Ancelotti komt alweer met domper voor Hazard

429 stemmen
Ancelotti komt alweer met domper voor Hazard

Er was de voorbije dagen weer heel wat te doen over de situatie van Eden Hazard bij Real Madrid. De steraanvaller kreeg alweer geen speelminuten in de finale van de Spaanse Supercup tegen Athletic Bilbao en kon bij de viering na de winst maar moeilijk zijn ontgoocheling verstoppen. Het zorgde ervoor dat er alweer heel wat speculatie op gang kwam over zijn toekomst en zijn medische situatie.


Er werd al geschreven dat Newcastle een bod van 40 miljoen euro uitgebracht zou hebben, maar dat Hazard enkel een terugkeer naar Chelsea zou overwegen. Hoe dan ook lijkt de kans eerder klein te zijn dat het nog deze maand tot een transfer zou komen en dus zit Hazard nog minstens zes maanden in een vervelend parket. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Carlo Ancelotti op zijn persconferentie woensdag de nodige vragen kreeg over de situatie.

De trainer zette de puntjes op de i en had daarbij geen goed nieuws voor Hazard. "Hazard heeft niet met onze dokter gesproken over een nieuwe operatie. Anders zou ik dat wel gehoord hebben. Hij traint goed en hij is klaar om te spelen", maakte de Italiaanse coach duidelijk wat betreft de fitheid van de Rode Duivel.

CONCURRENTIE
Dan rest dus wel de vraag waarom Hazard momenteel niet speelt. "Er is niets aan de hand. De situatie van Hazard is simpel: er is veel concurrentie en de trainer - dat ben ik - probeert de beste elf te kiezen om wedstrijden te winnen. Met Hazard gebeurt hetzelfde als met Bale, Isco, Jovic, Marcelo... In grote clubs is er nu eenmaal grote concurrentie. Hazard blijft een speler van Real Madrid, hij is gefocust op de wedstrijden... Meer moeten jullie er niet van denken", besloot Ancelotti.


LEES OOK: 'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Zal Hazard zijn basisplaats nog heroveren?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

64
64
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

360
360
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

12
12
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

96
96
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

35
35
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

33
33
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

57
57
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

54
54
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

183
183
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

243
243
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

332
332
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

344
344
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

343
343
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

147
147
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

176
176
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

78
78
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

390
390
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

438
438
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

35
35
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

97
97
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

207
207
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

100
100
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

662
662
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

310
310

Meer sportnieuws