Carragher pakt Lukaku keihard aan: "Tijdbom!"

door
Carragher pakt Lukaku keihard aan:

Het einde van 2021 was behoorlijk veelbelovend voor Romelu Lukaku, maar sindsdien loopt het helemaal fout voor de spits van Chelsea FC. Zo was er eerst alle commotie rond zijn veelbesproken interview aan Sky Italia. En vervolgens liet de Rode Duivel het sportief gezien helemaal afweten.


Zijn uitspraken tegenover de Italiaanse televisie kostte Lukaku de topper tegen Liverpool FC. Na de nodige interne gesprekken kreeg hij vervolgens een nieuwe kans van coach Thomas Tuchel. Maar sindsdien is onze nationale topschutter wanhopig op zoek naar zijn beste vorm. In de laatste twee duels tegen Manchester City en Brighton raakte de spits amper een bal goed. De kritiek in Engeland neemt dan ook gevoelig toe. Bovendien lijkt zijn relatie met Tuchel nog steeds onder zware druk te staan. Na zijn non-match tegen City spaarde de trainer zijn kritiek alvast niet.

Nu heeft ook de bekende analist Jamie Carragher zich uitgelaten over de situatie van Lukaku. In zijn column voor The Telegraph toont de ex-verdediger van Liverpool FC zich vlijmscherp. "Toen Lukaku bij Chelsea tekende, heerste er een consensus dat dit een andere speler was dan die destijds bij Manchester United was vertrokken", klinkt het. "Zes maanden later kan je maar één geldige observatie maken over zijn terugkeer op Stamford Bridge: hij is géén andere speler. Tuchel traint dezelfde speler die United het geduld liet verliezen en dwong hem aan Inter te verkopen."

TIKKENDE TIJDBOM
Carragher meent dan ook dat er intern heel wat strubbelingen heersen en sluit niet uit dat speler en club snel op mekaar uitgekeken zullen geraken. "Ik kan niet anders dan denken dat er een tikkende tijdbom in de kleedkamer van Chelsea zit, waarbij speler en club het geduld met mekaar verliezen. Zijn interview aan Sky Italia was een hint van wat er kan volgen. Als zijn prestaties ondermaats blijven en Tuchel geeft aan dat in zijn beste elftal geen plaats is voor Lukaku, zijn de alarmbellen niet gedeactiveerd maar gewoon op pauze gezet."

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Lukaku moet komende zomer weer vertrekken ...

Meest recent

'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

15
15
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

213
213
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

54
54
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

145
145
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

54
54
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

87
87
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

84
84
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

87
87
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

100
100
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

381
381
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

100
100
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

82
82
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

67
67
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

129
129
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

493
493
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

266
266
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

239
239
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

152
152
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

46
46
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

372
372
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

115
115
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

451
451
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

359
359
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

390
390

Meer sportnieuws