'Belgische club wil Trebel uit lijden verlossen bij Anderlecht'

641
'Belgische club wil Trebel uit lijden verlossen bij Anderlecht'

Het is alweer een tijdje windstil rondom Adrien Trebel. De Fransman verkommert in de B-kern van RSC Anderlecht en er is zeer weinig interesse in hem. Het Belang van Limburg weet dat er mogelijk alsnog een oplossing kan komen.


Zo zou Sporting Charleroi er aan denken om Trebel te huren van Anderlecht. Tot op heden kwam er nog geen officieel bod binnen op Neerpede, maar dat zou eerstdaags kunnen gebeuren. Het is geen toeval dat Charleroi een piste zou zijn, want dat is een club waar zijn makelaar Mogi Bayat wel vaker zaken doet.

Anderlecht zoekt al jaren naar een oplossing voor de dure middenvelder, maar die weigerde onder meer mee te werken aan een transfer naar het Midden-Oosten. Trebel past niet in de visie van Vincent Kompany en kon zich nooit echt helemaal doorzetten in Brussel. RSCA haalde Trebel vijf jaar geleden voor 3 miljoen euro weg bij Standard, maar hij was er aanvankelijk invaller.

MATIG PARCOURS

Trebel was slechts twee seizoenen een vaste waarde bij RSCA. Daarin presteerde hij wisselvallig en onder meer de wisselwerking met Sven Kums verliep niet goed. Toch kreeg hij na één sterk seizoen een loonsverhoging van Marc Coucke en Luc Devroe. Een stevige blunder. Vorig seizoen kreeg Trebel nog kansen van Kompany, maar overtuigen deed hij allerminst. In de reguliere competitie kon hij zich nog enkele keren laten opmerken, maar Trebel scoorde geen punten in de play-offs. Daar kwam hij zwak voor de dag, met onder meer cruciale fouten in de thuismatchen tegen KRC Genk en Royal Antwerp FC. Kompany zette hem uit de A-kern en sindsdien moest de peperdure Trebel met de B-kern meetrainen. Hij ligt nog tot medio 2023 onder contract.

LEES OOK: Still geniet: "Dit maakt ons beroep zo mooi"

Zal hij op huurbasis naar Charleroi verhuizen?

Meest recent

Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

3
3
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

71
71
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

184
184
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

80
80
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

130
130
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

273
273
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

116
116
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

113
113
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

511
511
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

144
144
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

99
99
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

117
117
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

32
32
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

81
81
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

313
313
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

57
57
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

127
127
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

232
232
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

238
238
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33

Meer sportnieuws