Club en co gewaarschuwd: "Wij gaan voor titel"

513 stemmen
Club en co gewaarschuwd:

Antwerp FC is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen, de Great Old hervatte de competitie met een vlotte thuiszege tegen Sporting Charleroi. Die lijn wil het vrijdagavond ook doortrekken tegen KV Oostende. Op die manier kan het zijn concurrenten aan de top van het klassement alvast extra onder druk zetten.


De eerste seizoenshelft bracht voor Antwerp niet wat er van verwacht werd. De Europese campagne draaide uit op een grote teleurstelling en de vroege bekeruitschakeling kwam hard aan. In de competitie hield het stamnummer één zich wel behoorlijk goed staande. De ploeg van coach Brian Priske draaide vlot mee in de top 4, maar moest wel al enkele punten prijs geven op Union SG en Club Brugge. Volgens Jelle Bataille hoeft dat evenwel geen groot nadeel te zijn.

De zomeraanwinst stelt in gesprek met Eleven Sport namelijk dat de outsider-rol Antwerp wel ligt. Al steekt hij niet weg dat de landstitel wel degelijk een doel is. "Ik denk dat het niet slecht is om de underdog te zijn en op dit moment te jagen op Club Brugge en Union", stelt Bataille. "Iedereen weet wel dat we kans maken en dat we ervoor gaan. Dat leeft ook binnen de spelersgroep: wij gaan voor de titel."

PUNTENHALVERING
Ondertussen telt leider Union, dat weliswaar een match meer heeft gespeeld, al weer tien punten meer. Maar daar maakt Bataille zich gezien het competitieverloop geen zorgen over. "Ik heb al berekend hoe groot het verschil zou zijn als de Play-Offs nu starten. Dat is het goede eraan: Union mag nog zoveel matchen winnen als het wil, de punten worden gehalveerd en dan is het een kwestie van de twee matchen tegen Union te winnen. Dan kan het snel keren."

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

🚀

Antwerp wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

38
38
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

68
68
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

51
51
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

117
117
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

101
101
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

277
277
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

75
75
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

277
277
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

64
64
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

362
362
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

580
580
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

226
226
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

280
280
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

91
91
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

856
856
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

471
471
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

144
144
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

443
443
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

569
569
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

78
78
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

106
106
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

212
212
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

58
58
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

476
476
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

473
473

Meer sportnieuws