Verbeke maakt transferplannen Anderlecht bekend

door
Verbeke maakt transferplannen Anderlecht bekend

RSC Anderlecht wil zondagavond de tweede seizoenshelft inzetten met een thuisoverwinning tegen aartsrivaal Standard. Coach Vincent Kompany doet daarvoor beroep op grotendeels dezelfde spelers als voor de winterstop. Versterking kwam er tot dusver nog niet bij in het Lotto Park.


RSCA nam wel afscheid van Taylor Harwood-Bellis, wiens huurovereenkomst vroegtijdig werd stopgezet. Mogelijk worden ook nog enkele jongeren verhuurd. Voorts is het de bedoeling om de huidige selectie intact te houden. Ondertussen wordt Paars-Wit wel gelinkt aan enkele aanwinsten, zoals het AS Roma-duo Bryan Reynolds en Ebrima Darboe. Maar CEO Peter Verbeke temperde vlak voor de 'Clasico' de verwachtingen.

Zo liet de sportieve baas zich bij Eleven Sports uit over de transferplannen deze winter. "Het is op zich niet de bedoeling dat er nog iets bijkomt", klonk het. "We hebben al een goede ploeg en zijn op elke positie dubbel bezet. Het is ook de bedoeling om jonge spelers kansen te blijven geven. Dat is ook één van de redenen dat we Harwood-Bellis laten gaan hebben. Plus we hebben ook niet de middelen om spelers van 5 à 6 miljoen te halen. Maar daar steken we ons niet achter weg."

FINANCIËLE BEPERKINGEN
Vlak voor nieuwjaar werd nochtans een aandeelhoudersakkoord gevonden dat de club van financiële ademruimte moet voorzien. Maar desondanks blijft het beknibbelen op de uitgaven. "We hebben een zwaar verlies geleden vorig seizoen, natuurlijk was dat een covid-jaar. Dus we moeten blijven budgetteren en opletten wat we doen, het geld op een juiste manier spenderen. Dat hebben we de laatste twee jaar ook gedaan. En dat zal in de volgende seizoenen ook zo zijn. Maar we spelen geen calimero. Met deze ploeg moeten we zo hoog mogelijk zien te eindigen", aldus Verbeke.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

23
23
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

49
49
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

26
26
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

26
26
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

124
124
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

177
177
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

563
563
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

244
244
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

197
197
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

101
101
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

63
63
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

724
724
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

193
193
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

328
328
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws