Liverpool wipt futloos Arsenal richting League Cup-finale

door
Liverpool wipt futloos Arsenal richting League Cup-finale

In de Engelse League Cup kwam er vanavond de conclusie in de tweede halve finale tussen Arsenal en Liverpool. Dit duel werd twee weken geleden uitgesteld door een te hoog aantal besmettingen bij The Reds, die naderhand zo goed als allemaal negatief bleken te zijn. Met enige vertraging wisten we vanavond dan alsnog wie de tegenstander zou worden van Chelsea in de finale.


Het heenduel vorige week op Anfield eindigde in een 0-0, ondanks het feit dat Liverpool drie kwart wedstrijd met een man meer op het veld stond. Daarvan konden de mannen van Klopp dus niet profiteren, en moest de klus vandaag worden geklaard in het Emirates Stadium. Hetzelfde gold uiteraard voor The Gunners, die op hun beurt hun Premier League-wedstrijd van afgelopen weekend tegen aartsrivaal Tottenham zagen uitgesteld.

De thuisploeg kwam dan ook relatief goed uitgerust aan de aftrap, zo zou je denken. Echter bleken de covid/blessurezorgen er toch diep te hebben ingehakt bij Arsenal, waar Sambi Lokonga 90 minuten tussen de lijnen stond. Want ondanks het feit dat ze het grote deel van de eerste helft de betere ploeg waren, was het overduidelijk dat verschillende spelers niet helemaal wedstrijdfit waren. White, Tomiyasu, Saka, Smith-Rowe, Lacazette, allemaal leken ze na twintig minuten al piepdood te zitten. Tot overmaat van ramp scoorde Liverpool met zijn enige trap op doel. Jota tekende met een fraaie actie voor 0-1.



Veel werk voor de boeg dus voor Arsenal in de tweede helft, maar niet verrassend konden de bakens niet meer worden verzet. In tegenstelling was Liverpool na de koffie het meest gevaarlijk, zonder zelf echt goed te spelen. Konate raakte de paal, opnieuw Diego Jota tekende wél voor de doodsteek. 0-2, en boeken toe voor de thuisploeg. De van de Afrika Cup teruggekeerde Thomas Partey pakte in sneltempo ook nog tweemaal geel, en dus rood. Liverpool naar de finale, waar het eind februari het Chelsea van Romelu Lukaku partij mag geven.

Scoreverloop:
(19') Jota 0-1
(77') Jota 0-2

LEES OOK: ‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Wie haalt het in de finale?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

20
20
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

18
18
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

23
23
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

32
32
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

71
71
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

165
165
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

123
123
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

197
197
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

148
148
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

101
101
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

580
580
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

327
327
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

132
132
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1199
1199
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

720
720
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

61
61
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

614
614
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1369
1369
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

567
567
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

604
604
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

273
273
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

501
501
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1104
1104
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

423
423

Meer sportnieuws