'Vermaelen verrast iedereen met carrièrekeuze'

495
'Vermaelen verrast iedereen met carrièrekeuze'

Officieel is Thomas Vermaelen nog zo'n tien dagen speler van Vissel Kobe, maar op 1 februari loopt het contract van de Rode Duivel bij de Japanse club onherroepelijk af. Ze maakten immers al een tijdje geleden bekend dat de samenwerking niet verlengd zal worden en dus was Vermaelen de voorbije weken op zoek naar een nieuwe club.


Er was al sprake van dat Antwerp en Club Brugge geïnformeerd zouden hebben naar de 36-jarige Vermaelen, terwijl er ook sprake was dat hij assistent van Roberto Martinez zou kunnen worden bij de Rode Duivels. Dat laatste scenario leek echter weinig waarschijnlijk, omdat Vermaelen nog op het veld wou staan tijdens het WK in Qatar.

Alleen meldt Het Laatste Nieuws nu dat er de voorbije weken geen bevredigende voorstellen kwamen voor Vermaelen, die geen club vond die hem sportief, financieel én privé kon bevredigen. Daardoor zou hij alsnog op het punt staan om in te gaan op de lokroep van Martinez. Die zoekt nog een nieuwe assistent na het vertrek van Shaun Maloney, die hoofdtrainer werd bij Hibernians. Zeker nu Thierry Henry ook zou kunnen vertrekken, is dat geen overbodige luxe.

FRAAI PARCOURS
Daardoor zou Vermaelen toch een beetje langs een achterpoortje afzwaaien als speler, na een nochtans indrukwekkende carrière. Daarin kwam hij uit voor RKC, Ajax, Arsenal, FC Barcelona en AS Roma, al werd hij zeker bij die laatste drie clubs vaak geremd door blessures. Die speelden hem ook bij de nationale ploeg vaak parten, waardoor hij sinds zijn debuut in 2006 'slechts' 85 caps verzamelde. Hij scoorde daarin ook twee keer.

LEES OOK: Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Zal Vermaelen een goede assistent zijn?

Meest recent

Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

10
10
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

33
33
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

201
201
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

326
326
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

64
64
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

130
130
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

352
352
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

117
117
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

367
367
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

79
79
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

331
331
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

325
325
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

575
575
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

458
458
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

119
119
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

117
117
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

369
369
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

203
203
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

541
541
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

459
459
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

323
323
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

492
492
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

233
233
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

361
361

Meer sportnieuws