'Verdediger voor Union SG, Bedia verlaat Charleroi'

66 stemmen
'Verdediger voor Union SG, Bedia verlaat Charleroi'

De transfermarkt is nog elf dagen open en de kans is groot dat er nog de nodige transfers zullen afgerond worden in de Jupiler Pro League. Zo staan er nog zaken te gebeuren bij Union SG en Sporting Charleroi. Zij gaan weldra twee transfers afronden.


La Dernière Heure weet te melden dat Union SG op het punt staat om de achttienjarige centrale verdediger Samuel Chukwudi over te nemen van Torshavn. Hij is een international bij de beloften van de Faëroer. Hij tekende nog niet in Brussel, maar dat zou eerstdaags gebeuren. Hij zal wellicht aansluiten bij de beloftenploeg, waar Sebastien Pocognoli trainer is.

BEDIA

Bij Charleroi, dat al Guillaume Gillet en Lucas Ribeiro van de hand deed en Adrien Trebel als vervanger wil vastleggen, gaat Chris Bedia nog andere oorden opzoeken. De spits komt niet meer voor in de plannen van de Zebra's en hij gaat volgens de Waalse krant weldra een contract ondertekenen bij het Zwitserse Servette Genève. De onderhandelingen zijn al een tijdje gaande en die verlopen ondertussen zeer goed. Bedia zal eerstdaags een contract tekenen bij de club. 

Bedia, die nog maar tot komende zomer onder contract staat, speelde in het verleden voor Tours, Zulte Waregem, Sochaux en Troyes. Hij kon zich bij Essevee en de Carolo's nooit echt doorzetten. Hij speelde in totaal 102 matchen voor Charleroi en Zulte Waregem, maar de balans is pover voor een spits. Hij scoorde amper 9 goals en leverde 5 assists af.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Gaat Union zich nog versterken?

Meest recent

Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

0
0
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

43
43
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

37
37
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

44
44
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

64
64
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

107
107
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

319
319
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

112
112
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

107
107
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

163
163
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

202
202
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

209
209
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

67
67
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

166
166
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

294
294
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

397
397
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

85
85
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

541
541
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

81
81
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

461
461
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

655
655
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

258
258
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

311
311
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

104
104
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

948
948

Meer sportnieuws