Ancelotti verbaast iedereen met Hazard-uitspraak

door
Ancelotti verbaast iedereen met Hazard-uitspraak

Eden Hazard liet deze week eindelijk nog eens in positieve zin van zich spreken. In het bekerduel tegen Elche mocht de Rode Duivel invallen bij Real Madrid en hij scoorde zowaar het winnende doelpunt. Meteen ook zijn eerste treffer van het seizoen en hopelijk de start van een nieuw hoofdstuk in de Spaanse hoofdstad.


Uiteraard is het te vroeg om daarover uitspraken te doen. Zijn goede prestatie van donderdag snakt naar bevestiging. Liefst dit weekend al tijdens het competitieduel tegen opnieuw Elche. Maar zijn doelpunt zijn doelpunt en de steun die hij vervolgens kreeg van zijn ploegmaat kunnen wel een flinke boost vormen. En in het beste beste geval ligt er dan toch een toekomst voor hem weggelegd in het Estadio Santiago Bernbeu.

Daar leek zijn verhaal nochtans grotendeels voorbij. De voorbije maanden werd Hazard nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek na het seizoen. Real wil zijn aanvalslinie dan immers van een flinke kwaliteitsinjectie voorzien met de komst van Kylian Mbappé (PSG) en mogelijk ook Erling Haaland (Borussia Dortmund). Voor onze landgenoot zou dan geen plaats meer zijn, hij zou één van de spelers worden die voor ruimte in het salarisbudget moet zorgen.

VOLGEND SEIZOEN BIJ REAL
Maar die hardnekkige geruchten zouden wel eens compleet fout kunnen zijn. Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag deed coach Carlo Ancelotti immers een verrassende uitspraak toen de Italiaan gepolst werd naar de toekomst van de 31-jarige aanvaller. "Hazard maakt deel uit van onze plannen voor volgend seizoen", klonk het verrassend. Ancelotti bevestigde ook dat onze landgenoot zondag zal starten en rekent erop dat hij dan een goede dag zal hebben. De wereld ziet er dus plots helemaal anders uit voor Hazard, al moet hij natuurlijk bevestigen op het veld.

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

🚀

Hazard breekt dit seizoen alsnog door bij Real ...

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

62
62
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

78
78
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

93
93
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

252
252
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

137
137
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

441
441
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

167
167
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

222
222
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

455
455
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

698
698
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

690
690
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

380
380
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

596
596
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

436
436
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

331
331
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws