Hazard en co laten punten liggen, Mertens scoort weer

door
Hazard en co laten punten liggen, Mertens scoort weer

Ook in het buitenland stonden zondag weer enkele fraaie duels op het programma. In La Liga liet leider Real Madrid op eigen veld onverwacht punten liggen. Dries Mertens hielp SSC Napoli dan weer aan een ruime zege, terwijl Liverpool in de Premier League wat van de achterstand op Manchester City kon weg knabbelen.


LA LIGA: Real smoddert
Bij de Madrilenen verschenen Hazard en Courtois opnieuw aan de aftrap. De Koninklijk speelde net als donderdag in de beker tegen Elche, maar beleefde een lastige avond tegen de laagvlieger. Na een penaltymisser van Benzema kwamen de bezoekers zowaar op een dubbele voorsprong te staan. Via een strafschop van Modric en een doelpunt van Militao in de extra tijd, werd het alsnog 2-2. Hazard speelde geen grootse match en werd bij een 0-2-achterstand gewisseld, al had hij misschien ook wel een penalty verdiend.



PREMIER LEAGUE: Titelstrijd nog niet voorbij
Wordt het dan toch spannend in de Engelse titelstrijd? Nadat leider Manchester City zaterdag twee punten verspeelde tegen Southampton, deed eerste achtervolger Liverpool wel wat moest. Op het veld van Crystal Palace haalden de Reds het met 1-3. In de stand nadert Liverpool weer top op 9 punten, de mannen van coach Jürgen Klopp hebben bovendien nog een wedstrijd te goed ten opzichte van City.

SERIE A: Napoli foutloos
In Italië lijkt SSC Napoli zich dan toch nog te mengen in het titeldebat. De Napolitanen kenden zondagnamiddag geen moeite met hekkensluiter Salernitana en won met 4-1. Dries Mertens pikte van op de strafschopstip zijn doelpuntje mee. Napoli nadert zo tot op vier punten van leider Internazionale, dat wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.

LEES OOK: Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

Real speelt gewoon kampioen ...

Meest recent

Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

3
3
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

27
27
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

13
13
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

33
33
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

198
198
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

147
147
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

56
56
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

180
180
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

27
27
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

98
98
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

188
188
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

163
163
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

350
350
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

213
213
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

82
82
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

242
242
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

347
347
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

370
370
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

107
107
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

66
66
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

420
420
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

528
528
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

215
215

Meer sportnieuws