Carragher pakt Lukaku keihard aan: "Tijdbom!"

944 stemmen
Carragher pakt Lukaku keihard aan:

Het einde van 2021 was behoorlijk veelbelovend voor Romelu Lukaku, maar sindsdien loopt het helemaal fout voor de spits van Chelsea FC. Zo was er eerst alle commotie rond zijn veelbesproken interview aan Sky Italia. En vervolgens liet de Rode Duivel het sportief gezien helemaal afweten.


Zijn uitspraken tegenover de Italiaanse televisie kostte Lukaku de topper tegen Liverpool FC. Na de nodige interne gesprekken kreeg hij vervolgens een nieuwe kans van coach Thomas Tuchel. Maar sindsdien is onze nationale topschutter wanhopig op zoek naar zijn beste vorm. In de laatste twee duels tegen Manchester City en Brighton raakte de spits amper een bal goed. De kritiek in Engeland neemt dan ook gevoelig toe. Bovendien lijkt zijn relatie met Tuchel nog steeds onder zware druk te staan. Na zijn non-match tegen City spaarde de trainer zijn kritiek alvast niet.

Nu heeft ook de bekende analist Jamie Carragher zich uitgelaten over de situatie van Lukaku. In zijn column voor The Telegraph toont de ex-verdediger van Liverpool FC zich vlijmscherp. "Toen Lukaku bij Chelsea tekende, heerste er een consensus dat dit een andere speler was dan die destijds bij Manchester United was vertrokken", klinkt het. "Zes maanden later kan je maar één geldige observatie maken over zijn terugkeer op Stamford Bridge: hij is géén andere speler. Tuchel traint dezelfde speler die United het geduld liet verliezen en dwong hem aan Inter te verkopen."

TIKKENDE TIJDBOM
Carragher meent dan ook dat er intern heel wat strubbelingen heersen en sluit niet uit dat speler en club snel op mekaar uitgekeken zullen geraken. "Ik kan niet anders dan denken dat er een tikkende tijdbom in de kleedkamer van Chelsea zit, waarbij speler en club het geduld met mekaar verliezen. Zijn interview aan Sky Italia was een hint van wat er kan volgen. Als zijn prestaties ondermaats blijven en Tuchel geeft aan dat in zijn beste elftal geen plaats is voor Lukaku, zijn de alarmbellen niet gedeactiveerd maar gewoon op pauze gezet."

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Lukaku moet komende zomer weer vertrekken ...

Meest recent

“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

16
16
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

65
65
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

60
60
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

37
37
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

71
71
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

131
131
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

90
90
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

194
194
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

366
366
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

259
259
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

151
151
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

24
24
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

122
122
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

27
27
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

151
151
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

743
743
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

211
211
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

126
126
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

421
421
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

358
358
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

883
883
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

153
153

Meer sportnieuws