'Anderlecht-doelwit trekt naar La Liga'

135 stemmen
'Anderlecht-doelwit trekt naar La Liga'

Anderlecht heeft deze maand nog niet toegeslagen op de transfermarkt en het valt ook af te wachten of ze dat in de komende tien dagen ook nog zullen gaan doen. De voorbije dagen werden ze al weer gelinkt aan middenvelder, want de Zuid-Afrikaan Teboho Mokoena zou een aanbieding van Paars-Wit op zak hebben. Dat betekent dat de interesse in een andere speler helemaal verleden tijd is.


In de zomer was Njegos Petrovic nog nadrukkelijk in beeld in het Lotto Park, nadat de 22-jarige Serviër indruk gemaakt had bij Rode Ster Belgrado, met onder meer een doelpunt in de Europa League tegen AA Gent. Er was zelfs sprake van een bod van 1,5 miljoen euro, maar uiteindelijk bleef Petrovic gewoon in de Servische hoofdstad. Daar belandde hij de voorbije maanden wat op het achterplan.

Rode Ster was daarom deze maand wel bereid om mee te werken aan een transfer, maar Anderlecht meldde zich niet meer. Cagliari deed wel een bod om Petrovic te huren, maar uiteindelijk zal de speler zijn carrière verderzetten in La Liga. Granada zou volgens lokale media de strijd om zijn diensten winnen en uiteindelijk 1,6 miljoen euro, te betalen over drie schijven, op tafel leggen.

DEGRADATIESTRIJD
Petrovic moet de komende maanden helpen om Granada in La Liga te houden, want de Andalusische club zit nog niet helemaal veilig. Ze staan momenteel veertiende in het klassement, met een voorsprong van zes punten op de gevarenzone. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Carlos Bacca (ex-Club Brugge).


Had Anderlecht een nieuwe poging moeten wagen?

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

53
53
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

28
28
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

14
14
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

16
16
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

14
14
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

61
61
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

123
123
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

409
409
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

42
42
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

274
274
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

58
58
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

206
206
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

646
646
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

319
319
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

409
409
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

594
594
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

376
376
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

159
159
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

66
66
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

82
82
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

166
166
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

63
63

Meer sportnieuws