Magallan doet boekje open over Anderlecht-toekomst

door
Magallan doet boekje open over Anderlecht-toekomst

RSC Anderlecht zal het tijdens de winterse transferperiode behoorlijk rustig houden, de Brusselaars zijn erg tevreden over de samenstelling van hun huidige kern. Maar naar komende zomer toe heeft het sportieve departement wel een pak werk op te knappen. Zo dreigt RSCA opnieuw afscheid te moeten nemen van een aantal huurlingen.


Sowieso zullen de Brusselaars met oog op komend seizoen een nieuwe spits moeten zien te vinden. Joshua Zirkzee en Christian Kouamé worden gehuurd zonder aankoopoptie en keren normaal gezien terug naar hun respectievelijke moederclubs Bayern München en ACF Fiorentina. Maar ook achterin is mogelijk versterking nodig. Lisandro Magallan, die de voorbije weken uitgegroeid is tot een vaste sterkhouder, wordt immers ook gehuurd van Ajax.

De Argentijn, die sterke fysieke acties afwisselt met geregelde uitschuivers, sluit een verlengd verblijf alvast niet uit. Dat zegt stelt hij bij La Dernière Heure, dat enkele voorpublicaties uit een uitgebreid interview online zette. "Op dit moment focus ik mij op het voetbal, na het seizoen zien we wel", klinkt het. "Het hangt ook niet alleen van mij af. Maar ik hou van Anderlecht. Ik weet ook dat het een club is met een Argentijnse traditie. Frutos is hier bijvoorbeeld gepasseerd en daar praat men op Neerpede nog altijd over."

ZWARE CONCURRENTIE
Magallan wist in de voorbije maanden de concurrentiestrijd met Taylor Harwood-Bellis naar zijn hand te zetten. Nu is er met Hannes Delcroix, die terug fit is na blessureleed, opnieuw een pittige concurrent op komst. "Harwood-Bellis heeft mij naar mijn beste niveau gestuwd. Als Delcroix straks mijn plaats inneemt? Dan zal ik de beslissing van de coaches accepteren. De onderlinge concurrentie maakt ons alleen maar beter."

LEES OOK: Waarom Vincent Kompany de Johan Cruijff van België is

Anderlecht moet Magallan zien te houden ...

Meest recent

Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

7
7
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

12
12
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

65
65
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

72
72
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

50
50
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

40
40
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

76
76
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

272
272
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

169
169
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

253
253
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

107
107
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

190
190
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

252
252
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

550
550
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

221
221
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

203
203
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

112
112
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

394
394
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

303
303
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

293
293
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

448
448
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

196
196
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1313
1313
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104

Meer sportnieuws