Club Brugge laat dure punten liggen op Standard

door
Club Brugge laat dure punten liggen op Standard

Club Brugge heeft zijn eerste puntenverlies onder nieuwe coach Alfred Schreuder geleden. De Bruggelingen haalden op het veld van Standard nochtans tot twee keer toe een achterstand op. Blauw-Zwart mocht zelfs van geluk spreken dat het bij 2-2 bleef nadat Jack Hendry rood pakte en Clinton Mata de ultieme poging van de Luikenaars van de lijn haalde.


De bezoekers namen de wedstrijd meteen in handen en duwden Standard terug tot op de eigen helft. Club opende na enkele minuten ook de score, maar het doelpunt van Noa Lang werd terecht afgekeurd wegens buitenspel bij Bas Dost. En meteen volgde het deksel op de neus voor de Bruggelingen. Na een goede counter maakte Standard-nieuwkomer Mathieu Cafaro er 1-0 van. Hierdoor kon de thuisploeg een defensieve stelling innemen en speculeren op de counter.


De Bruggelingen eisten dan weer het balbezit op, maar dreigden vooral via corners. Zo raakte, een voorts matige, Stanley Nsoki de paal. Vlak voor rust kon Club dan toch toeslaan. Na een goede voorzet van Hans Vanaken knikte Dost de verdiende gelijkmaker binnen. Maar Standard sloeg meteen na de pauze weer terug. Sluipschutter Renaud Emond gleed zijn eerste treffer sinds zijn comeback voorbij Simon Mignolet.

De bezoekers moesten dus opnieuw aan de bak, maar konden daarbij rekenen op de sterk ingevallen Tajon Buchanan. Zo legde de Canadees na een knappe actie goed af tot bij Dost, die zijn tweede van de middag binnen werkte. En zo stevenden we op een spannende slotfase af. Zeker omdat Hendry aan de noodrem moest trekken bij een doorgebroken Mehdi Carcela en met rood van het veld werd gestuurd.


Met een mannetje meer tussen de lijnen, had Standard plots bloed geroken. Zo moest Mata alles uit de kast halen om de bal van de lijn te halen na een heet standje voor doel. Aan de overkant kon De Ketelaere de bal dan weer niet goed afleggen op een volledig vrijstaande Dost. En zo bleef het uiteindelijk bij 2-2. Club biedt leider Union op die manier de kans om opnieuw twee puntjes uit de lopen. Al moeten de Brusselaars dan wel nog zelf zien te winnen tegen KRC Genk.

Scoreverloop:
1-0 (10') Mathieu Cafaro
1-1 (40') Bas Dost
2-1 (48') Renaud Emond
2-2 (59') Bas Dost

Bijzonderheden:
Rode kaart (80') Jack Hendry

LEES OOK: 'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Wie verdiende de overwinning het meest?

Meest recent

Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

28
28
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

124
124
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

89
89
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

40
40
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

200
200
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

254
254
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

294
294
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

72
72
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

391
391
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

324
324
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

422
422
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

203
203
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

96
96
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

200
200
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

75
75
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

400
400
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

606
606
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

90
90
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

302
302
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

252
252
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

537
537
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

464
464
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

744
744
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

607
607

Meer sportnieuws