Westerlo vangt bot bij KRC Genk

503 stemmen
Westerlo vangt bot bij KRC Genk

KRC Genk heeft een zeer goede jeugdopleiding, maar volledig doorbreken in het eerste elftal is er niet makkelijk. Eén van de jonge talenten van de bekerwinnaar kon deze maand de club verlaten. Genk werkte echter niet mee.


De 20-jarige Arne Cuypers maakt deel uit van de beloften van Racing Genk. De jonge aanvaller kreeg volgens onze bronnen deze maand aanbiedingen van KVC Westerlo en amateurclub Hades. Die laatste club staat in het Limburgse bekend vanwege de vele jonge talenten die er speelkansen krijgen. Zo speelde onder meer Alex Maes (ex-Beerschot en nu Lierse) er in het verleden.

Wellicht is de interesse van Westerlo ook te kaderen met de samenwerking met Houtvenne, een reeksgenoot van Hades. Zij hoopten Cuypers daar dan enkele maanden te stallen. Zij haalden onlangs nog bekende ex-eersteklassers als Yves De Winter, Joeri Dequevy en Julien Vercauteren in huis. Westerlo is een club die wel vaker gaat shoppen bij de beloften van Belgische topclubs. Zo huurt het dit seizoen Thomas Van den Keybus en Maxim De Cuyper, die het vorig jaar goed deden bij de U21 van Club Brugge.

YOUTH LEAGUE

Cuypers mocht echter niet weg bij Genk, waar hij deel uitmaakt van de beloftenkern. Genk strijdt nog volop voor een plaats in de top vier en wil daarom zijn beloftenkern niet verzwakken. Cuypers speelde dit jaar ook nog in Youth League. Hij startte vier keer in de basis en wist één keer te scoren tegen Napoli. Het is nog niet duidelijk of Genk hem een nieuw contract zal aanbieden als de Limburgers, die momenteel eerste staan bij de beloften, zekerheid hebben over hun ticket voor 1B.

CR

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Moet Genk Cuypers een nieuw contract aanbieden?

Meest recent

Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

46
46
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

132
132
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

189
189
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

202
202
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

89
89
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

279
279
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

182
182
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

121
121
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

87
87
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

108
108
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

166
166
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

109
109
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

88
88
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

434
434
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

109
109
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

290
290
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

162
162
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

383
383
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

231
231
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

167
167
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

464
464
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

148
148
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

345
345

Meer sportnieuws