Dewaele onthult waarom hij voor Standard tekende

door
Dewaele onthult waarom hij voor Standard tekende

Standard is het tweede deel van het seizoen degelijk begonnen. Op het veld van RSC Anderlecht pakten de Rouches een onverhoopt punt na een late treffer van Denis Dragus. Die wiste de openingstreffer van Yari Verschaeren uit.


De Luikenaars schieten wel niet veel op met die puntendeling in het klassement. De magere balans momenteel luidt de 14de plek met amper 24 punten. Dat zijn er slechts vijf meer dan RFC Seraing, dat voorlaatste staat. Luka Elsner en co zullen in het tweede luik van deze jaargang dus in actie moeten schieten en zo snel mogelijk het behoud moeten veiligstellen. Een opdracht die je normaal niet linkt aan een club zoals Standard.

De club uit de Vurige Stede wil dit kalenderjaar uit een ander vaatje tappen. Getuige daarvan de Luikse bedrijvigheid op de transfermarkt. Zo werd Renaud Emond eerder deze week al voorgesteld op Sclessin. De spits kom terug van het Franse Nantes, waar het niet lukte voor hem. In Luik moet hij zijn neus voor doelpunten terugvinden. In 140 wedstrijden scoorde hij al 43 goals voor Standard.

GILLES DEWAELE

Ook Gilles Dewaele werd gestrikt in de wintermercato. De vleugelverdediger komt over van reeksgenoot KV Kortrijk. Hij kwam al meteen in actie op bezoek bij Anderlecht en mocht negentig minuten spelen. Vandaag werd Dewaele officieel voorgesteld bij Standard met een persconferentie. De speler gaf daarop aan waarom hij zijn krabbel gezet heeft. "Het was de beste keuze, want Standard blijft een van de grootste clubs van het land. Het was ook, op je 25ste, het beste moment om te vertrekken uit Kortrijk en te tekenen voor een topclub", vertelde hij.

LEES OOK: Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Zal hij er slagen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

30
30
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

57
57
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

79
79
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

28
28
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

125
125
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

55
55
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

116
116
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

64
64
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

112
112
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

555
555
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

464
464
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

88
88
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

479
479
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

134
134
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

810
810
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

227
227

Meer sportnieuws