'Barcelona gooit transferplan helemaal om'

door
'Barcelona gooit transferplan helemaal om'

FC Barcelona slaagde er zondagavond ternauwernood in om nieuw puntenverlies te voorkomen en haalde het na een laat doelpunt met 0-1 van Deportivo Alaves. Desondanks blijven de Catalanen voorlopig slechts vijfde staan. Er zal nog stevig geknokt moeten worden voor het broodnodige Champions League-ticket.


En dus blijft versterking welgekomen op Camp Nou. Het is geen geheim dat coach Xavi Hernandez met name zijn aanvalslinie van extra kwaliteit wil voorzien. Maar wat dat betreft zou Barça de plannen hebben omgegooid. Volgens Cadena Cope is een vroegtijdig vertrek van Luuk de Jong immers niet meer aan de orde. Even leek het erop dat de huurling van Sevilla plaats zou moeten ruimen binnen het salarisbudget om zo ruimte te creëren voor aanwinsten. Maar dat plan zou inmiddels van de baan zijn.

De Nederlander is dan ook uitstekend aan 2022 begonnen, met drie goals in zijn eerste drie wedstrijden van het kalenderjaar. Daarmee kon hij Xavi overtuigen dat hij wel degelijk van pas kan komen als pinchhitter. De trainer zou weliswaar nog steeds een extra spits (Alvaro Morata) verlangen, maar wil De Jong graag als joker aan boord houden. De 31-jarige Oranje-international liet zelf ook al verstaan dat hij zijn huurcontract wil uitdoen.

SHOPPEN BIJ AJAX
Hoewel De Jong dus lijkt te blijven, blijft Barça werken aan extra versterking. Zo zou Nicolas Tagliafico de nieuwe linksback moeten worden. De Argentijn is bij Ajax geen vaste basisspeler meer en zou aan zijn club gevraagd hebben om mee te werken aan een overgang naar Camp Nou. De Amsterdammers mikken echter op een definitieve transfer, terwijl voor Barcelona enkel een huurbeurt (eventueel met aankoopoptie) mogelijk is. De Catalanen zouden Ajax nu op andere gedachten willen brengen door de jonge Alex Baldé op te nemen in de deal.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Barça haalt alsnog een CL-ticket voor volgend seizoen ...

Meest recent

Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

47
47
Hayen onthult wat hij voor élke thuiswedstrijd doet

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

10
10
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

40
40
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

43
43
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1318
1318
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

95
95
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

169
169
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

26
26
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

741
741
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

452
452
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

66
66
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

39
39
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

116
116
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

95
95
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

46
46
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

97
97
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

212
212
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

53
53
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

124
124
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

20
20
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

56
56
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

27
27
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

281
281
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

144
144

Meer sportnieuws