Vrancken geeft mening over Anderlecht

door
Vrancken geeft mening over Anderlecht

KV Mechelen kan het kalenderjaar 2022 eindelijk van start gaan op sportief vlak. Vorige week gaven de Maneblussers immers forfait na een teveel aan corona-besmettingen, de partij van woensdag tegen KRC Genk werd dan weer uitgesteld. Maar zondag kan er tegen Anderlecht toch weer gespeeld worden.


Het wordt bij KVM wel afwachten in welke mate de afwezigen van de voorbije matchen gerecupereerd zullen zien. Bovendien zal Malinwa moeten afrekenen met een gemotiveerde tegenstander. Paars-Wit wil immers iets rechtzetten na het overbodige puntenverlies van vorig weekend tegen Standard. Bovendien kunnen de Brusselaars door het gelijkspel tussen Charleroi en AA Gent, een goede zaak doen in het klassement.

KVM-coach Wouter Vrancken is dan ook op zijn hoede. Zo zwaaide hij in aanloop naar het duel met lof richting RSCA en Vincent Kompany. "Kompany verricht er goed werk", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Hij is directer geworden dan in begin. Je ziet zijn principes terug op het veld. Die blijft hij er inpompen. Het is mooi om te zien wat hij neerzet met die jonge groep. Ze zijn voetballend een van de betere teams van het land."

REVANCHE NEMEN
Mechelen wil zelf dan weer revanche nemen voor de heenmatch. Toen werd Malinwa getrakteerd op een 7-2-pandoering. "Dat zit nog in het achterhoofd. En dat is niet slecht. Als we die wedstrijd herbekijken, dan was het in de eerste helft gewoon goed. Alleen kregen we na de pauze een mentale tik. We twijfelden toen te veel, en dat was onze grootste vijand", aldus Vrancken.

LEES OOK: ‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Anderlecht is momenteel sterker dan vorig seizoen ...

Meest recent

Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

9
9
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

16
16
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

87
87
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

55
55
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

212
212
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

71
71
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

174
174
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

31
31
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

278
278
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

323
323
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

231
231
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

350
350
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

197
197
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

58
58
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

521
521
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

484
484
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

179
179
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

362
362
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

106
106
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

713
713
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

146
146
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

146
146
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

426
426
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

133
133
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

608
608

Meer sportnieuws