'Carcela maakt exotische transfer'

door
'Carcela maakt exotische transfer'

De derde passage van Mehdi Carcela lijkt weldra met een valse noot te gaan eindigen. De flankspeler kwam dit seizoen tot dusver amper aan de bak, want Mbaye Leye deed helemaal geen beroep op hem en ook onder Luka Elsner raakte hij niet verder dan een rol als invaller. Tegen Anderlecht kreeg zelfs de 16-jarige Canak de voorkeur als invaller.


Het lijkt dan ook alsmaar meer een kwestie van tijd vooraleer de 32-jarige Marokkaan Sclessin zal verlaten. Hij ziet zijn contract op het einde van het seizoen immers ook aflopen en de kans op een verlenging is inmiddels nihil. De vraag lijkt dus enkel nog te zijn waar Carcela zijn carrière de komende jaren nog zal verderzetten.

Volgens Het Laatste Nieuws is de entourage van Carcela al op zoek naar een nieuwe club, liefst in een exotische bestemming. Daar zal Carcela immers niet (te veel) moeten inleveren op zijn riante loon dat hij bij Standard opstrijkt en kan hij op sportief vlak in de herfst van zijn carrière nog wat gaan uitbollen. Het lijkt dus een einde in de schaduw te gaan worden.

ER ZAT MEER IN
De carrière van Carcela lijkt dus een beetje te gaan eindigen naar het beeld van zijn carrière, waar hij toch niet het maximum uit zijn talent gehaald lijkt te hebben. Hij werd bij Standard gelanceerd in 2008 en zou blijven tot 2011, waarna hij nog twee keer zou terugkeren. In de periodes 2013-2015 en 2018 tot nu kreeg hij telkens de kans zich te herpakken, telkens na een mislukt buitenlands avontuur. Daar was Carcela actief voor Anzhi, Benfica, Granada en Olympiakos. Hij verzamelde twee caps voor de Rode Duivels en 22 caps voor Marokko.

LEES OOK: Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Heeft Carcela het maximum uit zijn carrière gehaald?

Meest recent

Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

8
8
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

123
123
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

101
101
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

206
206
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

43
43
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

117
117
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

51
51
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

132
132
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

130
130
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

192
192
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

177
177
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

327
327
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

165
165
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

163
163
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

221
221
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

329
329
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

169
169
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

113
113
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

416
416
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

239
239
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

515
515
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

88
88
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

94
94
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

59
59
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

249
249

Meer sportnieuws