Goots ziet Antwerp-speler door de mand vallen

door
Goots ziet Antwerp-speler door de mand vallen

Antwerp heeft zondag in zijn eerste wedstrijd van 2022 geen steek laten vallen, want het legde een door corona gedecimeerd Charleroi vlotjes over de knie met 3-0. Door de zege blijft de Great Old in het spoor van Club Brugge en wipt het weer over Anderlecht naar de derde plaats, ondanks dat het een match minder gespeeld heeft. Desondanks kon niet iedereen bij Antwerp overtuigen.


Topschutter Michael Frey eiste met twee goals weer alle aandacht op en ook Michel-Ange Balikwisha hoorde met twee assists bij de uitblinkers, maar Patrick Goots zag dat achterin één man weer door de mand viel. In Gazet van Antwerpen geeft de ex-spits immers aan dat de linksachter de achilleshiel van de ploeg is en dat Antwerp daar dringend versterking moet halen als het voor de prijzen wil spelen.

Tegen Charleroi speelde op die positie Sam Vines, maar de 22-jarige Amerikaan kon de verwachtingen nog niet echt inlossen. In de zomer betaalde Antwerp nog 1,8 miljoen euro om hem bij Colorado Rapids weg te halen, maar een groot succes werd die transfer nog niet. Een echt alternatief heeft Brian Priske bovendien niet achter de hand. De jonge Fransman Ben Hamed lijkt nog niet klaar, waardoor Priske bij afwezigheid van Vines moest teruggrijpen naar de rechtsvoetigen Bataille en Quirynen.

JUKLEROD
Goots geeft verder aan dat de linksachter eigenlijk al sinds het vertrek van Juklerod een probleem is bij Antwerp. De Noor werd in januari 2021 aan de kant geschoven omdat hij een voorcontract getekend had bij Genk, dat hem in de zomer transfervrij overnam. Vorig seizoen nam Jordan Lukaku zijn plaats over, maar ook hij kon niet overtuigen en Antwerp besloot daarom zijn aankoopoptie niet te lichten.

LEES OOK: 'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Heeft Antwerp nog een linksachter nodig?

Meest recent

Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

2
2
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

26
26
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

44
44
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

113
113
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

66
66
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

197
197
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

28
28
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

13
13
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

109
109
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

222
222
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

192
192
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

73
73
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

610
610
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

122
122
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

396
396
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

88
88
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

431
431
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

439
439
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

133
133
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

482
482
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

327
327
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

519
519
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

609
609
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

451
451
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

197
197

Meer sportnieuws