Ancelotti verbaast iedereen met Hazard-uitspraak

door
Ancelotti verbaast iedereen met Hazard-uitspraak

Eden Hazard liet deze week eindelijk nog eens in positieve zin van zich spreken. In het bekerduel tegen Elche mocht de Rode Duivel invallen bij Real Madrid en hij scoorde zowaar het winnende doelpunt. Meteen ook zijn eerste treffer van het seizoen en hopelijk de start van een nieuw hoofdstuk in de Spaanse hoofdstad.


Uiteraard is het te vroeg om daarover uitspraken te doen. Zijn goede prestatie van donderdag snakt naar bevestiging. Liefst dit weekend al tijdens het competitieduel tegen opnieuw Elche. Maar zijn doelpunt zijn doelpunt en de steun die hij vervolgens kreeg van zijn ploegmaat kunnen wel een flinke boost vormen. En in het beste beste geval ligt er dan toch een toekomst voor hem weggelegd in het Estadio Santiago Bernbeu.

Daar leek zijn verhaal nochtans grotendeels voorbij. De voorbije maanden werd Hazard nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek na het seizoen. Real wil zijn aanvalslinie dan immers van een flinke kwaliteitsinjectie voorzien met de komst van Kylian Mbappé (PSG) en mogelijk ook Erling Haaland (Borussia Dortmund). Voor onze landgenoot zou dan geen plaats meer zijn, hij zou één van de spelers worden die voor ruimte in het salarisbudget moet zorgen.

VOLGEND SEIZOEN BIJ REAL
Maar die hardnekkige geruchten zouden wel eens compleet fout kunnen zijn. Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag deed coach Carlo Ancelotti immers een verrassende uitspraak toen de Italiaan gepolst werd naar de toekomst van de 31-jarige aanvaller. "Hazard maakt deel uit van onze plannen voor volgend seizoen", klonk het verrassend. Ancelotti bevestigde ook dat onze landgenoot zondag zal starten en rekent erop dat hij dan een goede dag zal hebben. De wereld ziet er dus plots helemaal anders uit voor Hazard, al moet hij natuurlijk bevestigen op het veld.

LEES OOK: Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Hazard breekt dit seizoen alsnog door bij Real ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

197
197
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

73
73
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

9
9
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

48
48
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

68
68
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

260
260
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

34
34
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

403
403
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

263
263
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

354
354
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

26
26
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

34
34
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

118
118
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

71
71
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

445
445
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

339
339
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

130
130
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

295
295
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

184
184

Meer sportnieuws