Club en co gewaarschuwd: "Wij gaan voor titel"

door
Club en co gewaarschuwd:

Antwerp FC is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen, de Great Old hervatte de competitie met een vlotte thuiszege tegen Sporting Charleroi. Die lijn wil het vrijdagavond ook doortrekken tegen KV Oostende. Op die manier kan het zijn concurrenten aan de top van het klassement alvast extra onder druk zetten.


De eerste seizoenshelft bracht voor Antwerp niet wat er van verwacht werd. De Europese campagne draaide uit op een grote teleurstelling en de vroege bekeruitschakeling kwam hard aan. In de competitie hield het stamnummer één zich wel behoorlijk goed staande. De ploeg van coach Brian Priske draaide vlot mee in de top 4, maar moest wel al enkele punten prijs geven op Union SG en Club Brugge. Volgens Jelle Bataille hoeft dat evenwel geen groot nadeel te zijn.

De zomeraanwinst stelt in gesprek met Eleven Sport namelijk dat de outsider-rol Antwerp wel ligt. Al steekt hij niet weg dat de landstitel wel degelijk een doel is. "Ik denk dat het niet slecht is om de underdog te zijn en op dit moment te jagen op Club Brugge en Union", stelt Bataille. "Iedereen weet wel dat we kans maken en dat we ervoor gaan. Dat leeft ook binnen de spelersgroep: wij gaan voor de titel."

PUNTENHALVERING
Ondertussen telt leider Union, dat weliswaar een match meer heeft gespeeld, al weer tien punten meer. Maar daar maakt Bataille zich gezien het competitieverloop geen zorgen over. "Ik heb al berekend hoe groot het verschil zou zijn als de Play-Offs nu starten. Dat is het goede eraan: Union mag nog zoveel matchen winnen als het wil, de punten worden gehalveerd en dan is het een kwestie van de twee matchen tegen Union te winnen. Dan kan het snel keren."

LEES OOK: "Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Antwerp wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

6
6
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

11
11
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

166
166
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

15
15
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

47
47
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

175
175
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

47
47
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

281
281
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

316
316
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

85
85
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

302
302
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

93
93
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

175
175
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

86
86
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

243
243
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

54
54
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

242
242
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

279
279
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

31
31
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

453
453
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

301
301
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

107
107
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

154
154
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

410
410
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

424
424

Meer sportnieuws