'Scouts Liverpool gek van Club-smaakmaker'

door
'Scouts Liverpool gek van Club-smaakmaker'

Coach Alfred Schreuder liet vrijdag verstaan dat er in het slot van de mercato nog wat beweging mag verwacht worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart mikt op enkele gerichte aanwinsten en wil mogelijk nog een aantal overbodige spelers van de hand doen. De sterkhouders blijven normaal gezien wel aan boord.


Tenminste toch tot komende zomer. Want het heeft er alle schijn van dat Noa Lang dan wel andere oorden zal opzoeken. De runner-up bij de recente Gouden Schoen-verkiezing maakte er geen geheim van dat hij zichzelf klaar acht voor een stap hogerop. "Ik ga heel eerlijk zijn: de kans is groot dat ik vertrek", klonk het onlangs nog. Met zijn knappe prestaties bij de landskampioen heeft hij zich alvast in de kijker van enkele fraaie clubs gespeeld.

Het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic meldt namelijk dat Lang zelfs bij het grote Liverpool FC op de verlanglijst staat. De huidige nummer twee in de Premier League zou de Oranje-international al een tijd volgen en de scouts hebben naar verluidt positieve evaluaties hebben doorgespeeld aan de sportieve leiding. Met name zijn prestatie in de thuismatch tegen Paris Saint-Germain zou op groot enthousiasme onthaald zijn.

VEEL CONCURRENTIE
Of er ook effectief een bod zal volgen vanuit Anfield, valt voorlopig wel af te wachten. Liverpool wil komende zomer in ieder geval zijn aanvalslinie versterken in de breedte. Men mikt daarbij op vrije jonge spelers, met de nodige techniek, snelheid en ook veel loopvermogen. Lang voldoet alvast aan die vereisten. De Reds hebben echter verschillende alternatieven: Jarrod Bowen (West Ham) en Marcus Thuram (Mönchengladbach), maar in mindere mate ook Amine Gouiri (OGC Nice), Christopher Nkunku (RB Leipzig), Cody Gakpo (PSV) en Kamaldeen Sulemana (Rennes).

LEES OOK: 'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Denkt u dat Lang het niveau van Liverpool aankan?

Meest recent

De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

27
27
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

124
124
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

36
36
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

55
55
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

107
107
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

332
332
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

404
404
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

146
146
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

261
261
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

418
418
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

50
50
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

210
210
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

50
50
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

288
288
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

301
301
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

186
186
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

410
410
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

278
278
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

169
169
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

186
186
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

31
31
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

308
308
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

73
73

Meer sportnieuws