'Anderlecht drukt door voor spits én middenvelder'

door
'Anderlecht drukt door voor spits én middenvelder'

Anderlecht heeft zich tot dusver koest gehouden op de transfermarkt. Het liet Taylor Harwood-Bellis terugkeren naar Engeland, maar nieuwe spelers streken er tot dusver niet neer. CEO Peter Verbeke gaf enkele dagen geleden ook aan dat er eigenlijk geen inkomende transfers verwacht moeten worden, maar er lijkt nu toch werk gemaakt te worden van twee aanwinsten.


In de loop van de dag raakte al bekend dat Anderlecht, net als AA Gent, zijn oog laten vallen zou hebben op Gabriel Charpentier. De 22-jarige spits doet het dit seizoen goed bij Frosinone, dat hem huurt van Genoa. Het zou Paars-Wit zelfs menens zijn, want volgens verschillende Italiaanse bronnen zou het zelfs al contact opgenomen hebben met alle betrokken partijen - zowel de clubs als de speler. Voorlopig krijgt het echter nul op het rekest, maar de gesprekken blijven wel verderlopen.

Anderzijds komt Sky Sports nu ook met het bericht dat Anderlecht zijn oog laten vallen zou hebben op Matt O'Riley. De 21-jarige middenvelder is dit seizoen een smaakmaker bij de Engelse derdeklasser MK Dons, waar hij dit seizoen al goed was voor zeven goals en zes assists in 30 wedstrijden. Dat levert hem de nodige interesse op, want ook Blackburn, Huddersfield en Venezia zouden hem graag zien komen.

CELTIC
Het lijkt er echter op dat die clubs afgetroefd zullen worden door Celtic, dat de beste papieren zou hebben. De Schotse topclub zou al aan de onderhandelingstafel zitten met MK Dons en die gesprekken zouden goed verlopen. Ze zouden een bedrag van 1,8 miljoen euro veil hebben. O'Riley was in het verleden ook al in beeld bij Genk, toen hij nog in de jeugd van Fulham speelde. Een transfer naar Limburg kwam er toen niet en bij Fulham weigerde hij een nieuw contract, waarna hij na enkele maanden zonder club in januari 2021 bij MK Dons belandde.


LEES OOK: AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Moet Anderlecht voor beiden doordrukken?

Meest recent

De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

3
3
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

32
32
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

184
184
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

45
45
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

285
285
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

89
89
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

330
330
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

268
268
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

189
189
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

166
166
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

156
156
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

539
539
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

290
290
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

89
89
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

70
70
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

910
910
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

139
139
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

358
358
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

367
367
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

58
58
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

242
242
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

76
76
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

144
144
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

174
174
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

347
347

Meer sportnieuws