Ancelotti prijst matchwinnaar Hazard

445 stemmen
Ancelotti prijst matchwinnaar Hazard

In Spanje worden deze week de achtste finales in de Copa del Rey afgewerkt, waar Real Madrid vanavond in actie kwam. Op het veld van Elche CF kende het een bijzonder moeilijke partij, maar trokken de Madrilenen uiteindelijk wel aan het langste eind.


Al had Real daar wel verlengingen voor nodig. Tot overmaat van ramp kwamen ze daarin zelfs eerst nog op achterstand, maar redden de bankzitters van de voorbije weken het veld van de Koninklijke. Eerst tekende Isco voor de gelijkmaker, niemand minder dan Eden Hazard bezorgde zijn team nog een 1-2 overwinning, en dus kwalificatie voor de kwartfinale.

Ancelotti  kwam dan ook met een bedankwoord richting beide heren.“Hazard en Isco hebben de wedstrijd gewonnen voor ons. Ze verdienen soms wel om meer te spelen. Maar ze stelden zich altijd heel professioneel op. We proberen ze gemotiveerd te houden door een goede relatie te onderhouden, ze te behandelen als mensen en niet enkel als voetballers”, sprak de coach van Real op zijn persconferentie.

"Gelukkigste wedstrijd van het seizoen"

De Italiaanse oefenmeester was klaarblijkelijk ook helemaal in de wolken door de winst. “Dit is de wedstrijd die mij het meest gelukkig maakt van het hele seizoen. Ik had de spelers gewaarschuwd dat het een lange en moeilijke partij kon worden, en ze klaar moesten zijn. Dit is een bijzondere spelersgroep. Ze vechten tot het laatste fluitsignaal en tonen een geweldig karakter.”


LEES OOK: 'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Zal Hazard nu meer aan spelen toekomen?

Meest recent

Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

60
60
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

130
130
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

74
74
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

48
48
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

269
269
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

146
146
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

202
202
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

78
78
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

146
146
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

294
294
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

166
166
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

155
155
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

209
209
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

789
789
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

169
169
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

616
616
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

591
591
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

383
383
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

268
268
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

232
232
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

82
82
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

284
284
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

67
67

Meer sportnieuws