Amateurvoetbal verwacht snel groen licht

door
Amateurvoetbal verwacht snel groen licht

Het is alweer een belangrijke week voor ons profvoetbal, maar ook voor de amateurreeksen. Zo komt er vrijdag immers opnieuw een Overlegcomité samen, waar naar alle waarschijnlijkheid ook de situatie in het voetbal zal worden besproken. Sedert eind december is er namelijk geen publiek meer welkom bij profwedstrijd, waarna de amateurclubs beslisten om hun wedstrijden zelfs op te schorten.


Financieel bleek het voor deze clubs immers niet haalbaar om draaiende te blijven zonder publiek, dus werd er beslist om alles ‘on hold’ te zetten. Echter verwacht Voetbal Vlaanderen wel dat de wedstrijden snel opnieuw kunnen worden opgestart, uiteraard mét de toelating om supporters te mogen/kunnen ontvangen.

Momenteel loopt de maatregel voor het weigeren van publiek bij voetbalwedstrijden immers tot 28 januari. Vanaf volgende week zou het dus mogelijk zijn om terug met publiek te kunnen spelen. Er mag worden verwacht dat dit op het Overlegcomité van komende vrijdag zal worden bekrachtigd.

Komend weekend geen wedstrijd
De kans bestaat zelfs dat er al vanaf dit weekend terug supporters worden toegelaten, maar spelen ze zullen ze in het amateurvoetbal nog niet doen. Te kort dag, zo zegt woordvoerder van Voetbal Vlaanderen, Nand De Klerck in Het Nieuwsblad. “Sowieso komen de eerste ploegen vanaf 1e nationale (amateurvoetbal) tot en met 4e provinciale dit weekend nog niet in actie, ook al beslist het Overlegcomité dat het voetbal met publiek opnieuw mag met onmiddellijke ingang.”

LEES OOK: PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

Volgend weekend terug supporters?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

57
57
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

266
266
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

261
261
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

174
174
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

107
107
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

191
191
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

369
369
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

52
52
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

104
104
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

49
49
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

228
228
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

165
165
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

58
58
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

56
56
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

90
90
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

189
189
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

128
128
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

116
116
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

397
397
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

93
93
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

101
101
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

786
786
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

247
247
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

292
292
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168

Meer sportnieuws