Verheyen plaatst bedenking bij aanpak Schreuder

583 stemmen
Verheyen plaatst bedenking bij aanpak Schreuder

Club Brugge kon zich tegen Standard niet verzekeren van een driepunter. De landskampioen had nochtans het overwicht, maar viel twee keer op een snedige tegenaanval van de Rouches. Toch heeft Club Brugge geen reden om in paniek te raken. Zo vindt ook Gert Verheyen, al plaatste hij wel een belangrijke kanttekening bij de aanpak van de Nederlandse trainer. 


Club Brugge was tegen Standard bijzonder sterk aan de bal, maar stootte toch op twee defensieve fouten. Die braken de Bruggelingen zuur op, wat meteen de kwetsbaarheid naar boven bracht. Ook Gert Verheyen deelt die mening deels. "Het is bijzonder om te zien dat Schreuder wil dat Vanaken en Vormer telkens van positie wisselen. Spijtig genoeg waren ze allebei vaak tegelijk naar voor aan het lopen, en dat zorgde voor heel wat ruimte. Het is een bepaald ideaalbeeld om te denken dat iedereen op elkaars positie kan spelen. Dat kan niet altijd het geval zijn", aldus de ex-Bruggeling. 

Filip Joos deelde de mening van zijn collega-analist bij Extra Time, maar voegde er dan weer aan toe dat het ook heel wat positieve kanten kan hebben. "Als dit gaat draaien, dan zal het écht wel draaien. Het enige wat Schreuder moet onthouden is dat hij iemand als Rits nodig heeft bij deze tactiek. Kiezen voor Buchanan als nummer tien is dan geen optie", besluit Joos. 

Grote test tegen Union

Volgens het Extra Time-panel volgt de grote test voor Schreuder dan ook snel. Aanstaande donderdag neemt de landskampioen het dan ook op tegen leider Union. Aangezien de Brusselse club dit seizoen steeds koos voor de 'voetballende' oplossing, kan het wel eens een partij worden om duimen en vingers van af te likken. 

LEES OOK: 'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Wie zal de wedstrijd winnen donderdag?

Meest recent

Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

35
35
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

76
76
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

274
274
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

66
66
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

64
64
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

554
554
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

147
147
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

62
62
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

117
117
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

332
332
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

538
538
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

310
310
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

637
637
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

242
242
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

321
321
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

88
88
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

475
475
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

237
237
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

295
295
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

185
185
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

527
527

Meer sportnieuws