'Undav verlaat Union met toptransfer'

door
'Undav verlaat Union met toptransfer'

Er was weliswaar een discutabele strafschop voor nodig, maar Union SG pakte zondag wel degelijk de volle buit tegen KRC Genk. Een ideale vertrouwensboost voor de kraker van aanstaande donderdag tegen Club Brugge. Ondertussen blijven de spelers van de leider steeds meer interesse lokken.


Gezien het unieke verhaal dat momenteel in het Dudenpark geschreven wordt, lijkt geen enkele sterkhouder van plan om deze winter te al vertrekken. Met Cameron Puertas, Kacper Kozlowski en Koki Machida werd de selectie zelfs nog verder versterkt. Maar na het seizoen dreigt Union wel al minstens één van zijn smaakmakers te verliezen. Zo meldt SudPresse dat Deniz Undav sowieso een nieuwe stap zal zetten.

De Duitser met Turkse roots is dan ook bezig aan een superseizoen. In 23 competitiewedstrijden tekende hij voor 18 doelpunten en ook nog eens 9 assists. Bovendien beschikt Undav op zijn 25ste over de nodige progressiemarge. In de voorbije weken werd hij dan ook al gelinkt aan enkele Italiaanse clubs. Maar bovengenoemde bron meldt nu dat de aanvaller goed en wel op weg is om in de Bundesliga aan de slag te gaan.

GEMOEDSRUST
Om welke club het exact gaat, wordt niet vermeld. Wel zou Undav al grotendeels rond met zijn toekomstige werkgever. Voor alle duidelijkheid: een vertrek is sowieso pas in de zomer aan de orde. De topschutter zal het seizoen eerst afwerken bij Union. De vermeende transfer hoeft zelfs geen slechte zaak te zijn: nu Undav zekerheid heeft over zijn toekomst, kan dat voor een bepaalde gemoedsrust zorgen. En dat kan zijn prestaties alleen maar ten goede komen. Bovendien loopt zijn huidige contract nog tot medio 2023, de Unionisten vangen dus sowieso een transfersom.

LEES OOK: Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Undav is dit seizoen de beste spits in de JPL ...

Meest recent

Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

5
5
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

66
66
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

173
173
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

61
61
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

111
111
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

185
185
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

75
75
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

405
405
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

568
568
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

173
173
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

456
456
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

62
62
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

177
177
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

676
676
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

49
49
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

679
679
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

372
372
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

962
962
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

275
275
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

75
75
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

44
44
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

199
199
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

198
198
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

133
133
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

656
656

Meer sportnieuws