Schreuder ziet groot pijnpunt bij zijn Club

713 stemmen
Schreuder ziet groot pijnpunt bij zijn Club

Alfred Schreuder heeft al na twee wedstrijden zijn eerste puntenverlies als hoofdcoach van Club Brugge geleden. Zijn ploeg geraakte zondagmiddag niet verder dan een 2-2-gelijkspel op het veld van Standard. Desondanks was de Nederlander behoorlijk tevreden met wat zijn ploeg liet zien.


Blauw-Zwart kwam weliswaar tot twee keer toe op achterstand en mocht in de slotminuten van geluk spreken dat Clinton Mata alert was om de winnende treffer van de thuisploeg van de lijn te halen. Maar in balbezit speelde de titelverdediger een meer dan behoorlijke wedstrijd. Op bepaalde momenten legden de Bruggelingen combinaties van een hoog niveau op de mat, zoals bij de afgekeurde goal van Noa Lang en bij de tweede treffer van Bas Dost.

Maar verdedigend zat het veel minder goed in mekaar. Met name de tweede tegengoal lag bij Schreuder op de maag. "Die bal mag eigenlijk nooit in de rug van onze centrale verdedigers gespeeld worden", klonk het op de clubwebstek. "Het is een vrije voorzet van de rechterkant en je ziet dat die jongen de bal gaat voorzetten. Die moeten we gewoon sluiten met onze verdediging zodat de bal daar niet gespeeld kan worden. Op dat moment waren we niet voldoende geconcentreerd."

PUZZELEN IN VERDEDIGING
De defensieve zorgen werden zelfs nog wat groter. Stanley Nsoki, die een matige wedstrijd speelde, viel immers geblesseerd uit. En Jack Hendry pakte een rode kaart, waardoor hij donderdag geschorst is voor de topper tegen Union. "Ik denk dat de blessure bij Nsoki wel meevalt, maar Hendry moeten we nu natuurlijk wel missen na de duidelijke rode kaart. We hebben echter wel genoeg opties als ik kijk naar onze selectie. Clinton kan bijvoorbeeld ook in het centrum spelen, dus daar maak ik me op dit moment geen zorgen over", aldus Schreuder.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club moet in januari een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

108
108
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

43
43
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

79
79
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

659
659
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

118
118
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

210
210
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

165
165
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

149
149
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

263
263
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

173
173
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

510
510
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

249
249
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

235
235
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

472
472
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws