Verheyen plaatst bedenking bij aanpak Schreuder

door
Verheyen plaatst bedenking bij aanpak Schreuder

Club Brugge kon zich tegen Standard niet verzekeren van een driepunter. De landskampioen had nochtans het overwicht, maar viel twee keer op een snedige tegenaanval van de Rouches. Toch heeft Club Brugge geen reden om in paniek te raken. Zo vindt ook Gert Verheyen, al plaatste hij wel een belangrijke kanttekening bij de aanpak van de Nederlandse trainer. 


Club Brugge was tegen Standard bijzonder sterk aan de bal, maar stootte toch op twee defensieve fouten. Die braken de Bruggelingen zuur op, wat meteen de kwetsbaarheid naar boven bracht. Ook Gert Verheyen deelt die mening deels. "Het is bijzonder om te zien dat Schreuder wil dat Vanaken en Vormer telkens van positie wisselen. Spijtig genoeg waren ze allebei vaak tegelijk naar voor aan het lopen, en dat zorgde voor heel wat ruimte. Het is een bepaald ideaalbeeld om te denken dat iedereen op elkaars positie kan spelen. Dat kan niet altijd het geval zijn", aldus de ex-Bruggeling. 

Filip Joos deelde de mening van zijn collega-analist bij Extra Time, maar voegde er dan weer aan toe dat het ook heel wat positieve kanten kan hebben. "Als dit gaat draaien, dan zal het écht wel draaien. Het enige wat Schreuder moet onthouden is dat hij iemand als Rits nodig heeft bij deze tactiek. Kiezen voor Buchanan als nummer tien is dan geen optie", besluit Joos. 

Grote test tegen Union

Volgens het Extra Time-panel volgt de grote test voor Schreuder dan ook snel. Aanstaande donderdag neemt de landskampioen het dan ook op tegen leider Union. Aangezien de Brusselse club dit seizoen steeds koos voor de 'voetballende' oplossing, kan het wel eens een partij worden om duimen en vingers van af te likken. 

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Wie zal de wedstrijd winnen donderdag?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

39
39
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

28
28
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

206
206
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

60
60
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

163
163
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

165
165
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

65
65
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

167
167
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

505
505
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

114
114
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

568
568
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

390
390
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

548
548
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

439
439
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

156
156
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

415
415
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

305
305
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

398
398

Meer sportnieuws