Premier League in de ban van gokschandaal

222 stemmen
Premier League in de ban van gokschandaal

In België is iedereen weer volop in de ban van Operatie Propere Handen, die allerhande schandalen in het Belgische profvoetbal aan het licht schijnen te gaan brengen. Maar zelfs de grootste Europese voetballanden zijn niet vrij van schandalen. Zo was er vandaag alweer een opvallend bericht uit de Premier League.


Zo kwam het gerespecteerde The Athletic immers met aanwijzingen naar een gokschandaal naar buiten. Over welke wedstrijd het precies gaat is niet geweten, maar het zou wel een partij van Arsenal betreffen. Zo zou de FA een onderzoek hebben opgestart, omdat er op één welbepaalde speler tijdens deze wedstrijd opvallend hoge bedragen werden ingezet opdat die een gele kaart zou pakken.

Gokkantoren zouden aan de Engelse Football Association hebben laten weten dat er ongewoon hoge bedragen werden ingezet, waarna de Engelse voetbalbond dus een onderzoek heeft opgestart. The Athletic zelf weet over welke wedstrijd én speler het gaat, maar wil dit tot op heden nog niet bekend maken, aangaande het privacybeleid.

Xhaka?
Uiteraard sloeg dit nieuws voornamelijk in als een bom bij de Arsenal-aanhang, die al volop speculeren over welke wedstrijd én speler het zou kunnen gaan. Daarbij komen ze al snel uit bij de naam van Granit Xhaka, al is dit op dit moment absoluut geen zekerheid. Bovendien is er ook nog een mogelijkheid dat het niet de speler is die schuld treft, maar wél de scheidsrechter van dienst in desbetreffende wedstrijd. Op dit moment nog veel onduidelijkheid dus, maar dat neemt niet weg dat het momenteel de headlines vult in de Engelse pers.



LEES OOK: ‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Zou dit meer gebeuren dan gedacht?

Meest recent

'Club Brugge niet meer te houden: wéér aanwinst van 12 mil'

Club Brugge blijft met aanzienlijke bedragen goochelen op de transfermarkt. De Belgische ...

0
0
De Mil vlak voor aftrap: "Hij wil een transfer maken"

AA Gent opent zondagmiddag tegen KV Mechelen zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

14
14
'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

148
148
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

169
169
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

327
327
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

587
587
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

113
113
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

361
361
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

205
205
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

121
121
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

132
132
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

104
104
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

114
114
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

52
52
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

354
354
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

88
88
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

243
243
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

174
174
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

436
436
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

126
126
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

222
222
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

859
859
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

286
286
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1454
1454

Meer sportnieuws