Schreuder ziet groot pijnpunt bij zijn Club

door
Schreuder ziet groot pijnpunt bij zijn Club

Alfred Schreuder heeft al na twee wedstrijden zijn eerste puntenverlies als hoofdcoach van Club Brugge geleden. Zijn ploeg geraakte zondagmiddag niet verder dan een 2-2-gelijkspel op het veld van Standard. Desondanks was de Nederlander behoorlijk tevreden met wat zijn ploeg liet zien.


Blauw-Zwart kwam weliswaar tot twee keer toe op achterstand en mocht in de slotminuten van geluk spreken dat Clinton Mata alert was om de winnende treffer van de thuisploeg van de lijn te halen. Maar in balbezit speelde de titelverdediger een meer dan behoorlijke wedstrijd. Op bepaalde momenten legden de Bruggelingen combinaties van een hoog niveau op de mat, zoals bij de afgekeurde goal van Noa Lang en bij de tweede treffer van Bas Dost.

Maar verdedigend zat het veel minder goed in mekaar. Met name de tweede tegengoal lag bij Schreuder op de maag. "Die bal mag eigenlijk nooit in de rug van onze centrale verdedigers gespeeld worden", klonk het op de clubwebstek. "Het is een vrije voorzet van de rechterkant en je ziet dat die jongen de bal gaat voorzetten. Die moeten we gewoon sluiten met onze verdediging zodat de bal daar niet gespeeld kan worden. Op dat moment waren we niet voldoende geconcentreerd."

PUZZELEN IN VERDEDIGING
De defensieve zorgen werden zelfs nog wat groter. Stanley Nsoki, die een matige wedstrijd speelde, viel immers geblesseerd uit. En Jack Hendry pakte een rode kaart, waardoor hij donderdag geschorst is voor de topper tegen Union. "Ik denk dat de blessure bij Nsoki wel meevalt, maar Hendry moeten we nu natuurlijk wel missen na de duidelijke rode kaart. We hebben echter wel genoeg opties als ik kijk naar onze selectie. Clinton kan bijvoorbeeld ook in het centrum spelen, dus daar maak ik me op dit moment geen zorgen over", aldus Schreuder.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Club moet in januari een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

34
34
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

28
28
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

180
180
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

40
40
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

79
79
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

89
89
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

92
92
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

49
49
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

449
449
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

70
70
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

195
195
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

118
118
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

466
466
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

197
197
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

114
114
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

284
284
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

179
179
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

317
317
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

571
571
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

268
268
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

136
136
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

378
378
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

188
188
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

104
104

Meer sportnieuws