Goots ziet Antwerp-speler door de mand vallen

door
Goots ziet Antwerp-speler door de mand vallen

Antwerp heeft zondag in zijn eerste wedstrijd van 2022 geen steek laten vallen, want het legde een door corona gedecimeerd Charleroi vlotjes over de knie met 3-0. Door de zege blijft de Great Old in het spoor van Club Brugge en wipt het weer over Anderlecht naar de derde plaats, ondanks dat het een match minder gespeeld heeft. Desondanks kon niet iedereen bij Antwerp overtuigen.


Topschutter Michael Frey eiste met twee goals weer alle aandacht op en ook Michel-Ange Balikwisha hoorde met twee assists bij de uitblinkers, maar Patrick Goots zag dat achterin één man weer door de mand viel. In Gazet van Antwerpen geeft de ex-spits immers aan dat de linksachter de achilleshiel van de ploeg is en dat Antwerp daar dringend versterking moet halen als het voor de prijzen wil spelen.

Tegen Charleroi speelde op die positie Sam Vines, maar de 22-jarige Amerikaan kon de verwachtingen nog niet echt inlossen. In de zomer betaalde Antwerp nog 1,8 miljoen euro om hem bij Colorado Rapids weg te halen, maar een groot succes werd die transfer nog niet. Een echt alternatief heeft Brian Priske bovendien niet achter de hand. De jonge Fransman Ben Hamed lijkt nog niet klaar, waardoor Priske bij afwezigheid van Vines moest teruggrijpen naar de rechtsvoetigen Bataille en Quirynen.

JUKLEROD
Goots geeft verder aan dat de linksachter eigenlijk al sinds het vertrek van Juklerod een probleem is bij Antwerp. De Noor werd in januari 2021 aan de kant geschoven omdat hij een voorcontract getekend had bij Genk, dat hem in de zomer transfervrij overnam. Vorig seizoen nam Jordan Lukaku zijn plaats over, maar ook hij kon niet overtuigen en Antwerp besloot daarom zijn aankoopoptie niet te lichten.

LEES OOK: 'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

Heeft Antwerp nog een linksachter nodig?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

4
4
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

8
8
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

92
92
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

135
135
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

481
481
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

95
95
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

32
32
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

293
293
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

85
85
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

522
522
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

505
505
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

387
387
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1012
1012
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

276
276
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

437
437
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

80
80
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1189
1189
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

219
219
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

350
350
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

459
459
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

367
367
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

84
84

Meer sportnieuws