Ancelotti komt alweer met domper voor Hazard

429
Ancelotti komt alweer met domper voor Hazard

Er was de voorbije dagen weer heel wat te doen over de situatie van Eden Hazard bij Real Madrid. De steraanvaller kreeg alweer geen speelminuten in de finale van de Spaanse Supercup tegen Athletic Bilbao en kon bij de viering na de winst maar moeilijk zijn ontgoocheling verstoppen. Het zorgde ervoor dat er alweer heel wat speculatie op gang kwam over zijn toekomst en zijn medische situatie.


Er werd al geschreven dat Newcastle een bod van 40 miljoen euro uitgebracht zou hebben, maar dat Hazard enkel een terugkeer naar Chelsea zou overwegen. Hoe dan ook lijkt de kans eerder klein te zijn dat het nog deze maand tot een transfer zou komen en dus zit Hazard nog minstens zes maanden in een vervelend parket. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Carlo Ancelotti op zijn persconferentie woensdag de nodige vragen kreeg over de situatie.

De trainer zette de puntjes op de i en had daarbij geen goed nieuws voor Hazard. "Hazard heeft niet met onze dokter gesproken over een nieuwe operatie. Anders zou ik dat wel gehoord hebben. Hij traint goed en hij is klaar om te spelen", maakte de Italiaanse coach duidelijk wat betreft de fitheid van de Rode Duivel.

CONCURRENTIE
Dan rest dus wel de vraag waarom Hazard momenteel niet speelt. "Er is niets aan de hand. De situatie van Hazard is simpel: er is veel concurrentie en de trainer - dat ben ik - probeert de beste elf te kiezen om wedstrijden te winnen. Met Hazard gebeurt hetzelfde als met Bale, Isco, Jovic, Marcelo... In grote clubs is er nu eenmaal grote concurrentie. Hazard blijft een speler van Real Madrid, hij is gefocust op de wedstrijden... Meer moeten jullie er niet van denken", besloot Ancelotti.


LEES OOK: ‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Zal Hazard zijn basisplaats nog heroveren?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

9
9
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

25
25
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

18
18
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

8
8
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

34
34
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

75
75
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

174
174
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

247
247
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

102
102
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

70
70
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws