Zlatan spreekt Mbappé aan: "Teken bij deze club"

279 stemmen
Zlatan spreekt Mbappé aan:

De wintermercato is tot dusver bijzonder kalm, maar komende zomer wordt er wel weer transfervuurwerk verwacht. Zo lijkt al minstens één wereldster zeker van club te veranderen. Het contract van Kylian Mbappé loopt namelijk en de kans op een verlenging bij Paris Saint-Germain wordt met de dag kleiner.


De leider uit de Ligue 1 hoopt dat het zijn steraanvaller alsnog op andere gedachten kan brengen. Sterke man Nasser Al-Khelaifi zou Mbappé dolgraag als speler van PSG zien schitteren op het WK in zijn Qatar. Maar die kans is klein. Ondanks buitensporige salarisaanbiedingen legde de Franse international tot dusver alle voorstellen naast zich neer. Het heeft er dan ook alle schijn van dat de aanvaller zijn zinnen op een nieuw avontuur heeft gezet.

Zlatan Ibrahimovic stond Mbappé alvast bij met advies. "Hij vroeg me ernaar en ik antwoordde: 'Als ik jou was, zou ik naar Real gaan'. Zelf had ik de kans om voor verschillende teams uit verschillende landen te spelen. Dat heeft me geholpen om te groeien als speler", stelt Zlatan bij L'Équipe. "Het is makkelijker om je hele loopbaan in eigen land te spelen. Althans, dat is mijn mening."

EIGEN KEUZE
Vervolgens werd de Zweedse sterkhouder van AC Milan gevraagd of Mbappé inmiddels al een keuze heeft gemaakt. Daar wou hij niet te diep op ingaan. "Alleen Kylian zelf kan die vraag beantwoorden. Hij gaat daar helemaal zelf over, maar ik zou zijn gegaan. Maar PSG moet er natuurlijk alles aan doen hem te behouden. Naast Real zullen andere clubs hem ook wel willen hebben."

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

🚀

Mbappé speelt volgend seizoen bij Real ...

Meest recent

Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

6
6
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

19
19
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

64
64
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

51
51
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

240
240
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

173
173
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

42
42
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

400
400
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

160
160
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

480
480
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

61
61
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

113
113
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

364
364
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

702
702
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

537
537
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

155
155
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1146
1146
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

79
79
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

677
677
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

260
260
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

528
528
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

281
281

Meer sportnieuws