Schreuder ziet groot pijnpunt bij zijn Club

door
Schreuder ziet groot pijnpunt bij zijn Club

Alfred Schreuder heeft al na twee wedstrijden zijn eerste puntenverlies als hoofdcoach van Club Brugge geleden. Zijn ploeg geraakte zondagmiddag niet verder dan een 2-2-gelijkspel op het veld van Standard. Desondanks was de Nederlander behoorlijk tevreden met wat zijn ploeg liet zien.


Blauw-Zwart kwam weliswaar tot twee keer toe op achterstand en mocht in de slotminuten van geluk spreken dat Clinton Mata alert was om de winnende treffer van de thuisploeg van de lijn te halen. Maar in balbezit speelde de titelverdediger een meer dan behoorlijke wedstrijd. Op bepaalde momenten legden de Bruggelingen combinaties van een hoog niveau op de mat, zoals bij de afgekeurde goal van Noa Lang en bij de tweede treffer van Bas Dost.

Maar verdedigend zat het veel minder goed in mekaar. Met name de tweede tegengoal lag bij Schreuder op de maag. "Die bal mag eigenlijk nooit in de rug van onze centrale verdedigers gespeeld worden", klonk het op de clubwebstek. "Het is een vrije voorzet van de rechterkant en je ziet dat die jongen de bal gaat voorzetten. Die moeten we gewoon sluiten met onze verdediging zodat de bal daar niet gespeeld kan worden. Op dat moment waren we niet voldoende geconcentreerd."

PUZZELEN IN VERDEDIGING
De defensieve zorgen werden zelfs nog wat groter. Stanley Nsoki, die een matige wedstrijd speelde, viel immers geblesseerd uit. En Jack Hendry pakte een rode kaart, waardoor hij donderdag geschorst is voor de topper tegen Union. "Ik denk dat de blessure bij Nsoki wel meevalt, maar Hendry moeten we nu natuurlijk wel missen na de duidelijke rode kaart. We hebben echter wel genoeg opties als ik kijk naar onze selectie. Clinton kan bijvoorbeeld ook in het centrum spelen, dus daar maak ik me op dit moment geen zorgen over", aldus Schreuder.

LEES OOK: Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

Club moet in januari een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

0
0
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

93
93
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

142
142
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

436
436
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

108
108
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

218
218
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

354
354
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

457
457
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

240
240
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

172
172
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

543
543
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

350
350
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

194
194
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

330
330
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

108
108
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

120
120
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

299
299
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

279
279
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

104
104
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

676
676
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

274
274
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

128
128
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

234
234
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

287
287
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

447
447

Meer sportnieuws