'Ronaldo krijgt keiharde uppercut bij Man Utd'

door
'Ronaldo krijgt keiharde uppercut bij Man Utd'

Manchester United won woensdag op het veld van Brentford in de Premier League. Het werd 1-3 voor de Red Devils na goals van Elanga, Greenwood en Rashford. Na afloop van het duel ging één man weer vlot over de tongen: Cristiano Ronaldo.


De Portugese superster werd namelijk vervangen door interim-coach Ralf Rangnick. De meervoudige Gouden Bal maakte bij zijn wissel heel wat misbaar en was daar duidelijk allesbehalve mee opgezet. Rangnick maakt er echter geen drama van en had na afloop een gepast antwoord klaar.

United staat momenteel maar zevende in de Premier League. Daarmee pakt het voorlopig naast Europees voetbal, en dat zou wel eens extra slecht nieuws kunnen zijn voor Ronaldo. De Britse krant The Athletic weet namelijk dat de aanvaller maar liefst 25 procent van zijn loon zal moeten inleveren als de club er niet in slaagt om een CL-ticket te bemachtigen door bij de eerste vier te eindigen. Dat zou ook het geval zijn als United het kampioenenbal niet via een andere weg weet te bereiken. Een fameuze tegenvaller dus voor Ronaldo, die zich zijn terugkeer naar zijn oude liefde waarschijnlijk wel anders had ingebeeld.

CONTRACT TOT 2023

Ronaldo heeft nog een contract tot midden 2023 op Old Trafford, met optie op nog een bijkomend jaar. Naar verluidt verdient hij per week zo'n 400.000 pond bij de Engelse topclub. Door de tegenvallende prestaties lijkt hij echter niet tevreden rond te lopen, waardoor een transfer naar een andere club misschien wel eens een optie zou kunnen zijn in de herfst van zijn carrière.
       

  

LEES OOK: Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

Haalt United de top 4?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

136
136
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

132
132
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

154
154
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

175
175
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

207
207
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

50
50
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

237
237
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

218
218
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

241
241
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

162
162
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

329
329
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

138
138
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

156
156
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

283
283
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

532
532
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

523
523
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

307
307
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

258
258
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

76
76
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

207
207
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

557
557
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

232
232
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

158
158

Meer sportnieuws