Anderlecht is gewaarschuwd: "Willen er woensdag winnen"

door
Anderlecht is gewaarschuwd:

Cercle Brugge is aan een bijzonder sterke periode bezig. De Vereniging boekte een knappe 21 op 24 sinds het begin van december, en vooral de derbyzege tegen stadsgenoot Club Brugge zal nog lang nazinderen. Woensdagavond staat een wedstrijd met Anderlecht op het programma, en aan vertrouwen is er alvast geen gebrek bij de ploeg van Dominik Thalhammer. 


Cercle Brugge nam gisteren de maat van Zulte Waregem. De Vereniging kwam al snel op voorsprong na een strafschopdoelpunt van Dino Hotic. Net voor de rust kopte Boris Popovic de verdiende dubbele voorsprong tegen de touwen. In het slot van de wedstrijd wisten beide ploegen nog één keer te scoren, waardoor de partij op 3-1 eindigde in het voordeel van de thuisploeg. Doelpuntenmaker Popovic vertelde tegenover Het Laatste Nieuws dan ook dat de sfeer opperbest is bij de Brugse ploeg. 

"We bewijzen match na match dat we tegen iedereen kunnen winnen, en dat willen we ook woensdag doen tegen Anderlecht. Een plaats in de top acht is dan ook onze ambitie", luidt het bij Popovic. De Serviër doet het overigens bijzonder goed bij de Vereniging. Sinds het begin van december versierde hij door de blessure van Utkus opnieuw een basisplaats, en inmiddels bedankte hij al met twee treffers. Knappe cijfers voor de 21-jarige verdediger. 

Ploeg in vorm vs. ploeg in vorm

Tegen Anderlecht staat Cercle echter voor een bijzonder zware opdracht. Net als de Vereniging is Anderlecht aan een uitstekende periode bezig. De laatste nederlaag van de recordkampioen dateert immers al van 7 november. Toen ging Paars-Wit de boot in tegen Antwerp. Over een voorbode van een bijzonder interessant duel gesproken. 

LEES OOK: Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Wie trekt aan het langste eind woensdag?

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

31
31
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

18
18
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

146
146
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

147
147
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

42
42
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

64
64
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

326
326
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

297
297
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

154
154
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

293
293
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

877
877
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

55
55
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

201
201
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

282
282
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

110
110
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

89
89
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

217
217
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

215
215
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

359
359
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

194
194
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

64
64
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

151
151
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

46
46
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

237
237
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

241
241

Meer sportnieuws