'Anderlecht hakt knoop door over vertrek Trebel'

725
'Anderlecht hakt knoop door over vertrek Trebel'

Adrien Trebel is vandaag nog steeds één van de best betaalde spelers bij Anderlecht, met een contract dat hem jaarlijks maar liefst 2,7 miljoen euro oplevert. De sportieve return voor Paars-Wit is echter nihil, want Vincent Kompany rekent al langer niet meer op de Franse middenvelder. Het voorbije halfjaar verkommerde Trebel zelfs in de B-kern.


Hij kreeg in de voorbereiding te horen dat er voor hem geen plaats meer was bij het eerste elftal en dat hij voortaan met de U21 moest trainen. Dat deed Trebel de voorbije maanden ook, met een voorbeeldige mentaliteit bovendien. Hij schikte zich in zijn rol als begeleider van de jonge talenten en mocht ook nog regelmatig opdraven met de beloften.

Maar bij Anderlecht zitten ze uiteraard nog met de situatie in de maag, zeker omdat de club er financieel nog steeds belabberd voorstaat. Volgens Le Soir willen ze dan ook Trebel niet nog een halfjaar in de B-kern laten zitten en willen ze absoluut nog deze maand een oplossing vinden voor zijn situatie. Trebel heeft dus nog een tiental dagen om een nieuwe club te vinden.

CHARLEROI
De voorbije dagen toonde Charleroi alvast interesse om de 30-jarige voor de rest van het seizoen te huren. Die interesse hoeft niet te verbazen, want Trebel zit nog altijd in de portefeuille van Mogi Bayat en die is op Mambourg nog steeds kind aan huis. Verder zullen er wellicht weinig teams in de rij staan om zijn zware loon over te nemen, want Trebel kon de voorbije jaren bitter weinig laten zien.

LEES OOK: Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Zal Anderlecht nog een oplossing voor hem vinden?

Meest recent

Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

37
37
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

97
97
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

81
81
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

31
31
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

103
103
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

232
232
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

75
75
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

39
39
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

261
261
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

365
365
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

103
103
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

107
107
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

182
182
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

80
80
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

274
274
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

358
358
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

53
53
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

504
504
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

391
391
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

120
120
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

204
204
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

33
33
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

53
53
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

119
119

Meer sportnieuws