Priske zet zware druk op zomeraanwinst Antwerp

door
Priske zet zware druk op zomeraanwinst Antwerp

Antwerp heeft afgelopen weekend ervoor gezorgd dat het goed aan 2022 begint, want de Great Old boekte een vlotte zege tegen een gehavend Charleroi. De Great Old profiteerde zo optimaal van het puntenverlies van Anderlecht tegen Standard en wipte naar de derde plaats, waarbij het bovendien virtueel naast Club Brugge blijft. Brian Priske kan dus een tevreden trainer zijn, al is hij niet over al zijn spelers even content.


Zo was de trainer op zijn persconferentie woensdag opvallend scherp voor linksachter Sam Vines. "Op offensief vlak verwacht ik veel meer van hem. Wanneer ik zijn acties bij Colorado in de MLS analyseer, of naar zijn matchen voor de Amerikaanse nationale ploeg kijk, dan zie ik een andere speler. Ik heb geduld met hem, want van al onze nieuwkomers was de aanpassing aan een nieuwe omgeving en een nieuwe cultuur voor hem het grootst", tekende Het Nieuwsblad op bij Priske.

Er was de voorbije dagen wel meer kritiek op Vines, want ook Antwerp-icoon Patrick Goots duidde de Amerikaanse linksback al aan als zwakke schakel van het elftal. Voorlopig kan Priske echter niet anders dan het vertrouwen in hem behouden, want een volwaardig alternatief heeft hij niet achter de hand, zeker niet doordat Buta nog out is.

STEVIGE INVESTERING
Op de Bosuil zullen ze dan maar hopen dat het potentieel van de 22-jarige Vines er alsnog uit zal komen de volgende maanden. Antwerp investeerde in de zomer toch stevig in zijn komst, want het legde bijna 2 miljoen euro op tafel om hem bij Colorado Rapids weg te kapen. Door blessures bleef Vines tot dusver steken op zestien matchen in het shirt van de Great Old.

LEES OOK: Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Stelt hij voorlopig teleur?

Meest recent

‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

15
15
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

22
22
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

24
24
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

206
206
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

199
199
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

52
52
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

106
106
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

169
169
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

145
145
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

47
47
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

241
241
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

499
499
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

75
75
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

151
151
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

155
155
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

471
471
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

358
358
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

247
247
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

258
258
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

221
221
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

151
151
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

166
166
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

70
70
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

213
213
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

482
482

Meer sportnieuws