Magallan doet boekje open over Anderlecht-toekomst

door
Magallan doet boekje open over Anderlecht-toekomst

RSC Anderlecht zal het tijdens de winterse transferperiode behoorlijk rustig houden, de Brusselaars zijn erg tevreden over de samenstelling van hun huidige kern. Maar naar komende zomer toe heeft het sportieve departement wel een pak werk op te knappen. Zo dreigt RSCA opnieuw afscheid te moeten nemen van een aantal huurlingen.


Sowieso zullen de Brusselaars met oog op komend seizoen een nieuwe spits moeten zien te vinden. Joshua Zirkzee en Christian Kouamé worden gehuurd zonder aankoopoptie en keren normaal gezien terug naar hun respectievelijke moederclubs Bayern München en ACF Fiorentina. Maar ook achterin is mogelijk versterking nodig. Lisandro Magallan, die de voorbije weken uitgegroeid is tot een vaste sterkhouder, wordt immers ook gehuurd van Ajax.

De Argentijn, die sterke fysieke acties afwisselt met geregelde uitschuivers, sluit een verlengd verblijf alvast niet uit. Dat zegt stelt hij bij La Dernière Heure, dat enkele voorpublicaties uit een uitgebreid interview online zette. "Op dit moment focus ik mij op het voetbal, na het seizoen zien we wel", klinkt het. "Het hangt ook niet alleen van mij af. Maar ik hou van Anderlecht. Ik weet ook dat het een club is met een Argentijnse traditie. Frutos is hier bijvoorbeeld gepasseerd en daar praat men op Neerpede nog altijd over."

ZWARE CONCURRENTIE
Magallan wist in de voorbije maanden de concurrentiestrijd met Taylor Harwood-Bellis naar zijn hand te zetten. Nu is er met Hannes Delcroix, die terug fit is na blessureleed, opnieuw een pittige concurrent op komst. "Harwood-Bellis heeft mij naar mijn beste niveau gestuwd. Als Delcroix straks mijn plaats inneemt? Dan zal ik de beslissing van de coaches accepteren. De onderlinge concurrentie maakt ons alleen maar beter."

LEES OOK: Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

Anderlecht moet Magallan zien te houden ...

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

52
52
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

408
408
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

43
43
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

49
49
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

263
263
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

319
319
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

356
356
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

311
311
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

234
234
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

302
302
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

714
714
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws