Goots ziet Antwerp-speler door de mand vallen

272
Goots ziet Antwerp-speler door de mand vallen

Antwerp heeft zondag in zijn eerste wedstrijd van 2022 geen steek laten vallen, want het legde een door corona gedecimeerd Charleroi vlotjes over de knie met 3-0. Door de zege blijft de Great Old in het spoor van Club Brugge en wipt het weer over Anderlecht naar de derde plaats, ondanks dat het een match minder gespeeld heeft. Desondanks kon niet iedereen bij Antwerp overtuigen.


Topschutter Michael Frey eiste met twee goals weer alle aandacht op en ook Michel-Ange Balikwisha hoorde met twee assists bij de uitblinkers, maar Patrick Goots zag dat achterin één man weer door de mand viel. In Gazet van Antwerpen geeft de ex-spits immers aan dat de linksachter de achilleshiel van de ploeg is en dat Antwerp daar dringend versterking moet halen als het voor de prijzen wil spelen.

Tegen Charleroi speelde op die positie Sam Vines, maar de 22-jarige Amerikaan kon de verwachtingen nog niet echt inlossen. In de zomer betaalde Antwerp nog 1,8 miljoen euro om hem bij Colorado Rapids weg te halen, maar een groot succes werd die transfer nog niet. Een echt alternatief heeft Brian Priske bovendien niet achter de hand. De jonge Fransman Ben Hamed lijkt nog niet klaar, waardoor Priske bij afwezigheid van Vines moest teruggrijpen naar de rechtsvoetigen Bataille en Quirynen.

JUKLEROD
Goots geeft verder aan dat de linksachter eigenlijk al sinds het vertrek van Juklerod een probleem is bij Antwerp. De Noor werd in januari 2021 aan de kant geschoven omdat hij een voorcontract getekend had bij Genk, dat hem in de zomer transfervrij overnam. Vorig seizoen nam Jordan Lukaku zijn plaats over, maar ook hij kon niet overtuigen en Antwerp besloot daarom zijn aankoopoptie niet te lichten.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Heeft Antwerp nog een linksachter nodig?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

132
132
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

102
102
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

125
125
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

293
293
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

657
657
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

158
158
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

189
189
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

358
358
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

672
672
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

252
252
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

105
105

Meer sportnieuws