Vrancken geeft mening over Anderlecht

door
Vrancken geeft mening over Anderlecht

KV Mechelen kan het kalenderjaar 2022 eindelijk van start gaan op sportief vlak. Vorige week gaven de Maneblussers immers forfait na een teveel aan corona-besmettingen, de partij van woensdag tegen KRC Genk werd dan weer uitgesteld. Maar zondag kan er tegen Anderlecht toch weer gespeeld worden.


Het wordt bij KVM wel afwachten in welke mate de afwezigen van de voorbije matchen gerecupereerd zullen zien. Bovendien zal Malinwa moeten afrekenen met een gemotiveerde tegenstander. Paars-Wit wil immers iets rechtzetten na het overbodige puntenverlies van vorig weekend tegen Standard. Bovendien kunnen de Brusselaars door het gelijkspel tussen Charleroi en AA Gent, een goede zaak doen in het klassement.

KVM-coach Wouter Vrancken is dan ook op zijn hoede. Zo zwaaide hij in aanloop naar het duel met lof richting RSCA en Vincent Kompany. "Kompany verricht er goed werk", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Hij is directer geworden dan in begin. Je ziet zijn principes terug op het veld. Die blijft hij er inpompen. Het is mooi om te zien wat hij neerzet met die jonge groep. Ze zijn voetballend een van de betere teams van het land."

REVANCHE NEMEN
Mechelen wil zelf dan weer revanche nemen voor de heenmatch. Toen werd Malinwa getrakteerd op een 7-2-pandoering. "Dat zit nog in het achterhoofd. En dat is niet slecht. Als we die wedstrijd herbekijken, dan was het in de eerste helft gewoon goed. Alleen kregen we na de pauze een mentale tik. We twijfelden toen te veel, en dat was onze grootste vijand", aldus Vrancken.

LEES OOK: Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

Anderlecht is momenteel sterker dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

2
2
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

56
56
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

44
44
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

78
78
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

142
142
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

111
111
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

528
528
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

220
220
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

152
152
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

83
83
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

166
166
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

77
77
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

274
274
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

35
35
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

969
969
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

308
308
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

336
336
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

91
91
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

456
456
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

195
195
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

24
24
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

345
345
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

128
128
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

137
137
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

278
278

Meer sportnieuws