Vormer legt vinger op de wonde na puntenverlies

door
Vormer legt vinger op de wonde na puntenverlies

Club Brugge heeft voor de eerste keer sinds de trainerswissel puntenverlies geleden. Zo bleef Blauw-Zwart zondagmiddag op 2-2 steken op bezoek bij Standard. De regerende landskampioen was veruit de dominante ploeg in balbezit, maar creëerde te weinig kansen en stond achterin niet zo stabiel.


Club voetbalde weliswaar enkele mooie aanvallen bij mekaar. Zeker de actie die vooraf ging aan het afgekeurde doelpunt van Noa Lang mocht gezien worden. En ook de combinatie die vooraf ging aan het tweede doelpunt van Bas Dost was van een hoog niveau. Daar tegenover lieten de Bruggelingen achterin weer verschillende steken vallen. Al bij al was de puntendeling dan ook correct te noemen.

Al dacht Ruud Vomer daar achteraf toch anders over. Zo vond de Brugse aanvoerder dat zijn ploeg de zege had verdiend. "Het ging alle kanten op, al waren wij wel de betere in het spel", reageerde Vormer bij Eleven Sports. "We speelden een goeie match en creëerden veel kansen, maar dit moeten wel binnen natuurlijk. Wij moesten hier gewoon winnen."

DEFENSIEF KWETSBAAR
In ieder geval is de stempel van nieuwe trainer Alfred Schreuder steeds nadrukkelijker zichtbaar. Maar de verdedigende stabiliteit ontbreekt voorlopig nog. "We werken nu drie weken met de nieuwe coach: je ziet hoe we willen voetballen en kunnen iedereen pijn doen. Aan de bal is het goed, al moeten we wel oppassen op de counter. We stonden niet goed en werden gepakt", besluit Vormer.

LEES OOK: Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Club moet zijn defensie sowieso versterken deze winter ...

Meest recent

‘Renard-magie: Anderlecht op zucht van transfer’

RSC Anderlecht wil deze winter de selectie versterken. Besnik Hasi hoopt dat Olivier Renard enkele ...

8
8
Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Marc Brys is officieel nog bondscoach van Kameroen, maar de Belg stond toch niet aan het roer ...

65
65
‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Club Brugge is deze winter nog op zoek naar versterkingen, vooral op de flanken moet er nog wat bij ...

177
177
Zulte Waregem pakt uit met stunt als eerste winteraanwinst

De Belgische clubs draaien warm op de wintermercato. Ook Zulte Waregem heeft op de officiële ...

62
62
De Cat zorgt voor nervositeit bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers voor grof geld gaan verkopen. De Brusselaars hebben een ...

295
295
Peter Bosz kapt transferpraat af bij PSV

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

23
23
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

64
64
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

220
220
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

255
255
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

572
572
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

412
412
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

430
430
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

490
490
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

61
61
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

125
125
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

44
44
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

601
601
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

93
93
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

421
421
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

61
61
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

214
214
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

412
412
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

510
510
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

258
258
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

909
909

Meer sportnieuws