'Anderlecht hakt knoop door over vertrek Trebel'

725 stemmen
'Anderlecht hakt knoop door over vertrek Trebel'

Adrien Trebel is vandaag nog steeds één van de best betaalde spelers bij Anderlecht, met een contract dat hem jaarlijks maar liefst 2,7 miljoen euro oplevert. De sportieve return voor Paars-Wit is echter nihil, want Vincent Kompany rekent al langer niet meer op de Franse middenvelder. Het voorbije halfjaar verkommerde Trebel zelfs in de B-kern.


Hij kreeg in de voorbereiding te horen dat er voor hem geen plaats meer was bij het eerste elftal en dat hij voortaan met de U21 moest trainen. Dat deed Trebel de voorbije maanden ook, met een voorbeeldige mentaliteit bovendien. Hij schikte zich in zijn rol als begeleider van de jonge talenten en mocht ook nog regelmatig opdraven met de beloften.

Maar bij Anderlecht zitten ze uiteraard nog met de situatie in de maag, zeker omdat de club er financieel nog steeds belabberd voorstaat. Volgens Le Soir willen ze dan ook Trebel niet nog een halfjaar in de B-kern laten zitten en willen ze absoluut nog deze maand een oplossing vinden voor zijn situatie. Trebel heeft dus nog een tiental dagen om een nieuwe club te vinden.

CHARLEROI
De voorbije dagen toonde Charleroi alvast interesse om de 30-jarige voor de rest van het seizoen te huren. Die interesse hoeft niet te verbazen, want Trebel zit nog altijd in de portefeuille van Mogi Bayat en die is op Mambourg nog steeds kind aan huis. Verder zullen er wellicht weinig teams in de rij staan om zijn zware loon over te nemen, want Trebel kon de voorbije jaren bitter weinig laten zien.

LEES OOK: Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Zal Anderlecht nog een oplossing voor hem vinden?

Meest recent

Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

3
3
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

25
25
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

27
27
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

66
66
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

100
100
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

77
77
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

106
106
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

425
425
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

251
251
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

72
72
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

388
388
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

132
132
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

786
786
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

122
122
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

90
90
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

212
212
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

396
396
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

360
360
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

597
597
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

935
935
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1058
1058

Meer sportnieuws