Magallan doet boekje open over Anderlecht-toekomst

466 stemmen
Magallan doet boekje open over Anderlecht-toekomst

RSC Anderlecht zal het tijdens de winterse transferperiode behoorlijk rustig houden, de Brusselaars zijn erg tevreden over de samenstelling van hun huidige kern. Maar naar komende zomer toe heeft het sportieve departement wel een pak werk op te knappen. Zo dreigt RSCA opnieuw afscheid te moeten nemen van een aantal huurlingen.


Sowieso zullen de Brusselaars met oog op komend seizoen een nieuwe spits moeten zien te vinden. Joshua Zirkzee en Christian Kouamé worden gehuurd zonder aankoopoptie en keren normaal gezien terug naar hun respectievelijke moederclubs Bayern München en ACF Fiorentina. Maar ook achterin is mogelijk versterking nodig. Lisandro Magallan, die de voorbije weken uitgegroeid is tot een vaste sterkhouder, wordt immers ook gehuurd van Ajax.

De Argentijn, die sterke fysieke acties afwisselt met geregelde uitschuivers, sluit een verlengd verblijf alvast niet uit. Dat zegt stelt hij bij La Dernière Heure, dat enkele voorpublicaties uit een uitgebreid interview online zette. "Op dit moment focus ik mij op het voetbal, na het seizoen zien we wel", klinkt het. "Het hangt ook niet alleen van mij af. Maar ik hou van Anderlecht. Ik weet ook dat het een club is met een Argentijnse traditie. Frutos is hier bijvoorbeeld gepasseerd en daar praat men op Neerpede nog altijd over."

ZWARE CONCURRENTIE
Magallan wist in de voorbije maanden de concurrentiestrijd met Taylor Harwood-Bellis naar zijn hand te zetten. Nu is er met Hannes Delcroix, die terug fit is na blessureleed, opnieuw een pittige concurrent op komst. "Harwood-Bellis heeft mij naar mijn beste niveau gestuwd. Als Delcroix straks mijn plaats inneemt? Dan zal ik de beslissing van de coaches accepteren. De onderlinge concurrentie maakt ons alleen maar beter."

LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Anderlecht moet Magallan zien te houden ...

Meest recent

'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

46
46
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

39
39
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

111
111
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

194
194
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

237
237
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

96
96
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

103
103
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

41
41
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

112
112
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

287
287
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

501
501
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

81
81
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

306
306
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

434
434
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

397
397
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

370
370
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

292
292
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

262
262
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

513
513
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

322
322
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

313
313
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

324
324
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

89
89
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100

Meer sportnieuws