Kozlowski en Koki Machida werd de selectie zelfs nog verder versterkt. Maar na het seizoen dreigt Union wel al minstens één van zijn smaakmakers te verliezen. Zo meldt SudPresse dat Deniz Undav sowieso een nieuwe stap zal zetten.

De Duitser met Turkse roots is dan ook bezig aan een superseizoen. In 23 competitiewedstrijden tekende hij voor 18 doelpunten en ook nog eens 9 assists. Bovendien beschikt Undav op zijn 25ste over de nodige progressiemarge. In de voorbije weken werd hij dan ook al gelinkt aan enkele Italiaanse clubs. Maar bovengenoemde bron meldt nu dat de aanvaller goed en wel op weg is om in de Bundesliga aan de slag te gaan.

GEMOEDSRUST
Om welke club het exact gaat, wordt niet vermeld. Wel zou Undav al grotendeels rond met zijn toekomstige werkgever. Voor alle duidelijkheid: een vertrek is sowieso pas in de zomer aan de orde. De topschutter zal het seizoen eerst afwerken bij Union. De vermeende transfer hoeft zelfs geen slechte zaak te zijn: nu Undav zekerheid heeft over zijn toekomst, kan dat voor een bepaalde gemoedsrust zorgen. En dat kan zijn prestaties alleen maar ten goede komen. Bovendien loopt zijn huidige contract nog tot medio 2023, de Unionisten vangen dus sowieso een transfersom.

LEES OOK: Bayern-sterren trekken grote ogen: 'geheim wapen' Kompany onthuld

Undav is dit seizoen de beste spits in de JPL ...

Meest recent

'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

10
10
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

34
34
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

110
110
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

42
42
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

280
280
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

85
85
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

336
336
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

144
144
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

268
268
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

438
438
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

184
184
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

137
137
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

242
242
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

53
53
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

375
375
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

343
343
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

64
64
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

356
356
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

175
175
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

185
185
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

104
104
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

260
260
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

107
107
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

202
202
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1503
1503

Meer sportnieuws