Anderlecht is gewaarschuwd: "Willen er woensdag winnen"

door
Anderlecht is gewaarschuwd:

Cercle Brugge is aan een bijzonder sterke periode bezig. De Vereniging boekte een knappe 21 op 24 sinds het begin van december, en vooral de derbyzege tegen stadsgenoot Club Brugge zal nog lang nazinderen. Woensdagavond staat een wedstrijd met Anderlecht op het programma, en aan vertrouwen is er alvast geen gebrek bij de ploeg van Dominik Thalhammer. 


Cercle Brugge nam gisteren de maat van Zulte Waregem. De Vereniging kwam al snel op voorsprong na een strafschopdoelpunt van Dino Hotic. Net voor de rust kopte Boris Popovic de verdiende dubbele voorsprong tegen de touwen. In het slot van de wedstrijd wisten beide ploegen nog één keer te scoren, waardoor de partij op 3-1 eindigde in het voordeel van de thuisploeg. Doelpuntenmaker Popovic vertelde tegenover Het Laatste Nieuws dan ook dat de sfeer opperbest is bij de Brugse ploeg. 

"We bewijzen match na match dat we tegen iedereen kunnen winnen, en dat willen we ook woensdag doen tegen Anderlecht. Een plaats in de top acht is dan ook onze ambitie", luidt het bij Popovic. De Serviër doet het overigens bijzonder goed bij de Vereniging. Sinds het begin van december versierde hij door de blessure van Utkus opnieuw een basisplaats, en inmiddels bedankte hij al met twee treffers. Knappe cijfers voor de 21-jarige verdediger. 

Ploeg in vorm vs. ploeg in vorm

Tegen Anderlecht staat Cercle echter voor een bijzonder zware opdracht. Net als de Vereniging is Anderlecht aan een uitstekende periode bezig. De laatste nederlaag van de recordkampioen dateert immers al van 7 november. Toen ging Paars-Wit de boot in tegen Antwerp. Over een voorbode van een bijzonder interessant duel gesproken. 

LEES OOK: Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Wie trekt aan het langste eind woensdag?

Meest recent

Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

52
52
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

61
61
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

326
326
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

109
109
Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

538
538
"Wat een aanfluiting!" - Gouden Schoen doet bom ontploffen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

543
543
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

93
93
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

290
290
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

449
449
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

155
155
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

116
116
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

634
634
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

256
256
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

220
220
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

420
420
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

81
81
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

284
284
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

87
87
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

97
97
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

80
80
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

77
77
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

131
131
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

518
518
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

19
19
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

304
304

Meer sportnieuws