Magallan doet boekje open over Anderlecht-toekomst

door
Magallan doet boekje open over Anderlecht-toekomst

RSC Anderlecht zal het tijdens de winterse transferperiode behoorlijk rustig houden, de Brusselaars zijn erg tevreden over de samenstelling van hun huidige kern. Maar naar komende zomer toe heeft het sportieve departement wel een pak werk op te knappen. Zo dreigt RSCA opnieuw afscheid te moeten nemen van een aantal huurlingen.


Sowieso zullen de Brusselaars met oog op komend seizoen een nieuwe spits moeten zien te vinden. Joshua Zirkzee en Christian Kouamé worden gehuurd zonder aankoopoptie en keren normaal gezien terug naar hun respectievelijke moederclubs Bayern München en ACF Fiorentina. Maar ook achterin is mogelijk versterking nodig. Lisandro Magallan, die de voorbije weken uitgegroeid is tot een vaste sterkhouder, wordt immers ook gehuurd van Ajax.

De Argentijn, die sterke fysieke acties afwisselt met geregelde uitschuivers, sluit een verlengd verblijf alvast niet uit. Dat zegt stelt hij bij La Dernière Heure, dat enkele voorpublicaties uit een uitgebreid interview online zette. "Op dit moment focus ik mij op het voetbal, na het seizoen zien we wel", klinkt het. "Het hangt ook niet alleen van mij af. Maar ik hou van Anderlecht. Ik weet ook dat het een club is met een Argentijnse traditie. Frutos is hier bijvoorbeeld gepasseerd en daar praat men op Neerpede nog altijd over."

ZWARE CONCURRENTIE
Magallan wist in de voorbije maanden de concurrentiestrijd met Taylor Harwood-Bellis naar zijn hand te zetten. Nu is er met Hannes Delcroix, die terug fit is na blessureleed, opnieuw een pittige concurrent op komst. "Harwood-Bellis heeft mij naar mijn beste niveau gestuwd. Als Delcroix straks mijn plaats inneemt? Dan zal ik de beslissing van de coaches accepteren. De onderlinge concurrentie maakt ons alleen maar beter."

LEES OOK: 'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Anderlecht moet Magallan zien te houden ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

29
29
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

38
38
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

24
24
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

67
67
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

27
27
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

18
18
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

176
176
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

298
298
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

264
264
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

39
39
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

35
35
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

235
235
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

258
258
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

247
247
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

281
281
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

226
226
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

91
91
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

339
339
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

594
594
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

390
390
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

551
551
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

141
141

Meer sportnieuws