'Vermaelen kan Martinez opvolgen bij Rode Duivels'

131 stemmen
'Vermaelen kan Martinez opvolgen bij Rode Duivels'

Officieel is Thomas Vermaelen nog zo'n tien dagen speler van Vissel Kobe, maar op 1 februari loopt het contract van de Rode Duivel bij de Japanse club onherroepelijk af. Ze maakten immers al een tijdje geleden bekend dat de samenwerking niet verlengd zal worden en dus was Vermaelen de voorbije weken op zoek naar een nieuwe club.


Er was al sprake van dat Antwerp en Club Brugge geïnformeerd zouden hebben naar de 36-jarige Vermaelen, terwijl er ook sprake was dat hij assistent van Roberto Martinez zou kunnen worden bij de Rode Duivels. Dat laatste scenario leek echter weinig waarschijnlijk, omdat Vermaelen nog op het veld wou staan tijdens het WK in Qatar.

Alleen meldt Het Laatste Nieuws nu dat er de voorbije weken geen bevredigende voorstellen kwamen voor Vermaelen, die geen club vond die hem sportief, financieel én privé kon bevredigen. Daardoor zou hij alsnog op het punt staan om in te gaan op de lokroep van Martinez. Die zoekt nog een nieuwe assistent na het vertrek van Shaun Maloney, die hoofdtrainer werd bij Hibernians. Zeker nu Thierry Henry ook zou kunnen vertrekken, is dat geen overbodige luxe.

UPDATE 10u
Groot nieuws dus deze ochtend, waar Thomas Vermaelen op het punt zou staan om een streep te trekken onder zijn rijkgevulde carrière. Die werd dan wel geremd door blessures, de verdediger is wel maar mooi de meest gelauwerde Belg ooit in het buitenland. Niemand pakte over de landsgrenzen meer prijzen dan Vermaelen.

Schoenen aan de haak dus, om naar verluidt meteen assistent te worden van Roberto Martinez bij de Rode Duivels. Mogelijk als vervanger van Thierry Henry, die in de belangstelling staat van Bordeaux. Echter vertrok ook pas Shaun Maloney, dus zou Vermaelen ook in diens plek kunnen komen.  Of komt de ex-speler van Arsenal & co quasi meteen in de plaats van Martinez zelf?

Volgens Bart Lagae van Het Nieuwsblad is dat niet ondenkbaar. Zo stelt die via Twitter immers dat Vermaelen een contract van onbepaalde duur krijgt, en zo meteen ook een kandidaat-opvolger is van de Spanjaard, mocht die ervoor kiezen te vertrekken. Dat zou best snel kunnen, want Everton zou interesse tonen. Martinez lijkt echter niet geneigd om terug richting Liverpool te trekken. En of Vermaelen dan meteen een goed alternatief zou zijn, valt toch maar erg te betwijfelen. Op langere termijn ligt dit evenwel anders.

LEES OOK: Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

Vermaelen als vervanger van Martinez...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

10
10
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

51
51
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

44
44
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

133
133
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

94
94
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

83
83
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

299
299
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

78
78
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

250
250
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

112
112
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

235
235
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

209
209
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

268
268
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

113
113
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

225
225
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1100
1100
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

496
496
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

248
248
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

261
261
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

436
436
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

341
341
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

78
78
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

289
289
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

378
378
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

511
511

Meer sportnieuws