'Barcelona gooit transferplan helemaal om'

207 stemmen
'Barcelona gooit transferplan helemaal om'

FC Barcelona slaagde er zondagavond ternauwernood in om nieuw puntenverlies te voorkomen en haalde het na een laat doelpunt met 0-1 van Deportivo Alaves. Desondanks blijven de Catalanen voorlopig slechts vijfde staan. Er zal nog stevig geknokt moeten worden voor het broodnodige Champions League-ticket.


En dus blijft versterking welgekomen op Camp Nou. Het is geen geheim dat coach Xavi Hernandez met name zijn aanvalslinie van extra kwaliteit wil voorzien. Maar wat dat betreft zou Barça de plannen hebben omgegooid. Volgens Cadena Cope is een vroegtijdig vertrek van Luuk de Jong immers niet meer aan de orde. Even leek het erop dat de huurling van Sevilla plaats zou moeten ruimen binnen het salarisbudget om zo ruimte te creëren voor aanwinsten. Maar dat plan zou inmiddels van de baan zijn.

De Nederlander is dan ook uitstekend aan 2022 begonnen, met drie goals in zijn eerste drie wedstrijden van het kalenderjaar. Daarmee kon hij Xavi overtuigen dat hij wel degelijk van pas kan komen als pinchhitter. De trainer zou weliswaar nog steeds een extra spits (Alvaro Morata) verlangen, maar wil De Jong graag als joker aan boord houden. De 31-jarige Oranje-international liet zelf ook al verstaan dat hij zijn huurcontract wil uitdoen.

SHOPPEN BIJ AJAX
Hoewel De Jong dus lijkt te blijven, blijft Barça werken aan extra versterking. Zo zou Nicolas Tagliafico de nieuwe linksback moeten worden. De Argentijn is bij Ajax geen vaste basisspeler meer en zou aan zijn club gevraagd hebben om mee te werken aan een overgang naar Camp Nou. De Amsterdammers mikken echter op een definitieve transfer, terwijl voor Barcelona enkel een huurbeurt (eventueel met aankoopoptie) mogelijk is. De Catalanen zouden Ajax nu op andere gedachten willen brengen door de jonge Alex Baldé op te nemen in de deal.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Barça haalt alsnog een CL-ticket voor volgend seizoen ...

Meest recent

'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

4
4
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

5
5
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

51
51
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

95
95
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

55
55
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

20
20
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

191
191
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

116
116
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

51
51
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

20
20
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

36
36
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

34
34
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

74
74
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

274
274
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

223
223
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

107
107
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

690
690
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

332
332
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

699
699
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

409
409
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

178
178
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

110
110
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

637
637

Meer sportnieuws