Courtois moet volgende match bij Real Madrid laten schieten

door
Courtois moet volgende match bij Real Madrid laten schieten

Real Madrid heeft de voorbije week nog maar eens een trofee bijgezet in zijn prijzenkast, want het sleepte de Spaanse Supercup in de wacht na een zege tegen Athletic Bilbao. Daarbij was Thibaut Courtois alweer van goudwaarde voor de Koninklijke. Het sluitstuk verhinderde immers dat het in de slotminuten nog prangend werd door met een knappe beenveeg een penalty te stoppen.


Maar die exploten zal Courtois donderdag niet herhalen. Dan neemt Real Madrid het in de Copa del Rey op tegen Elche, maar op zijn persconferentie kondigde Carlo Ancelotti woensdag aan dat hij niet zal kunnen rekenen op de Rode Duivel. "Hij is niet beschikbaar, maar het is niets serieus. Het is iets privé, ik kan niet zeggen wat er gaande is. Ik denk dat hij er zondag wel alweer bij zal zijn", citeert Het Laatste Nieuws de trainer.

Zondag neemt Real het opnieuw op tegen Elche, maar dan in de competitie. Door de afwezigheid van Courtois zal donderdag Andriy Lunin een zeldzame kans onder de lat krijgen. De 22-jarige Oekraïner speelt al sinds 2018 voor Real, maar moest altijd tevreden zijn met een rol in de schaduw. Het zal pas zijn derde partij voor de Koninklijke worden.

NIET IN SELECTIE
Intussen is de afwezigheid van Courtois ook al helemaal bevestigd, want zijn naam komt niet voor in de selectie die Ancelotti inmiddels vrijgegeven heeft. Eden Hazard is er wel bij, al lijkt hij opnieuw niet op al te veel speelgelegenheid te moeten hopen. Een andere opvallende naam is die van Gareth Bale, die na langdurig blessureleed zijn eerste speelminuten sinds augustus zou kunnen maken.


LEES OOK: Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Goed dat Courtois eens rust krijgt?

Meest recent

'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

24
24
Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

22
22
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

259
259
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

283
283
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

250
250
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

103
103
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

35
35
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

119
119
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

56
56
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

66
66
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

162
162
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

593
593
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

93
93
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

172
172
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

224
224
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

231
231
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

122
122
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

112
112
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

80
80
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

38
38
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

175
175
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

320
320
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

139
139
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

435
435

Meer sportnieuws