'Anderlecht-doelwit trekt naar La Liga'

135 stemmen
'Anderlecht-doelwit trekt naar La Liga'

Anderlecht heeft deze maand nog niet toegeslagen op de transfermarkt en het valt ook af te wachten of ze dat in de komende tien dagen ook nog zullen gaan doen. De voorbije dagen werden ze al weer gelinkt aan middenvelder, want de Zuid-Afrikaan Teboho Mokoena zou een aanbieding van Paars-Wit op zak hebben. Dat betekent dat de interesse in een andere speler helemaal verleden tijd is.


In de zomer was Njegos Petrovic nog nadrukkelijk in beeld in het Lotto Park, nadat de 22-jarige Serviër indruk gemaakt had bij Rode Ster Belgrado, met onder meer een doelpunt in de Europa League tegen AA Gent. Er was zelfs sprake van een bod van 1,5 miljoen euro, maar uiteindelijk bleef Petrovic gewoon in de Servische hoofdstad. Daar belandde hij de voorbije maanden wat op het achterplan.

Rode Ster was daarom deze maand wel bereid om mee te werken aan een transfer, maar Anderlecht meldde zich niet meer. Cagliari deed wel een bod om Petrovic te huren, maar uiteindelijk zal de speler zijn carrière verderzetten in La Liga. Granada zou volgens lokale media de strijd om zijn diensten winnen en uiteindelijk 1,6 miljoen euro, te betalen over drie schijven, op tafel leggen.

DEGRADATIESTRIJD
Petrovic moet de komende maanden helpen om Granada in La Liga te houden, want de Andalusische club zit nog niet helemaal veilig. Ze staan momenteel veertiende in het klassement, met een voorsprong van zes punten op de gevarenzone. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Carlos Bacca (ex-Club Brugge).


Had Anderlecht een nieuwe poging moeten wagen?

Meest recent

Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

0
0
'Anderlecht komt te laat: De Cat tekent voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

61
61
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

32
32
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

131
131
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

248
248
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

335
335
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

368
368
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

421
421
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

197
197
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

491
491
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

161
161
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

216
216
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

217
217
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

102
102
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

239
239
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

542
542
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

159
159
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

405
405
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

99
99
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

672
672
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

67
67
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

272
272

Meer sportnieuws