'Anderlecht-doelwit trekt naar La Liga'

135 stemmen
'Anderlecht-doelwit trekt naar La Liga'

Anderlecht heeft deze maand nog niet toegeslagen op de transfermarkt en het valt ook af te wachten of ze dat in de komende tien dagen ook nog zullen gaan doen. De voorbije dagen werden ze al weer gelinkt aan middenvelder, want de Zuid-Afrikaan Teboho Mokoena zou een aanbieding van Paars-Wit op zak hebben. Dat betekent dat de interesse in een andere speler helemaal verleden tijd is.


In de zomer was Njegos Petrovic nog nadrukkelijk in beeld in het Lotto Park, nadat de 22-jarige Serviër indruk gemaakt had bij Rode Ster Belgrado, met onder meer een doelpunt in de Europa League tegen AA Gent. Er was zelfs sprake van een bod van 1,5 miljoen euro, maar uiteindelijk bleef Petrovic gewoon in de Servische hoofdstad. Daar belandde hij de voorbije maanden wat op het achterplan.

Rode Ster was daarom deze maand wel bereid om mee te werken aan een transfer, maar Anderlecht meldde zich niet meer. Cagliari deed wel een bod om Petrovic te huren, maar uiteindelijk zal de speler zijn carrière verderzetten in La Liga. Granada zou volgens lokale media de strijd om zijn diensten winnen en uiteindelijk 1,6 miljoen euro, te betalen over drie schijven, op tafel leggen.

DEGRADATIESTRIJD
Petrovic moet de komende maanden helpen om Granada in La Liga te houden, want de Andalusische club zit nog niet helemaal veilig. Ze staan momenteel veertiende in het klassement, met een voorsprong van zes punten op de gevarenzone. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Carlos Bacca (ex-Club Brugge).


Had Anderlecht een nieuwe poging moeten wagen?

Meest recent

Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

30
30
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

38
38
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

58
58
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

85
85
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

53
53
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

93
93
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

38
38
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

245
245
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

93
93
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

591
591
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

51
51
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

252
252
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

256
256
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

520
520
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

453
453
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

615
615
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

76
76
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

109
109
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

179
179
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

86
86
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

93
93
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

229
229
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

166
166
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

154
154
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

284
284

Meer sportnieuws