'Vermaelen kan Martinez opvolgen bij Rode Duivels'

door
'Vermaelen kan Martinez opvolgen bij Rode Duivels'

Officieel is Thomas Vermaelen nog zo'n tien dagen speler van Vissel Kobe, maar op 1 februari loopt het contract van de Rode Duivel bij de Japanse club onherroepelijk af. Ze maakten immers al een tijdje geleden bekend dat de samenwerking niet verlengd zal worden en dus was Vermaelen de voorbije weken op zoek naar een nieuwe club.


Er was al sprake van dat Antwerp en Club Brugge geïnformeerd zouden hebben naar de 36-jarige Vermaelen, terwijl er ook sprake was dat hij assistent van Roberto Martinez zou kunnen worden bij de Rode Duivels. Dat laatste scenario leek echter weinig waarschijnlijk, omdat Vermaelen nog op het veld wou staan tijdens het WK in Qatar.

Alleen meldt Het Laatste Nieuws nu dat er de voorbije weken geen bevredigende voorstellen kwamen voor Vermaelen, die geen club vond die hem sportief, financieel én privé kon bevredigen. Daardoor zou hij alsnog op het punt staan om in te gaan op de lokroep van Martinez. Die zoekt nog een nieuwe assistent na het vertrek van Shaun Maloney, die hoofdtrainer werd bij Hibernians. Zeker nu Thierry Henry ook zou kunnen vertrekken, is dat geen overbodige luxe.

UPDATE 10u
Groot nieuws dus deze ochtend, waar Thomas Vermaelen op het punt zou staan om een streep te trekken onder zijn rijkgevulde carrière. Die werd dan wel geremd door blessures, de verdediger is wel maar mooi de meest gelauwerde Belg ooit in het buitenland. Niemand pakte over de landsgrenzen meer prijzen dan Vermaelen.

Schoenen aan de haak dus, om naar verluidt meteen assistent te worden van Roberto Martinez bij de Rode Duivels. Mogelijk als vervanger van Thierry Henry, die in de belangstelling staat van Bordeaux. Echter vertrok ook pas Shaun Maloney, dus zou Vermaelen ook in diens plek kunnen komen.  Of komt de ex-speler van Arsenal & co quasi meteen in de plaats van Martinez zelf?

Volgens Bart Lagae van Het Nieuwsblad is dat niet ondenkbaar. Zo stelt die via Twitter immers dat Vermaelen een contract van onbepaalde duur krijgt, en zo meteen ook een kandidaat-opvolger is van de Spanjaard, mocht die ervoor kiezen te vertrekken. Dat zou best snel kunnen, want Everton zou interesse tonen. Martinez lijkt echter niet geneigd om terug richting Liverpool te trekken. En of Vermaelen dan meteen een goed alternatief zou zijn, valt toch maar erg te betwijfelen. Op langere termijn ligt dit evenwel anders.

LEES OOK: Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

Vermaelen als vervanger van Martinez...

Meest recent

'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

53
53
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

36
36
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

67
67
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

64
64
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

175
175
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

178
178
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

100
100
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

624
624
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

319
319
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

168
168
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

96
96
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

143
143
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

181
181
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

204
204
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

219
219
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

169
169
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

712
712
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

329
329
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

29
29
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

109
109
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

200
200
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

163
163
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

114
114
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

616
616

Meer sportnieuws