Ancelotti verbaast iedereen met Hazard-uitspraak

door
Ancelotti verbaast iedereen met Hazard-uitspraak

Eden Hazard liet deze week eindelijk nog eens in positieve zin van zich spreken. In het bekerduel tegen Elche mocht de Rode Duivel invallen bij Real Madrid en hij scoorde zowaar het winnende doelpunt. Meteen ook zijn eerste treffer van het seizoen en hopelijk de start van een nieuw hoofdstuk in de Spaanse hoofdstad.


Uiteraard is het te vroeg om daarover uitspraken te doen. Zijn goede prestatie van donderdag snakt naar bevestiging. Liefst dit weekend al tijdens het competitieduel tegen opnieuw Elche. Maar zijn doelpunt zijn doelpunt en de steun die hij vervolgens kreeg van zijn ploegmaat kunnen wel een flinke boost vormen. En in het beste beste geval ligt er dan toch een toekomst voor hem weggelegd in het Estadio Santiago Bernbeu.

Daar leek zijn verhaal nochtans grotendeels voorbij. De voorbije maanden werd Hazard nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek na het seizoen. Real wil zijn aanvalslinie dan immers van een flinke kwaliteitsinjectie voorzien met de komst van Kylian Mbappé (PSG) en mogelijk ook Erling Haaland (Borussia Dortmund). Voor onze landgenoot zou dan geen plaats meer zijn, hij zou één van de spelers worden die voor ruimte in het salarisbudget moet zorgen.

VOLGEND SEIZOEN BIJ REAL
Maar die hardnekkige geruchten zouden wel eens compleet fout kunnen zijn. Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag deed coach Carlo Ancelotti immers een verrassende uitspraak toen de Italiaan gepolst werd naar de toekomst van de 31-jarige aanvaller. "Hazard maakt deel uit van onze plannen voor volgend seizoen", klonk het verrassend. Ancelotti bevestigde ook dat onze landgenoot zondag zal starten en rekent erop dat hij dan een goede dag zal hebben. De wereld ziet er dus plots helemaal anders uit voor Hazard, al moet hij natuurlijk bevestigen op het veld.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Hazard breekt dit seizoen alsnog door bij Real ...

Meest recent

Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

16
16
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

26
26
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

16
16
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

60
60
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

13
13
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

264
264
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

117
117
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

36
36
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

40
40
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

96
96
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

198
198
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

300
300
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

519
519
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

224
224
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

205
205
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

191
191
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

148
148
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

474
474
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

289
289
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1054
1054
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

616
616
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

77
77
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

527
527
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

155
155
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

170
170

Meer sportnieuws