'Undav verlaat Union met toptransfer'

door
'Undav verlaat Union met toptransfer'

Er was weliswaar een discutabele strafschop voor nodig, maar Union SG pakte zondag wel degelijk de volle buit tegen KRC Genk. Een ideale vertrouwensboost voor de kraker van aanstaande donderdag tegen Club Brugge. Ondertussen blijven de spelers van de leider steeds meer interesse lokken.


Gezien het unieke verhaal dat momenteel in het Dudenpark geschreven wordt, lijkt geen enkele sterkhouder van plan om deze winter te al vertrekken. Met Cameron Puertas, Kacper Kozlowski en Koki Machida werd de selectie zelfs nog verder versterkt. Maar na het seizoen dreigt Union wel al minstens één van zijn smaakmakers te verliezen. Zo meldt SudPresse dat Deniz Undav sowieso een nieuwe stap zal zetten.

De Duitser met Turkse roots is dan ook bezig aan een superseizoen. In 23 competitiewedstrijden tekende hij voor 18 doelpunten en ook nog eens 9 assists. Bovendien beschikt Undav op zijn 25ste over de nodige progressiemarge. In de voorbije weken werd hij dan ook al gelinkt aan enkele Italiaanse clubs. Maar bovengenoemde bron meldt nu dat de aanvaller goed en wel op weg is om in de Bundesliga aan de slag te gaan.

GEMOEDSRUST
Om welke club het exact gaat, wordt niet vermeld. Wel zou Undav al grotendeels rond met zijn toekomstige werkgever. Voor alle duidelijkheid: een vertrek is sowieso pas in de zomer aan de orde. De topschutter zal het seizoen eerst afwerken bij Union. De vermeende transfer hoeft zelfs geen slechte zaak te zijn: nu Undav zekerheid heeft over zijn toekomst, kan dat voor een bepaalde gemoedsrust zorgen. En dat kan zijn prestaties alleen maar ten goede komen. Bovendien loopt zijn huidige contract nog tot medio 2023, de Unionisten vangen dus sowieso een transfersom.

LEES OOK: 'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Undav is dit seizoen de beste spits in de JPL ...

Meest recent

Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

21
21
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

32
32
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

271
271
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

252
252
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

240
240
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

65
65
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

544
544
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

540
540
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

287
287
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

99
99
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

144
144
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

50
50
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

410
410
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

55
55
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

139
139
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

134
134
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

193
193
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

42
42
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

170
170
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

370
370
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

118
118
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

215
215
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

62
62

Meer sportnieuws