KBVB schuift Erwin Lemmens aan de kant

door
KBVB schuift Erwin Lemmens aan de kant

De Belgische voetbalbond heeft de samenwerking met Erwin Lemmens voorlopig stopgezet. Dat melden Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws. Die beslissing komt er nadat de keeperstrainer in opspraak kwam in operatie Propere Handen.


Lemmens was al bijna een decennium aan de slag bij de Rode Duivels als keeperstrainer, maar wordt nu dus zonder aarzelen aan de kant geschoven. De ex-doelman kwam in het oog van de storm terecht nadat zijn naam naar buiten kwam in operatie Propere Handen. Hij zou van spijtoptant Dejan Veljkovic geld in het zwart gekregen hebben. Bovendien stond zijn naam tussen de 57 figuren die het federaal parket graag voor de rechtbank zou zien verschijnen. De KBVB trekt na dit alles nu dus zijn conclusies en gaat niet langer door met Lemmens.

Dat betekent dus dat bondscoach Roberto Martínez het voorlopig met één keeperstrainer minder zal moeten stellen. Iñaki Vergara zal de training van de doelmannen vanaf nu alleen voor zijn rekening nemen. Terwijl er één gezicht afvalt bij de Rode Duivels, komt er ook een nieuw gezicht bij. Zo wordt Thomas Vermaelen de assistent van Martínez, tot grote tevredenheid van de Spanjaard.

ERVAREN KRACHT 

Met Erwin Lemmens verliezen de Duivels wel een enorm ervaren kracht. De ex-doelman kende een lange spelerscarrière die onder meer langs Spanje, Griekenland en Nederland liep. In eigen land speelde hij enkel voor het toenmalige KSK Beveren en FCV Dender. Hij kwam ook twee keer in actie voor de nationale ploeg. Zijn debuut maakte hij onder Aimé Antheunis. Waar en of Lemmens actief blijft in de voetbalwereld, is nog niet duidelijk.     

   

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Goede zet van de KBVB?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

67
67
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

26
26
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

51
51
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

112
112
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

37
37
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

141
141
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

260
260
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

230
230
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

130
130
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

75
75
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

631
631
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

100
100
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

178
178
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

265
265
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

145
145
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

135
135
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

466
466
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

129
129
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

499
499
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

396
396
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

237
237
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

398
398

Meer sportnieuws