Anderlecht is gewaarschuwd: "Willen er woensdag winnen"

439 stemmen
Anderlecht is gewaarschuwd:

Cercle Brugge is aan een bijzonder sterke periode bezig. De Vereniging boekte een knappe 21 op 24 sinds het begin van december, en vooral de derbyzege tegen stadsgenoot Club Brugge zal nog lang nazinderen. Woensdagavond staat een wedstrijd met Anderlecht op het programma, en aan vertrouwen is er alvast geen gebrek bij de ploeg van Dominik Thalhammer. 


Cercle Brugge nam gisteren de maat van Zulte Waregem. De Vereniging kwam al snel op voorsprong na een strafschopdoelpunt van Dino Hotic. Net voor de rust kopte Boris Popovic de verdiende dubbele voorsprong tegen de touwen. In het slot van de wedstrijd wisten beide ploegen nog één keer te scoren, waardoor de partij op 3-1 eindigde in het voordeel van de thuisploeg. Doelpuntenmaker Popovic vertelde tegenover Het Laatste Nieuws dan ook dat de sfeer opperbest is bij de Brugse ploeg. 

"We bewijzen match na match dat we tegen iedereen kunnen winnen, en dat willen we ook woensdag doen tegen Anderlecht. Een plaats in de top acht is dan ook onze ambitie", luidt het bij Popovic. De Serviër doet het overigens bijzonder goed bij de Vereniging. Sinds het begin van december versierde hij door de blessure van Utkus opnieuw een basisplaats, en inmiddels bedankte hij al met twee treffers. Knappe cijfers voor de 21-jarige verdediger. 

Ploeg in vorm vs. ploeg in vorm

Tegen Anderlecht staat Cercle echter voor een bijzonder zware opdracht. Net als de Vereniging is Anderlecht aan een uitstekende periode bezig. De laatste nederlaag van de recordkampioen dateert immers al van 7 november. Toen ging Paars-Wit de boot in tegen Antwerp. Over een voorbode van een bijzonder interessant duel gesproken. 

LEES OOK: Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Wie trekt aan het langste eind woensdag?

Meest recent

AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

1
1
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

9
9
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

87
87
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

132
132
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

517
517
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

429
429
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

325
325
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

164
164
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

227
227
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

91
91
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

59
59
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

208
208
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

87
87
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

68
68
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

391
391
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

204
204
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

231
231
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

463
463
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

114
114
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

259
259
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

441
441
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

210
210
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

194
194
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

81
81

Meer sportnieuws