'Nieuwe wending in saga Lamkel Zé'

960 stemmen
'Nieuwe wending in saga Lamkel Zé'

Lamkel Zé is een halfjaar weggeweest uit België, maar lang hebben we zijn fratsen niet moeten missen. Ook in Slowakije kon hij die immers niet achterwege laten, en besloten club en speler om vervroegd een einde te maken aan hun verbintenis.


Dat maakte dan ook dat de Kameroener terugkeert naar Antwerp, maar daar hebben ze hem in principe niet meer van doen. Een nieuwe uitleenbeurt, of permanente transfer, is dan ook de prioriteit van The Great Old. OH Leuven wierp zich al op als kandidaat, daar wond coach Marc Brys helemaal geen doekjes om. "Het zou dom zijn om niet geïnteresseerd te zijn. Maar we zullen zien. Ik zie een win-win-situatie voor beide clubs", klonk het immers duidelijk.

Uit woorden uit zijn persconferentie van vandaag lijkt een uitleenbeurt voor Lamkel Zé echter toch niet voor deze maand te zijn. Zo is OHL op zoek naar een nieuwe spits, maar zegt Brys verder. “Eventueel kan er nog een profiel bijkomen in functie van volgend seizoen, maar dat is dan supplementair", zo wist Het Nieuwsblad te noteren.

Géén of permanente transfer?
Dit kan dan ofwel inhouden dat Lamkel Zé helemaal niet komt, want een uitleenbeurt zou totaal geen voordeel hebben naar volgend seizoen toe. In het andere geval probeert OH Leuven het woelwater mogelijk permanent aan boord te halen, wat uiteraard ook niet ondenkbaar zou zijn. Afwachten dus wat het de komende dagen zal worden.



LEES OOK: 'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Antwerp moet gewoon zijn contract verbreken...

Meest recent

AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

8
8
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

33
33
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

35
35
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

318
318
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

211
211
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

79
79
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

745
745
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

296
296
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

356
356
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

422
422
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

120
120
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

465
465
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

102
102
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

34
34
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

248
248
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

252
252
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

238
238
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

620
620
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

168
168
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

190
190
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

213
213
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

291
291
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

388
388
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

214
214
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

508
508

Meer sportnieuws