Disciplinair Comité geeft finale beslissing over Eupen-Cercle

door
Disciplinair Comité geeft finale beslissing over Eupen-Cercle

Het was weer een woelige speeldag in de Jupiler Pro League afgelopen weekend. Zo was er het dispuut rond de wedstrijd tussen OH Leuven en KV Mechelen, maar ook het duel tussen KAS Eupen en Cercle Brugge bleef niet onbesproken.


De Oostkantonners kampten in aanloop naar het duel tegen de Vereniging namelijk met heel wat coronabesmettingen, 16 gevallen om precies te zijn. Daarom vroegen ze aan de kalendermanager uitstel. Die ging echter niet akkoord en gaf geen gehoor aan de vraag van de Panda's. Die besloten de wedstrijd dan maar te spelen, maar wel onder voorbehoud. De club tekende bovendien beroep aan.

Sporza weet nu dat de voetbalbond het beroep van Eupen verworpen heeft. Daardoor blijft de uitslag van de wedstrijd tegen Cercle (0-2) in de tabellen staan. "Intussen is het coronaprotocol van de Pro league aangepast, maar Eupen kan er geen profijt uit halen", vermeldt het medium er nog bij. Pech dus Eupen, dat twaalfde blijft in het klassement. Cercle kampeert op de tiende plek. 

STATEMENT

Voor de wedstrijd tegen de Bruggelingen kwam Eupen met een opmerkelijk statement. De spelers keerden de camera's de rug toe tijdens de hymne van de Pro League en wilden daarmee hun ongenoegen laten blijken over hun afgewezen verzoek om uitstel. Ook KV Mechelen kon onder voorbehoud aantreden dit weekend, maar de Kakkers besloten om niet naar Leuven af te zakken voor hun duel tegen OHL. Dat deden ze omdat ze er niet mee akkoord waren dat hun wedstrijd niet werd uitgesteld en naar eigen zeggen de gezondheid van hun spelers vooropstelden. 

  

LEES OOK: ‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Juiste beslissing?

Meest recent

‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

192
192
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

41
41
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

108
108
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

140
140
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

274
274
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

60
60
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

141
141
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

30
30
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

107
107
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

209
209
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

187
187
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

77
77
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

150
150
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

66
66
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

112
112
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

315
315
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

266
266
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

148
148
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

531
531
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

422
422
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1408
1408
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

733
733
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

259
259

Meer sportnieuws