Club en co gewaarschuwd: "Wij gaan voor titel"

door
Club en co gewaarschuwd:

Antwerp FC is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen, de Great Old hervatte de competitie met een vlotte thuiszege tegen Sporting Charleroi. Die lijn wil het vrijdagavond ook doortrekken tegen KV Oostende. Op die manier kan het zijn concurrenten aan de top van het klassement alvast extra onder druk zetten.


De eerste seizoenshelft bracht voor Antwerp niet wat er van verwacht werd. De Europese campagne draaide uit op een grote teleurstelling en de vroege bekeruitschakeling kwam hard aan. In de competitie hield het stamnummer één zich wel behoorlijk goed staande. De ploeg van coach Brian Priske draaide vlot mee in de top 4, maar moest wel al enkele punten prijs geven op Union SG en Club Brugge. Volgens Jelle Bataille hoeft dat evenwel geen groot nadeel te zijn.

De zomeraanwinst stelt in gesprek met Eleven Sport namelijk dat de outsider-rol Antwerp wel ligt. Al steekt hij niet weg dat de landstitel wel degelijk een doel is. "Ik denk dat het niet slecht is om de underdog te zijn en op dit moment te jagen op Club Brugge en Union", stelt Bataille. "Iedereen weet wel dat we kans maken en dat we ervoor gaan. Dat leeft ook binnen de spelersgroep: wij gaan voor de titel."

PUNTENHALVERING
Ondertussen telt leider Union, dat weliswaar een match meer heeft gespeeld, al weer tien punten meer. Maar daar maakt Bataille zich gezien het competitieverloop geen zorgen over. "Ik heb al berekend hoe groot het verschil zou zijn als de Play-Offs nu starten. Dat is het goede eraan: Union mag nog zoveel matchen winnen als het wil, de punten worden gehalveerd en dan is het een kwestie van de twee matchen tegen Union te winnen. Dan kan het snel keren."

LEES OOK: Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Antwerp wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

770
770
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

75
75
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

87
87
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

294
294
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

325
325
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

193
193
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

228
228
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

86
86
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

188
188
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

866
866
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

195
195
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

50
50
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

42
42
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

328
328
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

290
290
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

168
168
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

400
400
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

353
353
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

233
233
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

69
69
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

394
394
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

134
134
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

76
76
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

252
252
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

445
445

Meer sportnieuws