Nieuwe Barça-tragedie: Ansu Fati in tranen

door
Nieuwe Barça-tragedie: Ansu Fati in tranen

Het blijft een erg moeilijk seizoen voor FC Barcelona. Zo werd het donderdag ook genadeloos uit de Copa del Rey gekegeld door Athletic Club de Bilbao. Na verlengingen moest het de duimen leggen met 3-2, al is dat mogelijk zelfs niet de grootste domper van die avond.


Zo moest toptalent Ansu Fati immers opnieuw het veld verlaten met een blessure. Ditmaal liep hij een nieuwe hamstringblessure op, nadat hij eerder ook al maanden sukkelde met knieblessures. Het lijkt dus een doodlopend straatje voor Fati, wiens blessure inmiddels werd bevestigd door de club. De jongeling verliet het veld op Athletic met tranen in de ogen (zie onderstaand).

Ook in de Spaanse media was de nieuwe blessure van Fati dan uiteraard ook het gespreksonderwerp. “In San Mamés kwam er op een wrede manier een einde aan de campagne in het bekertoernooi. Barcelona speelde ondermaats en had al in de reguliere speeltijd moeten worden uitgeschakeld. De blessure van Fati zorgt voor nog meer schade”, concludeerde El Mundo Deportivo.

Dubbele nederlaag
Ook bij Sport zagen ze een dubbele opdoffer in Bilbao. "Donderdag werd een dubbele nederlaag geleden. Het verlies was pijnlijk, maar het uitvallen van Ansu Fati zeker ook. Dit Barcelona vecht en vecht, maar die cruciale zeges blijven maar uit. We mogen echter niet ontmoedigd raken. Niemand mag dat, dat is het ergste wat Barça kan overkomen." 
 

LEES OOK: 'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

Het zal nooit helemaal goed komen met Fati...

Meest recent

KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

25
25
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

186
186
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

117
117
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

29
29
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

81
81
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

213
213
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

44
44
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

24
24
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

15
15
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

138
138
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

161
161
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

123
123
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

777
777
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

151
151
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

45
45
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

116
116
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

344
344
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

243
243
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

589
589
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

598
598
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

184
184
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

378
378
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

791
791
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

105
105

Meer sportnieuws