'Ronaldo krijgt keiharde uppercut bij Man Utd'

door
'Ronaldo krijgt keiharde uppercut bij Man Utd'

Manchester United won woensdag op het veld van Brentford in de Premier League. Het werd 1-3 voor de Red Devils na goals van Elanga, Greenwood en Rashford. Na afloop van het duel ging één man weer vlot over de tongen: Cristiano Ronaldo.


De Portugese superster werd namelijk vervangen door interim-coach Ralf Rangnick. De meervoudige Gouden Bal maakte bij zijn wissel heel wat misbaar en was daar duidelijk allesbehalve mee opgezet. Rangnick maakt er echter geen drama van en had na afloop een gepast antwoord klaar.

United staat momenteel maar zevende in de Premier League. Daarmee pakt het voorlopig naast Europees voetbal, en dat zou wel eens extra slecht nieuws kunnen zijn voor Ronaldo. De Britse krant The Athletic weet namelijk dat de aanvaller maar liefst 25 procent van zijn loon zal moeten inleveren als de club er niet in slaagt om een CL-ticket te bemachtigen door bij de eerste vier te eindigen. Dat zou ook het geval zijn als United het kampioenenbal niet via een andere weg weet te bereiken. Een fameuze tegenvaller dus voor Ronaldo, die zich zijn terugkeer naar zijn oude liefde waarschijnlijk wel anders had ingebeeld.

CONTRACT TOT 2023

Ronaldo heeft nog een contract tot midden 2023 op Old Trafford, met optie op nog een bijkomend jaar. Naar verluidt verdient hij per week zo'n 400.000 pond bij de Engelse topclub. Door de tegenvallende prestaties lijkt hij echter niet tevreden rond te lopen, waardoor een transfer naar een andere club misschien wel eens een optie zou kunnen zijn in de herfst van zijn carrière.
       

  

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Haalt United de top 4?

Meest recent

Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

3
3
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

107
107
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

105
105
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

15
15
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

45
45
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

99
99
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

299
299
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

143
143
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

509
509
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

420
420
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

170
170
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

44
44
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

239
239
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

43
43
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

750
750
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

188
188
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

136
136
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

290
290
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

373
373
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

225
225
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

613
613
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

131
131
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

82
82

Meer sportnieuws