Westerlo vangt bot bij KRC Genk

door
Westerlo vangt bot bij KRC Genk

KRC Genk heeft een zeer goede jeugdopleiding, maar volledig doorbreken in het eerste elftal is er niet makkelijk. Eén van de jonge talenten van de bekerwinnaar kon deze maand de club verlaten. Genk werkte echter niet mee.


De 20-jarige Arne Cuypers maakt deel uit van de beloften van Racing Genk. De jonge aanvaller kreeg volgens onze bronnen deze maand aanbiedingen van KVC Westerlo en amateurclub Hades. Die laatste club staat in het Limburgse bekend vanwege de vele jonge talenten die er speelkansen krijgen. Zo speelde onder meer Alex Maes (ex-Beerschot en nu Lierse) er in het verleden.

Wellicht is de interesse van Westerlo ook te kaderen met de samenwerking met Houtvenne, een reeksgenoot van Hades. Zij hoopten Cuypers daar dan enkele maanden te stallen. Zij haalden onlangs nog bekende ex-eersteklassers als Yves De Winter, Joeri Dequevy en Julien Vercauteren in huis. Westerlo is een club die wel vaker gaat shoppen bij de beloften van Belgische topclubs. Zo huurt het dit seizoen Thomas Van den Keybus en Maxim De Cuyper, die het vorig jaar goed deden bij de U21 van Club Brugge.

YOUTH LEAGUE

Cuypers mocht echter niet weg bij Genk, waar hij deel uitmaakt van de beloftenkern. Genk strijdt nog volop voor een plaats in de top vier en wil daarom zijn beloftenkern niet verzwakken. Cuypers speelde dit jaar ook nog in Youth League. Hij startte vier keer in de basis en wist één keer te scoren tegen Napoli. Het is nog niet duidelijk of Genk hem een nieuw contract zal aanbieden als de Limburgers, die momenteel eerste staan bij de beloften, zekerheid hebben over hun ticket voor 1B.

CR

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Moet Genk Cuypers een nieuw contract aanbieden?

Meest recent

Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

2
2
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

29
29
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

119
119
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

83
83
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

187
187
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

107
107
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

59
59
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

480
480
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

227
227
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

564
564
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

409
409
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

280
280
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

162
162
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

108
108
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

116
116
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

99
99
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

70
70
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

161
161
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

169
169
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

390
390
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

121
121
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

357
357
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

51
51
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

458
458

Meer sportnieuws