'Dé overgang van de wintermercato? Martial vertrekt bij United'

door
'Dé overgang van de wintermercato? Martial vertrekt bij United'

Manchester United boekte een zes op zes na zeges tegen Brentford en West Ham United. De Mancunians hopen dan ook om (eindelijk) de juiste vorm te pakken te hebben. De ploeg van Ralf Rangnick versterkte zich nog niet tijdens de huidige transferperiode. Van één opvallende speler wordt morgen wel afscheid genomen. 


Zo weet de doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano dat Anthony Martial op weg is richting Sevilla. Veel details gaf de transfergoeroe nog niet prijs, al kunnen we er wel vanuit gaan dat Sevilla de Fransman voor een half seizoen zal huren. De Andalusiërs zullen ook een fikse huursom betalen voor Martial. In 2015 maakte de Fransman nog voor 60 miljoen euro de overgang van AS Monaco richting United. Sindsdien voldeed de aanvaller amper aan de torenhoge verwachtingen, en schipperde hij tussen een basisstek en een plaats op de bank. 

Op een officiële bevestiging is het vooralsnog wachten, al berichten diverse Britse media inmiddels ook het nieuws rond Martial en Sevilla. Volgens de meeste bronnen zal Martial morgen voorgesteld worden in Andalusië, én zullen dan alle details van de overgang bekend worden gemaakt aan de buitenwereld. 

Ruzie met Rangnick

Anthony Martial leeft al enige tijd in onvrede met United-coach Rangnick. Volgens de Britse media zou de Fransman enkele weken geleden geweigerd hebben om te spelen in een FA Cup-wedstrijd. Hij zou niet gediend zijn geweest met zijn statuut als bankzitter. Toch ontkende Martial al die geruchten via de sociale media, en zei hij nog dat hij bijzonder gelukkig was bij United. Enkele weken na het opvallende incident lijkt Martial dan toch duidelijkheid te gaan scheppen. 

LEES OOK: De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

Heeft Martial genoeg kansen gekregen bij United?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

159
159
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

157
157
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

89
89
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

168
168
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

83
83
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

104
104
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

58
58
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

144
144
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

67
67
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

223
223
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1308
1308
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

134
134
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

70
70
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

201
201
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

398
398
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

76
76
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

148
148
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

48
48
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

205
205
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

101
101
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

374
374
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

83
83
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

100
100

Meer sportnieuws