Standard mag Still danken voor aanwinst

door
Standard mag Still danken voor aanwinst

Standard heeft er al een drukke mercato opzitten. Het kocht tot dusver vooral Belgisch in, want met Renaud Emond, Joachim Van Damme en Gilles Dewaele streken er al drie Belgen neer op Sclessin. Zij behoeven dus geen introductie, maar dat is wel nodig voor de vierde aanwinst. Mathieu Cafaro zal immers maar bij weinig supporters een belletje doen rinkelen.


De 24-jarige offensieve middenvelder stond vorig weekend tegen Anderlecht wel meteen in de basiself. Hij kwam over van Stade Reims, waar hij 86 wedstrijden in de Ligue 1 op zijn teller zette. Hij scoorde daarin twaalf keer en gaf zeven assists. De voorbije maanden was hij er echter uit beeld verdwenen en dus probeert hij op Sclessin zijn carrière weer op de rails te krijgen.

Standard mag daarvoor assistent Will Still danken. "Tijdens zijn periode in Reims was hij belangrijk en ik ben blij om hier opnieuw met hem te kunnen werken", verklaart Cafaro immers aan RTBF. "Hij staat dicht bij zijn spelers. Ik heb ook veel met de trainer gepraat en daarbij voelde ik veel vertrouwen. Dat beviel me wel."

TERUG NAAR DE TOP
Cafaro is ook met een duidelijke missie naar Luik gekomen. "Ik ben op de hoogte van de huidige sportieve situatie van de club", vertelde hij immers. "Die staat niet op zijn plaats in het klassement. Ik hoop met mijn technische kwaliteiten de club mee terug naar de top te kunnen helpen."


LEES OOK: Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Zal hij een meerwaarde zijn voor Standard?

Meest recent

'Hasi velt verdict: aanwinst Renard verlaat Anderlecht'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

26
26
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten hoofdstuk, zo ...

70
70
Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

183
183
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

56
56
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

158
158
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

33
33
Gepikeerde Garcia scherp over uithaal Doku en forse kritiek

Rudi Garcia kreeg na het 1-1-gelijkspel tegen Kazachstan bakken kritiek over zich heen. Deels ...

205
205
Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Marc Wilmots heeft een volgende slag weten te slaan. Standard heeft een van zijn sterkhouders immers ...

61
61
Nederland 'ontdekt' Kompany: "Blij met 10de keuze"

Vincent Kompany is anno 2025 een van de betere trainers in Europa. Na passages bij RSC Anderlecht en ...

122
122
De Cat naar München? Sterke man Bayern reageert

Nathan De Cat wordt ondertussen aan zowat elke Europese subtopper gelinkt, met daarbij ook nog eens ...

199
199
FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

80
80
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

68
68
Rode Duivels terug thuis bij Standard: vijftal keert terug

De Rode Duivels spelen morgen in een vol huis tegen Liechtenstein. Voor de Luikse fans is het ...

121
121
'Club Brugge blijft in running voor pittige transfer'

Het lijkt er niet op dat we bij Club Brugge al te veel transferactiviteit zullen moeten verwachten ...

197
197
Is dit de reden waarom Overmars Antwerp boven Ajax kiest?

Ajax is de laatste weken in een diepe crisis beland. Trainer John Heitinga werd ontslagen en ...

191
191
'Vol huis voor Rode Duivels: KBVB smeedt nu al plan'

Na het gelijkspel van vorig weekend in Kazachstan zijn de Rode Duivels nog niet zeker van hun ticket ...

79
79
Bondscoach benoemt dé reden voor pijnlijke exit op WK U17

Het lijkt voor de Belgische elftallen geen al te beste interlandbreak te worden. De Rode Duivel ...

176
176
Wilmots helemaal overtuigd van Duivel: "Een goudmijn"

De ontgoocheling was de voorbije dagen enorm bij en rond de Rode Duivels na het teleurstellende ...

148
148
'Anderlecht gaat in januari voor Man City-sensatie'

Anderlecht kende al een zeer drukke zomer, maar lijkt ook in januari nog de transfermarkt op te gaan ...

369
369
Trofee Raymond Goethals: deze 3 trainers maken kans

Sinds 2011 wordt in december elk jaar de Trofee Raymond Goethals uitgereikt, die de Belgische ...

184
184
Verrassende Belg duikt op in straf lijstje met Yamal en co

Komend weekend trekt het clubvoetbal zich weer op gang na een korte onderbreking door de ...

55
55
'Lukaku bijna terug: datum voor comeback gepind'

De Rode Duivels moeten het dinsdag tegen Liechtenstein nog altijd zien te stellen zonder Romelu ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe grootmacht voor De Cat, Club mist miljoenen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

165
165
Tip voor Garcia: drastische ingreep bij Rode Duivels?

Voorlopig mag hij nog op zijn beide oren slapen, maar door de blamage in Kazachstan maakte ook Rudi ...

122
122
DAZN-soap loopt spuigaten uit: worstcasescenario wenkt

De interlandbreak biedt niet alleen de clubs een adempauze, voor DAZN en de Pro League is het ...

990
990

Meer sportnieuws