'Scouts Liverpool gek van Club-smaakmaker'

door
'Scouts Liverpool gek van Club-smaakmaker'

Coach Alfred Schreuder liet vrijdag verstaan dat er in het slot van de mercato nog wat beweging mag verwacht worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart mikt op enkele gerichte aanwinsten en wil mogelijk nog een aantal overbodige spelers van de hand doen. De sterkhouders blijven normaal gezien wel aan boord.


Tenminste toch tot komende zomer. Want het heeft er alle schijn van dat Noa Lang dan wel andere oorden zal opzoeken. De runner-up bij de recente Gouden Schoen-verkiezing maakte er geen geheim van dat hij zichzelf klaar acht voor een stap hogerop. "Ik ga heel eerlijk zijn: de kans is groot dat ik vertrek", klonk het onlangs nog. Met zijn knappe prestaties bij de landskampioen heeft hij zich alvast in de kijker van enkele fraaie clubs gespeeld.

Het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic meldt namelijk dat Lang zelfs bij het grote Liverpool FC op de verlanglijst staat. De huidige nummer twee in de Premier League zou de Oranje-international al een tijd volgen en de scouts hebben naar verluidt positieve evaluaties hebben doorgespeeld aan de sportieve leiding. Met name zijn prestatie in de thuismatch tegen Paris Saint-Germain zou op groot enthousiasme onthaald zijn.

VEEL CONCURRENTIE
Of er ook effectief een bod zal volgen vanuit Anfield, valt voorlopig wel af te wachten. Liverpool wil komende zomer in ieder geval zijn aanvalslinie versterken in de breedte. Men mikt daarbij op vrije jonge spelers, met de nodige techniek, snelheid en ook veel loopvermogen. Lang voldoet alvast aan die vereisten. De Reds hebben echter verschillende alternatieven: Jarrod Bowen (West Ham) en Marcus Thuram (Mönchengladbach), maar in mindere mate ook Amine Gouiri (OGC Nice), Christopher Nkunku (RB Leipzig), Cody Gakpo (PSV) en Kamaldeen Sulemana (Rennes).

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

Denkt u dat Lang het niveau van Liverpool aankan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

2
2
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

36
36
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

16
16
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

31
31
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

206
206
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

72
72
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

121
121
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

99
99
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

448
448
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

343
343
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

514
514
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

219
219
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

216
216
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

217
217
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

226
226
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

76
76
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

436
436
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

647
647
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

488
488
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

295
295
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

486
486
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

731
731
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

432
432
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

437
437

Meer sportnieuws