Spaanse pers acht onmogelijke gebeurd met Hazard

door
Spaanse pers acht onmogelijke gebeurd met Hazard

Real Madrid bekert verder in de Copa de Rey, en daar mag het Eden Hazard dankbaar voor zijn. Het was zowaar de Rode Duivel die met een winnende treffer de hoofstedelingen richting kwartfinale wist te sturen. Daarmee poetst Hazard toch ook een beetje zijn blazoen op.


Mogelijk kan dit ook een aanzet zijn richting eerherstel. Zo zien ze het ook bij AS, dat het heeft over een mogelijk top ‘wintertransfer’. “Hij deed wat hij al lang had moeten doen: beslissend zijn voor Real. Hazard is de weg van verzoening en re-integratie ingeslagen. Het talent van Hazard zat in een winterslaap, maar was nooit weg. Als hij, net als Dani Ceballos overigens, weer zijn oude niveau haalt, dan doet Real twee top ‘wintertransfers’”, wist HLN te noteren.

Ook bij Marca wordt de Rode Duivel dan wel geprezen voor zijn doelpunt, zonder euforisch te worden. Al zien ze het onmogelijke wel te zien gebeuren. “Hij stond er wanneer Real hem nodig had. Zoals vaak met grote spelers. Zo krijgt Florentino Perez toch een return voor het vele geld dat ze betaald hebben voor Hazard. Zijn naam wordt nu met een beetje meer respect genoemd. Mogelijk is het onmogelijke gebeurd op Elche: Hazard tot leven wekken.”

Meer speeltijd?
Wil Hazard effectief terug naar zijn beste niveau groeien, zal hij toch meer in actie moeten komen. Die verantwoordelijkheid ligt in de handen van Carlo Ancelotti. Afgaande op zijn woorden op de persconferentie, kunnen er mogelijk wel meer minuten volgen. “Hazard en Isco hebben de wedstrijd gewonnen voor ons. Ze verdienen soms wel om meer te spelen”, was immers het oordeel van de Italiaanse oefenmeester.

LEES OOK: FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

Hazard moet nog steeds vertrekken...

Meest recent

Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

0
0
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

117
117
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

21
21
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

33
33
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

37
37
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

132
132
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

220
220
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

326
326
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

81
81
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

151
151
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

270
270
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

148
148
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

64
64
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

149
149
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

152
152
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

316
316
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

160
160
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1128
1128
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

161
161
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

182
182
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

755
755
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

353
353
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

254
254
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

194
194

Meer sportnieuws