Carragher pakt Lukaku keihard aan: "Tijdbom!"

944 stemmen
Carragher pakt Lukaku keihard aan:

Het einde van 2021 was behoorlijk veelbelovend voor Romelu Lukaku, maar sindsdien loopt het helemaal fout voor de spits van Chelsea FC. Zo was er eerst alle commotie rond zijn veelbesproken interview aan Sky Italia. En vervolgens liet de Rode Duivel het sportief gezien helemaal afweten.


Zijn uitspraken tegenover de Italiaanse televisie kostte Lukaku de topper tegen Liverpool FC. Na de nodige interne gesprekken kreeg hij vervolgens een nieuwe kans van coach Thomas Tuchel. Maar sindsdien is onze nationale topschutter wanhopig op zoek naar zijn beste vorm. In de laatste twee duels tegen Manchester City en Brighton raakte de spits amper een bal goed. De kritiek in Engeland neemt dan ook gevoelig toe. Bovendien lijkt zijn relatie met Tuchel nog steeds onder zware druk te staan. Na zijn non-match tegen City spaarde de trainer zijn kritiek alvast niet.

Nu heeft ook de bekende analist Jamie Carragher zich uitgelaten over de situatie van Lukaku. In zijn column voor The Telegraph toont de ex-verdediger van Liverpool FC zich vlijmscherp. "Toen Lukaku bij Chelsea tekende, heerste er een consensus dat dit een andere speler was dan die destijds bij Manchester United was vertrokken", klinkt het. "Zes maanden later kan je maar één geldige observatie maken over zijn terugkeer op Stamford Bridge: hij is géén andere speler. Tuchel traint dezelfde speler die United het geduld liet verliezen en dwong hem aan Inter te verkopen."

TIKKENDE TIJDBOM
Carragher meent dan ook dat er intern heel wat strubbelingen heersen en sluit niet uit dat speler en club snel op mekaar uitgekeken zullen geraken. "Ik kan niet anders dan denken dat er een tikkende tijdbom in de kleedkamer van Chelsea zit, waarbij speler en club het geduld met mekaar verliezen. Zijn interview aan Sky Italia was een hint van wat er kan volgen. Als zijn prestaties ondermaats blijven en Tuchel geeft aan dat in zijn beste elftal geen plaats is voor Lukaku, zijn de alarmbellen niet gedeactiveerd maar gewoon op pauze gezet."

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Lukaku moet komende zomer weer vertrekken ...

Meest recent

Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

8
8
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

41
41
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

97
97
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

173
173
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

53
53
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

43
43
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

201
201
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

76
76
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

260
260
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

221
221
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

65
65
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

56
56
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

479
479
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

64
64
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

171
171
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

298
298
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

62
62
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

157
157
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

287
287
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

45
45
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

65
65
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

80
80
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

129
129
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

113
113
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

40
40

Meer sportnieuws