'Anderlecht drukt door voor spits én middenvelder'

door
'Anderlecht drukt door voor spits én middenvelder'

Anderlecht heeft zich tot dusver koest gehouden op de transfermarkt. Het liet Taylor Harwood-Bellis terugkeren naar Engeland, maar nieuwe spelers streken er tot dusver niet neer. CEO Peter Verbeke gaf enkele dagen geleden ook aan dat er eigenlijk geen inkomende transfers verwacht moeten worden, maar er lijkt nu toch werk gemaakt te worden van twee aanwinsten.


In de loop van de dag raakte al bekend dat Anderlecht, net als AA Gent, zijn oog laten vallen zou hebben op Gabriel Charpentier. De 22-jarige spits doet het dit seizoen goed bij Frosinone, dat hem huurt van Genoa. Het zou Paars-Wit zelfs menens zijn, want volgens verschillende Italiaanse bronnen zou het zelfs al contact opgenomen hebben met alle betrokken partijen - zowel de clubs als de speler. Voorlopig krijgt het echter nul op het rekest, maar de gesprekken blijven wel verderlopen.

Anderzijds komt Sky Sports nu ook met het bericht dat Anderlecht zijn oog laten vallen zou hebben op Matt O'Riley. De 21-jarige middenvelder is dit seizoen een smaakmaker bij de Engelse derdeklasser MK Dons, waar hij dit seizoen al goed was voor zeven goals en zes assists in 30 wedstrijden. Dat levert hem de nodige interesse op, want ook Blackburn, Huddersfield en Venezia zouden hem graag zien komen.

CELTIC
Het lijkt er echter op dat die clubs afgetroefd zullen worden door Celtic, dat de beste papieren zou hebben. De Schotse topclub zou al aan de onderhandelingstafel zitten met MK Dons en die gesprekken zouden goed verlopen. Ze zouden een bedrag van 1,8 miljoen euro veil hebben. O'Riley was in het verleden ook al in beeld bij Genk, toen hij nog in de jeugd van Fulham speelde. Een transfer naar Limburg kwam er toen niet en bij Fulham weigerde hij een nieuw contract, waarna hij na enkele maanden zonder club in januari 2021 bij MK Dons belandde.


LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Moet Anderlecht voor beiden doordrukken?

Meest recent

Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

2
2
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

127
127
Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

132
132
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

89
89
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

248
248
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

98
98
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

192
192
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

149
149
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

97
97
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

79
79
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

96
96
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

104
104
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

63
63
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

242
242
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

83
83
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

143
143
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

140
140
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

458
458
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

354
354
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

492
492
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

435
435
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

363
363
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

391
391
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

107
107
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

235
235

Meer sportnieuws