Liverpool wipt futloos Arsenal richting League Cup-finale

70 stemmen
Liverpool wipt futloos Arsenal richting League Cup-finale

In de Engelse League Cup kwam er vanavond de conclusie in de tweede halve finale tussen Arsenal en Liverpool. Dit duel werd twee weken geleden uitgesteld door een te hoog aantal besmettingen bij The Reds, die naderhand zo goed als allemaal negatief bleken te zijn. Met enige vertraging wisten we vanavond dan alsnog wie de tegenstander zou worden van Chelsea in de finale.


Het heenduel vorige week op Anfield eindigde in een 0-0, ondanks het feit dat Liverpool drie kwart wedstrijd met een man meer op het veld stond. Daarvan konden de mannen van Klopp dus niet profiteren, en moest de klus vandaag worden geklaard in het Emirates Stadium. Hetzelfde gold uiteraard voor The Gunners, die op hun beurt hun Premier League-wedstrijd van afgelopen weekend tegen aartsrivaal Tottenham zagen uitgesteld.

De thuisploeg kwam dan ook relatief goed uitgerust aan de aftrap, zo zou je denken. Echter bleken de covid/blessurezorgen er toch diep te hebben ingehakt bij Arsenal, waar Sambi Lokonga 90 minuten tussen de lijnen stond. Want ondanks het feit dat ze het grote deel van de eerste helft de betere ploeg waren, was het overduidelijk dat verschillende spelers niet helemaal wedstrijdfit waren. White, Tomiyasu, Saka, Smith-Rowe, Lacazette, allemaal leken ze na twintig minuten al piepdood te zitten. Tot overmaat van ramp scoorde Liverpool met zijn enige trap op doel. Jota tekende met een fraaie actie voor 0-1.



Veel werk voor de boeg dus voor Arsenal in de tweede helft, maar niet verrassend konden de bakens niet meer worden verzet. In tegenstelling was Liverpool na de koffie het meest gevaarlijk, zonder zelf echt goed te spelen. Konate raakte de paal, opnieuw Diego Jota tekende wél voor de doodsteek. 0-2, en boeken toe voor de thuisploeg. De van de Afrika Cup teruggekeerde Thomas Partey pakte in sneltempo ook nog tweemaal geel, en dus rood. Liverpool naar de finale, waar het eind februari het Chelsea van Romelu Lukaku partij mag geven.

Scoreverloop:
(19') Jota 0-1
(77') Jota 0-2

LEES OOK: 'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Wie haalt het in de finale?

Meest recent

Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

24
24
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

26
26
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

19
19
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

95
95
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

167
167
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

402
402
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

154
154
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

230
230
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

36
36
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

141
141
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

168
168
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

441
441
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

105
105
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

235
235
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

524
524
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

344
344
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

250
250

Meer sportnieuws