Vormer legt vinger op de wonde na puntenverlies

730 stemmen
Vormer legt vinger op de wonde na puntenverlies

Club Brugge heeft voor de eerste keer sinds de trainerswissel puntenverlies geleden. Zo bleef Blauw-Zwart zondagmiddag op 2-2 steken op bezoek bij Standard. De regerende landskampioen was veruit de dominante ploeg in balbezit, maar creëerde te weinig kansen en stond achterin niet zo stabiel.


Club voetbalde weliswaar enkele mooie aanvallen bij mekaar. Zeker de actie die vooraf ging aan het afgekeurde doelpunt van Noa Lang mocht gezien worden. En ook de combinatie die vooraf ging aan het tweede doelpunt van Bas Dost was van een hoog niveau. Daar tegenover lieten de Bruggelingen achterin weer verschillende steken vallen. Al bij al was de puntendeling dan ook correct te noemen.

Al dacht Ruud Vomer daar achteraf toch anders over. Zo vond de Brugse aanvoerder dat zijn ploeg de zege had verdiend. "Het ging alle kanten op, al waren wij wel de betere in het spel", reageerde Vormer bij Eleven Sports. "We speelden een goeie match en creëerden veel kansen, maar dit moeten wel binnen natuurlijk. Wij moesten hier gewoon winnen."

DEFENSIEF KWETSBAAR
In ieder geval is de stempel van nieuwe trainer Alfred Schreuder steeds nadrukkelijker zichtbaar. Maar de verdedigende stabiliteit ontbreekt voorlopig nog. "We werken nu drie weken met de nieuwe coach: je ziet hoe we willen voetballen en kunnen iedereen pijn doen. Aan de bal is het goed, al moeten we wel oppassen op de counter. We stonden niet goed en werden gepakt", besluit Vormer.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club moet zijn defensie sowieso versterken deze winter ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

44
44
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

84
84
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

58
58
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

88
88
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

364
364
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

203
203
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

748
748
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

114
114
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

106
106
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

382
382
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

349
349
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

575
575
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1010
1010
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws