Verbeke maakt transferplannen Anderlecht bekend

door
Verbeke maakt transferplannen Anderlecht bekend

RSC Anderlecht wil zondagavond de tweede seizoenshelft inzetten met een thuisoverwinning tegen aartsrivaal Standard. Coach Vincent Kompany doet daarvoor beroep op grotendeels dezelfde spelers als voor de winterstop. Versterking kwam er tot dusver nog niet bij in het Lotto Park.


RSCA nam wel afscheid van Taylor Harwood-Bellis, wiens huurovereenkomst vroegtijdig werd stopgezet. Mogelijk worden ook nog enkele jongeren verhuurd. Voorts is het de bedoeling om de huidige selectie intact te houden. Ondertussen wordt Paars-Wit wel gelinkt aan enkele aanwinsten, zoals het AS Roma-duo Bryan Reynolds en Ebrima Darboe. Maar CEO Peter Verbeke temperde vlak voor de 'Clasico' de verwachtingen.

Zo liet de sportieve baas zich bij Eleven Sports uit over de transferplannen deze winter. "Het is op zich niet de bedoeling dat er nog iets bijkomt", klonk het. "We hebben al een goede ploeg en zijn op elke positie dubbel bezet. Het is ook de bedoeling om jonge spelers kansen te blijven geven. Dat is ook één van de redenen dat we Harwood-Bellis laten gaan hebben. Plus we hebben ook niet de middelen om spelers van 5 à 6 miljoen te halen. Maar daar steken we ons niet achter weg."

FINANCIËLE BEPERKINGEN
Vlak voor nieuwjaar werd nochtans een aandeelhoudersakkoord gevonden dat de club van financiële ademruimte moet voorzien. Maar desondanks blijft het beknibbelen op de uitgaven. "We hebben een zwaar verlies geleden vorig seizoen, natuurlijk was dat een covid-jaar. Dus we moeten blijven budgetteren en opletten wat we doen, het geld op een juiste manier spenderen. Dat hebben we de laatste twee jaar ook gedaan. En dat zal in de volgende seizoenen ook zo zijn. Maar we spelen geen calimero. Met deze ploeg moeten we zo hoog mogelijk zien te eindigen", aldus Verbeke.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

6
6
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

38
38
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

22
22
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

95
95
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

220
220
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

174
174
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

146
146
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

41
41
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

371
371
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

114
114
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

513
513
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

72
72
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

76
76
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

213
213
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

41
41
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

48
48
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

206
206
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

77
77
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

258
258
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

38
38
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

676
676
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

281
281
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

238
238
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

118
118

Meer sportnieuws