Schreuder ziet groot pijnpunt bij zijn Club

door
Schreuder ziet groot pijnpunt bij zijn Club

Alfred Schreuder heeft al na twee wedstrijden zijn eerste puntenverlies als hoofdcoach van Club Brugge geleden. Zijn ploeg geraakte zondagmiddag niet verder dan een 2-2-gelijkspel op het veld van Standard. Desondanks was de Nederlander behoorlijk tevreden met wat zijn ploeg liet zien.


Blauw-Zwart kwam weliswaar tot twee keer toe op achterstand en mocht in de slotminuten van geluk spreken dat Clinton Mata alert was om de winnende treffer van de thuisploeg van de lijn te halen. Maar in balbezit speelde de titelverdediger een meer dan behoorlijke wedstrijd. Op bepaalde momenten legden de Bruggelingen combinaties van een hoog niveau op de mat, zoals bij de afgekeurde goal van Noa Lang en bij de tweede treffer van Bas Dost.

Maar verdedigend zat het veel minder goed in mekaar. Met name de tweede tegengoal lag bij Schreuder op de maag. "Die bal mag eigenlijk nooit in de rug van onze centrale verdedigers gespeeld worden", klonk het op de clubwebstek. "Het is een vrije voorzet van de rechterkant en je ziet dat die jongen de bal gaat voorzetten. Die moeten we gewoon sluiten met onze verdediging zodat de bal daar niet gespeeld kan worden. Op dat moment waren we niet voldoende geconcentreerd."

PUZZELEN IN VERDEDIGING
De defensieve zorgen werden zelfs nog wat groter. Stanley Nsoki, die een matige wedstrijd speelde, viel immers geblesseerd uit. En Jack Hendry pakte een rode kaart, waardoor hij donderdag geschorst is voor de topper tegen Union. "Ik denk dat de blessure bij Nsoki wel meevalt, maar Hendry moeten we nu natuurlijk wel missen na de duidelijke rode kaart. We hebben echter wel genoeg opties als ik kijk naar onze selectie. Clinton kan bijvoorbeeld ook in het centrum spelen, dus daar maak ik me op dit moment geen zorgen over", aldus Schreuder.

LEES OOK: KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

Club moet in januari een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

3
3
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

22
22
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

95
95
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

173
173
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

61
61
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

55
55
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

101
101
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

199
199
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

805
805
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

160
160
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

267
267
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

146
146
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

173
173
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

468
468
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

221
221
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

299
299
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

646
646
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

142
142
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

958
958
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

349
349
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

256
256
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

608
608
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

164
164
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

522
522

Meer sportnieuws