Zwart beest maakt rampseizoen Barça nog wat erger

door
Zwart beest maakt rampseizoen Barça nog wat erger

Voor FC Barcelona is het al een erg tegenvallend seizoen geweest. Het begon allemaal deze zomer met het vertrek van Lionel Messi, waarna een hele reeks aan wanprestaties volgde in de start van het seizoen. Zo volgde ook een uitschakeling in de Champions League, waardoor Barça na de winter actief zal zijn in de Europa League.


Daar hebben de Catalanen dus nog een goede kans op een trofee te winnen, maar dat lijkt meteen ook de enige te zullen worden. Zo is immers ook hun verhaal in de Copa del Rey voor dit seizoen reeds geschreven. Op bezoek bij Athletic Club de Bilbao, toch wel een zwart beest van de Blaugrana, werd het namelijk pijnlijk uitgeschakeld.

Het begon al dramatisch voor Barcelona, want Iker Muniain kon al na amper 2 minuten spelen de score openen. Ferran Torres kon met zijn eerste voor de club – bovendien meteen een pareltje – dan wel voor de gelijkmaker zorgen, veel bracht het uiteindelijk niet op voor de mannen van Xavi. Diep in de tweede helft leek Inigo Martinez voor de winnende treffer namens Athletic te teken, maar dat was zonder toptalent Pedri gerekend.

De middenvelder van Barça wist het lot van de Catalanen immers nog wat uit te stellen, en voor verlengingen te zorgen. Daar was Muniain opnieuw de kwelduivel, want vanop de stip zorgde die voor een 3-2 winst voor de thuisploeg, die zo dus hun naam bij de kwartfinalisten in de Copa del Rey mogen voegen.


LEES OOK: 'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

Is het seizoen van Barça nu al mislukt?

Meest recent

Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

47
47
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

31
31
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

123
123
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

54
54
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

91
91
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

69
69
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

78
78
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

249
249
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

33
33
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

435
435
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

266
266
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

101
101
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

139
139
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

242
242
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

103
103
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

72
72
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

156
156
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

41
41
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

354
354
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

139
139
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

470
470
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

137
137
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

250
250

Meer sportnieuws